Filtruj terminy

Lekarze Gastrolog Gdynia

lekarz Cezary Adamiec

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Bartłomiej Korybalski

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
ulica Obr.Wybrzeża 1-3
81-367 Gdynia

Chcę wyrazić Panu lek B Korybalskiemu swoją wdzięczność i szacunek za kompetencję ,bardzo czytelne wytłumaczenie choroby ,uprzejmość i zaufanie oraz poświęcony czas i zrozumienie . Pozdrawiam serdecznie Pana doktora życząc wszystkiego Najlepszego . Wojciech Piotrusiewicz
Opinia dodana przez: Wojciech Piotrusiewicz

lekarz Wiesław Bartelik

ulica Armii Krajowej 30
81-366 Gdynia

Bardzo dobry lekarz, który pracuje na co dzień w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Redłowie.Fachowiec najwyższej klasy , bardzo miły i uprzejmy.W związku z tym ,że to moja kolejna kolonoskopia , więc mam skalę porównawczą w stosunku do poprzednich badań i mogę potwierdzić skalę fachowości Pana Doktora . Serdecznie polecam pacjentom nawet z dalekich stron 20.08.2020.r
Opinia dodana przez: tadeusz r.

lekarz Paweł Wojtkiewicz

Falista 22 B/4
81-331 Gdynia

Pan ordynator Wojtkiewicz przyjął mojego Ojca na swój oddział jedynie po przeanalizowaniu dokumentacji i po chwili już podjął decyzję że trzeba działać natychmiast. Piszę, to bo 2 dni wcześniej zostaliśmy odesłani do domu z oddziału ratunkowego bo "nic się nie dzieje"- a tam spędziliśmy aż 14 godzin, horror!!!. Oczywiście dr Wojtkiewicz miał rację- Ojciec miał olbrzymi guz w jelicie i groziło to zatkaniem jelita. Od razu po kilku dniach został ...
Opinia dodana przez: Marek

dr n. med. Jerzy Wegner

Gastroenterolog, Gastrolog

ul. św. Wojciecha 10U/3
81-347 Gdynia

Wspaniały człowiek, zawsze wyciągnie rękę do pacjenta, bardzo czuły i delikatny fachowiec. bardzo mi pomógł a było ciężko .Badania przeprowadzał rewelacyjnie i z ogromnym wyczuciem . Będzie mi Pana bardzo, bardzo brakowało panie doktorze - dziękuję :( "Spieszmy się kochać ludzi- tak szybko odchodzą " :(

lekarz Longin Dubaniewicz

Gastrolog, Internista