Gastrolog, Szczecin

dr n. med.Ewa Fenc-Czajka

14 opinii

Gastroenterolog, Gastrolog

Szczecin

Dr. Ewa Fenc-Czajka to wspaniały specjalista, 2 lata temu wykonałam test na nietolerancje, co odmieniło moje życie, musiałam zmienić dietę, ale opłaciło się pozbyłam ...

Olga

dr n. med.Jadwiga Szymanowicz

16 opinii

Gastrolog dziecięcy

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1, Unii Lubeleskiej 1, Szczecin 1 inna

Zdecydowanie kompetentny lekarz. Odkryła chorobę naszego synka po 3 latach bezskutecznego leczenia u innych tzw. specjalistów. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem.

lekarzKrzysztof Dębrowski

dr n. med.Waldemar Motyl

8 opinii

Gastrolog, Internista, USG

P U M Szczecin, unii lubelskiej 1, Szczecin 1 inna

Bardzo miła profesjonalna obsługa byłem pierwszy raz i jestem w szoku . W pozytywnym słowa tego znaczeniu.Polecam Badanie koloskopii bezbolesne .

Rafał

drTomasz Kochanowski

5 opinii

Dermatolog, Diabetolog, Gastroenterolog, Gastrolog, Internista, Kardiolog, Dermatolog estetyczny

Laser Clinic, Al. Piastów 65, Szczecin

Bardzo dobry lekarz ,fachowiec w każdym calu.Pacjent czuje się przez niego szanowany co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością...Podejście do chorego wzorowe,niezwykle cierpliwy i ...

lekarzPaweł Szczerkowski

1 opinia

Chirurg ogólny, Gastrolog

ulica Św. Jana Bosko 1, Szczecin

Wspanialy lekarz. Mimo mlodego wieku, posiada duza wiedze, jest sympatyczny, slucha pacjenta, naprawde chce pomoc, trafnie diagnozuje i leczy! Polecam!

Karina

lekarzClaudius Boer

0 opinii

Gastrolog, Internista

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Szczecinie, ulica Jagiellońska 44, Szczecin 1 inna
Zobacz również
Co nowego u nas