Lekarze Człuchów

lekarz Józef Wojtasik

Alergolog, Pediatra

Łąkowa 1
Człuchów

Pan doktor Józef Wojtasik jest osobą niezwykłą,pełną poczucia humoru i dystansu do siebie oraz świata. PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK TO WSPANIAŁY,OBDARZONY FENOMENALNĄ WIEDZĄ LEKARZ dla którego nie liczą się pieniądze ale dobro i zdrowie dziecka.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agnieszka Szeremeta

ul. Sobieskiego 10
77-300 Człuchów

Pani doktor jest bardzo miła, kompetentna, potrafi uspokoić i chociaż trochę bolało, lżej było to przetrwać po uspokajającej rozmowie. Jestem bardzo wdzięczny pani doktor, tym bardziej, że zapewniała mnie o regularnej kontroli co jest warunkiem skutecznego wyleczenia. Serdeczne dzięki Pani doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Piotr Bondarenko

Przychodnia Lekarska "SANUS-MED"
Koszalińska 4
77-300 Człuchów

Wspaniały lekarz! Rzeczowy, jasno omawia problem schorzenia. Jestem panu doktorowi wdzięczny za pomoc. Polecam w 100% !

lek. dent. Beata Nowak

Stomatologia Uśmiechnij się
Wołodyjowskiego 2
77-300 Człuchów

wspaniałaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lek. dent. Ewa Blank

Prywatny Gabinet Lekarski
Królewska 2/33b
77-300 Człuchów

nawet fajna lekarka i ładna chętnie bym się z nią umówił

lekarz Alicja Krzywak

Neurolog

Szpital
Szczecińska 31
77-300 Człuchów

Lekarz godny polecenia, kompetentny oddany swojej pracy i pacjentom, bardzo sympatyczna, wyjaśniła istotę problemu oraz jego rozwiązania, polecam każdemu takiego lekarza
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Teresa Tarka

ul. Sobieskiego 10
77-300 Człuchów

Prawdziwa Pani Doktor z powołania. Z ogromną wiedzą. Wielki szacunek za uratowanie życia naszemu synkowi. Nigdy tego dnia nie zapomnę wraz z mężem. DZIĘKUJEMY
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Józefa Bigda

os. Sikorskiego 4b
77-300 Człuchów

wizyta przyjemna lekarka zna się na rzeczy oby więcej takich lekarzy.

lekarz Tomasz Wandzilak

Chirurg ogólny, Urolog

Przychodnia Lekarska "SANUS-MED"
Koszalińska 4
77-300 Człuchów

Najlepszy na świecie, zabieg bez kompikacji, a łatwo nie było. Polecam bardzo tego lekarza, naprawdę jest wybitnym klinicystą.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Halina Zakrzewska

Laryngolog, Pediatra

os. Wazów 2 lok. 40
77-300 Człuchów

Dla mnie jest naprawdę ok. Chodzę do niej z dwójką małych dzieci i jestem bardzo zadowolona. Polecam

lekarz Piotr Burgieł

Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ul. Szczecińska 16
77-300 Człuchów

Bardzo dobry fachowiec niesamowicie systematyczny i opanowany miałem się o tym przekonać gdy przyjechałem z moją grupą sportowców a przychodnia pełna ludzi. Pan doktor systematycznie przyjmował wszystkich a po godzinie mogłem z chłopakami wracać do Szczecinka . TAK TRZYMAĆ
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Adam Szostakowski

Chirurg stomatolog

Niepubliczny Gabinet Stomatologiczny
Sobieskiego 5
13-100 Człuchów

Godny polecenia. Na jednej wizycie usunął mi 2 ósemki u góry bezboleśnie w parę minut. Na kolejnej miałam ekstrakcja dolnej ósemki tez bezboleśnie.. I z pewnością na ekstrakcje 4 ósemki tez się tam wybiorę
Opinia dodana przez: Ewa
W 100% polecam tego lekarza jest osobą posiadającą ogromną empatię, praktykę i wiedzę, przy tym jest bardzo kompetentny, miły, pomocny i stara się być delikatny przy robieniu zabiegów pod miejscowym znieczuleniem. Miałam taką sytuację wypadek: po zrobieniu pryw. usg u specjalisty w trakcie badania wyszedł duży krwiak pod kolanem i nie można go było ogarnąć przez punkcję gruboigłową, otrzymałam skierowania do Chojnickiego szpitala do poradni chirurgicznej gdzie nie udzielono mi ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Zawadzka

Szpital
Szczecińska 31
77-300 Człuchów

Wspaniała osoba, zna się na rzeczy. Bardzo pomogła. Godna polecenia. Wspaniałe podejście do dzieci.

lekarz Mariusz Milewski

Lekarz rodzinny, Internista

NZOZ MEDISAN
Reymonta 4
77-300 Człuchów

Bardzo miły i elegancki . Cierpliwy w wysłuchiwaniu pacjenta. Nigdy nie odmawia pomocy.Wnikliwie zapoznaje się z problemem i naprawdę stara się pomóc . Dziękuję bardzo i polecam z całego serca. Andrzej B.

lekarz Halina Groszewska

os. Wazów 4 lok. 19
77-300 Człuchów

Jestem wdzięczna Pani doktor za można powiedzieć darowane drugie życie. To Pani doktor nie odpuściła i skierowała mnie do kardiologa i tak to się zaczęło. Jestem osobą dorosłą i dzisiaj już po zabiegu na sercu. Moje szczęście, że w odpowiednim czasie zmieniłam lekarza rodzinnego. Nie wiem, co dalej ze mną by było, bo czułam się już naprawdę bardzo źle i coraz słabsza. Zabieg był konieczny. To Pani doktor wyczuła, że ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Abdullah Shah

Człuchów

Dzięki niemu szybko wyleczona choroba :) polecam z całego serca. Lekarz z powołania, nie z przypadku. Za każdym razem wszystko rzetelnie wytłumaczone.

Arleta Jażdżewska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatologia Uśmiechnij się
Wołodyjowskiego 2
77-300 Człuchów

Mogę polecić ten gabinet. Jestem bardzo zadowolona. Dla dzieci to raj a nie wizyta u dentysty. Bajka na monitorze nawet znieczulenie dało sobie zrobić. Polecam
Opinia dodana przez: Magda

lek. dent. Katarzyna Dąbrowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Jana III Sobieskiego 10
77-300 Człuchów

Jestem zachwycona, na moją prośbę wszystkie zabiegi zostały wykonane w tym samym dniu, a jakość ich wykonania jest najwyższa. Zarówno Pani Katarzyna jak i jej asystentka były miłe. Byłam informowana o tym jakie mogą być w danym momencie odczucia, co mi konkretnie dolega i jakie zabiegi będą wykonywane. W skrócie - pełny profesjonalizm. Pani Katarzyna Dąbrowska to najlepsza dentystka u jakiej byłam w całym swoim życiu.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Andrzej Groszewski

Neonatolog, Pediatra

os. Wazów 4 lok. 19
77-300 Człuchów

Zdecydowanie polecam Fachowiec. Dokładnie zbadał, cierpliwie wytłumaczył. Może i specyficzny charakter, ale do dziecka podejście super.
Opinia dodana przez: lena