Lekarze Dębica

lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

ZOZ Dębica Oddział Psychiatryczny II
Straszęcin 295
39-200 Dębica

Dziękuje za bardzo dobrze dobrane leki - nie jestem senna i mam chęć do robienia wielu rzeczy. Lęk i nerwy się uspokoiły. Dziękuje też za rady które Pani doktor mi dała. Ania z Dębicy
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Adam Ożóg

Chirurg dziecięcy

Manufaktura Zdrowia - USG i chirurgia dziecięca
Piłsudskiego 10,
Dębica

Fajne podejście. Poczucie humoru. Szybko, sprawnie. Podcinałem u doktora skrócone wędzidełko języka 10-letniej córce - ledwo się zorientowała że coś się dzieje i już było po zabiegu. Ja też nie zdążyłem się zestresować, a logopeda jest bardzo zadowolony z przeprowadzonego zabiegu. Polecam!!! Lepiej chyba się nie da zrobić!!! Dziękuje :)
Opinia dodana przez: Jan Falski

lek. dent. Beata Kielur-Słota

Rynek 38
39-200 Dębica

Gabinet jest wspaniale wyposażony i jest w nim przyjazna atmosfera. Byłam przekonana ,że leczenie potrwa kilka tygodni a wystarczyło 3 wizyt i jestem już po leczeniu ,uzupełnienie kilku ubytków, odbudowa zębów oraz założenie porcelany na zęby. Oczywiście nic mnie nie bolało, znieczulenie było zastosowane. Cena jest również bardzo przystępna. Naprawdę polecam. Agnieszka

lekarz Adam Rojek

EKG, Internista

Centrum Medyczne 'Pod Akacjami'
Rzemieślnicz 2
Dębica

Przede wszystkim wspaniały człowiek! Bardzo dobry lekarz, uczciwy, pomocny. Zawsze można na niego liczyć. Każdemu stara się pomóc. Więcej takich lekarzy, w dzisiejszych czasach ciężko o takich ...! Polecam w 100%!
Opinia dodana przez: Marzena

dr n. med. Lesław Ciepiela

Neurolog dziecięcy

Szpital Powiatowy ul. Krakowska 91
Ruchu Oporu 4
39-200 Dębica

Bardzo dobry specjalista, szuka do skutku przyczyn dolegliwości u pacjenta, ponadto jest miły ,uprzejmy i ludzki :)
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Jacek Gacoń

Zespół Poradni Specjalistycznych
Krakowska 91
39-200 Dębica

Wspaniały lekarz, miły ,sympatyczny. Wykonywał mi dwa ciężkie zabiegi koronarografii i angioplastyki. Doskonały kontakt podczas zabiegu. Dziękuję Panie Doktorze, zawdzięczam Panu życie.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Piotr Szredzki

Chirurg ogólny, Gastrolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
39-200 Dębica

Prawdziwy lekarz z powołania przy tym świetny człowiek. Sympatyczny, uśmiechnięty, empatyczny, zaangażowany. Nie zdarzyło mi się by się spóźnił, zaś zwróciłam uwagę, że nie patrzy co do minuty na zegarek żeby tylko odznaczyć wizytę i kolejny pacjent, kolejny, wręcz przeciwnie, nie pozwoli Ci czuć, że powinieneś już wyjść bo "Twój czas się skończył". Dla mnie to zaleta. Szybka, poprawna diagnoza, skuteczne leczenie. Już po 2-3 tygodniach znaczna poprawa, a dziś ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Elżbieta Grobecka

39-200 Dębica

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Godna zaufania, Bardzo dużo mi pomogła. Pełen profesionalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Teresa Kamińska-Trębacz

Neurolog

Kolejowa 30c
39-200 Dębica

Szlachetny lekarz, wspaniały człowiek. Po wizycie czułem się jakbyśmy chorowali razem na tę samą chorobę. Po rygorystycznym przestrzeganiu zaleceń choroba znikła! Dzięki wielkie!

lekarz Marzenna Podhorecka

Kraszewskiego 43
39-200 Dębica

Wspaniała P. doktor.Zawsze poświęca uwagę pacjentowi,usmiechnieta co nie wszystkim lekarzom sie zdarza.Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Urszula

lek. stom. Anna Włodarczyk - Górz

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Przepiórcza 11
Dębica

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Włodarczyk Górz! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

lekarz Anna Psuja

Pulmonolog, Internista

39-200 Dębica

Bardzo dobry lekarz,poswieca duzo czasu pacjentowi,wszystko wytlumaczy malo teraz spotyka sie takich lekarzy,polecam
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Mirosław Psuja

39-200 Dębica

Polecam , jestem zadowolona , chodzę do pana doktora od kilkunastu lat . zawsze jest sympatyczny choć widać, że nieraz jest zmęczony

lekarz Maksymilian Chmura

Zespół Poradni Specjalistycznych
Krakowska 91
39-200 Dębica

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, uprzejmy, podchodzi do pacjenta z ogromną empatią, chory przy doktorze M.Chmura czuje się pewny a po rozmowie nabywa zaufanie do jego sposobu leczenia. Z cała pewnością polecam pana doktora. Szczepanek Michalina
Opinia dodana przez: Michalina Szczepanek

lek. dent. Anna Panas

Krakowska 83 A
39-200 Dębica

Nareszcie mój problem z "trudnym" zębem zniknął. Fachowe podejście, dokładne tłumaczenie i najważniejsze ... wyleczenie zęba. Dziękuję Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Ewa

Chirurg ogólny, Ortopeda

ZOZ Dębica
Sikorskiego2/49
39-200 Dębica

Pan doktor zna się na rzeczy jak mało kto a do tego bardzo miły i kompetentny, takich ludzi więcej w służbie zdrowia lekarz z powołania. Wszelkiej pomyślności dla Pana doktora!!!

lekarz Stanisław Plata

Szpital Dębica
39-200 Dębica

B. dobry chirurg. 4 wizyty z różnymi przypadkami.

lek. dent. Anna Bukowy

Ogrodowa 16
39-200 Dębica

obsługa, rzetelna , miła i kompetentna wszystko jest super . polecam gorąco a kolejki świadczą same za siebie .
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Maksymilian Stęga

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
39-200 Dębica

Lekarz wybitny... najprawdopodobniej nie żył bym już gdyby nie jego pomoc. Pomijam już opiekę szpitalną ale poza szpitalem powiedział odpowiednie słowa w odpowiednim czasie czym dał mi szanse. Żyję i ciesze się życiem Jestem alkoholikiem i w końcu rozpocząłem proces trzeźwienia, a byłem na etapie linki i haczyka
Opinia dodana przez: Paweł