Lekarze Głowno

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny, Głowno, ul Wyspiańskiego 8
Ul Wyspiańskiego 8
Głowno

Bardzo doswiadczony lekarz,dobrze wyiasnil chorobe i wyleczyl mnie. Polecam. Bardzo dobry dermatolog.
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Miłosz Klimecki

Internista, Lekarz rodzinny

95-015 Głowno

Całkowicie zgadzam się z opiniami powyżej. Do kultury osobistej i wiedzy fachowej pana doktora ,mogę dodać umiejętność słuchania pacjenta i jego rodziny oraz stawiania trafnych diagnoz. Fachowość i zaangażowanie jest na wysokim poziomie także w trakcie wizyty w ramach świątecznej i nocnej pomocy lekarskiej. Polecam każdemu, pan doktor Miłosz Klimecki przywraca wiarę w ludzi i lekarzy z prawdziwego powołania.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Kapusta

Przychodnia
Mikołaja Kopernika 5a
95-015 Głowno

Lekarka z dużą wiedzą, bardzo dobre podejście do pacjenta. Leczy naszą rodzinę, mój syn bardzo ją lubi i nie boi się badania. Polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Wiktor Sobański

Msc. Popów Głowieński 35
95-015 Głowno

Bardzo empatyczny, sympatyczny lekarz z wysokim poziomem kultury osobistej. Ale przede wszystkim dobry specjalista.

lekarz Agnieszka Tarkowska-Wosik

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica Kopernika 19
95-015 Głowno

Serdecznie dziękuję Pani dr Wosik za bardzo dobrą opiekę medyczną i dużo serca. Dziękuję i pozdrawiam, Alicja Kołecka.
Opinia dodana przez: Alicja Kołecka

lekarz Radosław Grębowski

Urolog

Przychodnia
Mikołaja Kopernika 5a
95-015 Głowno

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

lekarz Krystyna Wądołowska

95-015 Głowno

Jest to bardzo dobry, wnikliwy lekarz, który potrafi pochylić się nad chorym pacjentem, wysłuchać go z cierpliwoscią i szacunkiem. Oby było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Radosław Lebiedziński

95-015 Głowno

Pierwszy profesjonalny orotepda i lekarz w moim zyciu.Lepszego lejarza nie mozna sobie wymarzyc.Szukalam specjalnue strony zeby moc pchwalic takiego specjalistę.Takiego lekarza ze świeca szukac.Pozdrawiam pacjentka 😘
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Pełka

REMEDIUM
Kopernika 19
09-400 Głowno

Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegała wzorowo w atmosferze życzliwości. Lekarz szczegółowo przedstawił plan dalszego leczenia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wysokiej klasy specjalista. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Krystian Syntyrz

lekarz Grażyna Lambert

95-015 Głowno

Serdecznie polecam. Dobry lekarz wszystko wyjaśnia. mimo, że telefonicznie i w okienku otrzymałam informację, że raczej nie zostanę przyjęta bo Pani doktor ma już opóźnienie i faktycznie tak było to Pani doktor mnie przyjęła i nie zostawiła na weekend w taki stanie. Pomogła. A leki w przystępnej cenie. Polecam
Opinia dodana przez: chory

lekarz Urszula Owczarek

Laryngolog

95-015 Głowno

świetny lekarz, godny polecenia. Pozdrawiam ;)

lekarz Roman Wasilewski

Internista, Lekarz sądowy

PRYWATNA PRAKTYKA - LEKARSKA
Czarnieckiego 16
95-015 Głowno

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek, potrafiący słuchać pacjenta. Wizyty nie drogie, a czasami nawet za darmo przyjmie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lekarz z powołania :)
Opinia dodana przez: anwa

dr JarosŁaw Kopera

Internista, Lekarz rodzinny

GŁOWNO
Głowno

Byłam u tego lekarza kilkakrotnie z dzieckiem.Moja opinia: -dokładny i zaangażowany w leczenie -trafne diagnozy ze znakomitym wyczuciem -doświadczony
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Łukasz Wesołowski

Bielawska 15
95-015 Głowno

Najlepszy lekarz na świecie. Albo idę do Pana Wesołowskiego, albo do żadnego innego. Polecam wszystkim wizytę u Tego specjalisty. Najlepsze podejście do pacjenta. Jak człowiek z człowiekiem.
Opinia dodana przez:

lekarz Piotr Olejnik

EKG, Internista

Kilińskiego 25
95-015 Głowno

Poszłam do Pana Olejnika na przełomie listopada/grudnia i gdy zaczęłam mówić o moich problemach zdrowotnych, które towarzyszyły mi już od dłuższego czasu - ciągłe tycie, nabieranie wody - Pan Olejnik już nie dał mi dojść do słowa. Powiedział, że jedyna rada to "przestać jeść, bo on się w takie rzeczy nie bawi", stwierdzając przy tym, że "pani szuka sobie choroby na siłę". Nie dał mi nic powiedzieć o reszcie moich ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Barbara Arkuszyńska

Ogrodnicza 5
95-015 Głowno

POLECAM, zawsze trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Dzieci ja uwielbiaja i nie mają problemu w kontakcie z Panią doktor.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Marcin Makowski

95-015 Głowno

Polecam serdecznie Pana doktora. Najlepszy ginekolog, bardzo sympatyczny. Prowadził moją ciąże, jestem z niego mega zadowolona. Delikatny w badaniach, nie tak jak niektórzy… Mam nadzieję że z następną ciążą tez trafię do Pana doktora🫶
Opinia dodana przez: Kateryna

dr PaweŁ Bukała

Chirurg naczyniowy

Głowno

Spokojny, kontaktowy i zrównoważony lekarz z ogromem wiedzy, a do tego przystojny co nie często się zdarza :) Wizyta, badanie oraz operacja wykonana na 6+, nóżka sprawna.
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog

Moczydła 28
95-015 Głowno

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Lambert

Kardiolog

95-015 Głowno

Niestety Pan Doktor nie jest zainteresowany pacjentem. Wykonal wprawdzie samo badanie usg serca jednak na informację o utrzymującym sie znacznie podwyższonym ciśnieniu niestety zareagowal slowami "przepraszam ale kolejny pacjent juz czeka zapraszam na kolejną wizytę". Człowiek czuje się jak intruz. Nie polecam.