Lekarze Ozorków

lek. dent. Sławomir Maciaszczyk

Chirurg stomatolog

Listopadowa 1
95-035 Ozorków

Jako pacjent mogę tylko gorąco i szczerze polecić.Ale przy olbrzymim zainteresowaniu pacjentów może być problem.Atmosfera w gabinecie nie pozwala czuć stresu a przygotowanie do zabiegu przez Pana Doktora to spektakl - poczucie humoru i przede wszystkim fachowe doradztwo.POLECAM
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Michał Seneczko

Dermatolog, Wenerolog

GA-MED Karolina Gauden
ulica Żwirki 2
95-035 Ozorków

Wspaniały lekarz ... super podejście do pacjenta, wysoki poziom kompetencji, uprzejmości. Budzi ogromne zaufanie ... oby więcej takich lekarzy ... polecam.

lekarz Teresa Filutowicz

Centrum Medyczne OLMEDICA M. Olszewski Sp.J.
ulica S. Wyszyńskiego 2
95-035 Ozorków

Wspaniała Pani Doktor. Zawsze ma czas dla pacjentów, o wszystko wypytuje czy na pewno nie jest się uczulonym na jakiś lek. Nikogo nie traktuje po łebkach. Zawsze uśmiechnięta, przyjmuje wszystkich bez względu na numerki (musi mieć naprawdę ważną sprawę żeby kogoś nie przyjąć poza numerkami, ale zawsze prosi o wizytę następnego dnia). Nic dziwnego że o 7.20 na ogół już nie można wyciągnąć do Niej numerka i ile razy by ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Karol Krajewski

Centruj Medyczne OLMEDICA
ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 23
95-035 Ozorków

Powiem krótko NAJLEPSZY LEKARZ NA JAKIEGO TRAFIŁAM PRZEZ SWOJE DŁUGIE ŻYCIE. POLECAM WSZYSTKIM Z URAZAMI ORTOPEDYCZNYMI. UPRZEJMOŚĆ, PROFESJONALIZM, CIERPLIWOŚĆ I GODNE TRAKTOWANIE PACJENTA. U TEGO LEKARZA CZUJEMY SIĘ WAŻNI, A NIE JAKO ZAWADZAJĄCY MARUDERZY.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Anna Markiewicz-Piotrowska

Pulmonolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDYK" Sp. z o.o.
ulica Konstytucji 3-go Maja 12/84
95-035 Ozorków

Bardzo dobry lekarz o serdecznym i kompetentnym podejściu do pacjenta. Przede wszystkim kompleksowe podejście do pacjenta. Na pierwszej wizycie skierowanie na różnorodne badani, co pozwoliło na dalsze leczenie. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Liliana Roszkowska

NZOZ Mandimed Liliana Roszkowska
Listopadowa 20
95-035 Ozorków

Lekarz drogi , ale wart każdych pieniędzy . Bez bólu , bez traumy i bez poprawek .

lek. dent. Aleksandra Kaleta

Nowe Miasto 23
95-035 Ozorków

Bardzo miła, delikatna Pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, nie spieszy się co daje poczucie bezpieczeństwa. Dzięki niej przestaje się bać zabiegów. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ola Hofman

Neurolog

Centrum Medyczne OLMEDICA M. Olszewski Sp.J.
ulica S. Wyszyńskiego 2
95-035 Ozorków

Pani doktor jest lekarzem bardzo dokladnym i sumiennym,tlumaczy schorzenie i sposob leczenia,uwazam ze jest lekarzem godnym zaufania.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Łukasz Okulski

Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień Dzieci i Młodzieży w Ozorkowie
kpt. Pilota Franciszka Żwirki 1a
95-035 Ozorków

Polecam!!! Wstawił mi endoproteze stawu skokowego i póki co jest rewelacyjnie.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krystyna Wądołowska

Miejska Przychodnia Zdrowia w Ozorkowie przy ul. Spokojnej 10
Spokojna 10
95-035 Ozorków

Jest to bardzo dobry, wnikliwy lekarz, który potrafi pochylić się nad chorym pacjentem, wysłuchać go z cierpliwoscią i szacunkiem. Oby było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Elżbieta Kunikowska-Kujszczyk

Internista, Diabetolog

Miejska Przychodnia Zdrowia Ozorków
ul.Wigury 1
Ozorków

świetny fachowiec,znakomity diagnosta,cierpliwość i opanowanie powinny być przykładem dla innych lekarzy,wykazuje dużo zrozumienia w stosunku do jakiegokolwiek pacjenta,polecam każdemu kontakt z takim fachowcem jakim jest pani doktor.
Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka gdy już miała komplet. Nie pidaje antybiotyków bez konieczności, gdy moje półroczne dziecko zachorowało, Pani doktor dała telefon do siebie by dzwonić w razie pogorszenia stanu, ponieważ następnego dnia nie przyjmowała w przychodni. Moje dzieci nie stresują się w jej obecności, cieszę się, że ma ona je pod swoją opieką.
Opinia dodana przez: Ela

lekarz Przemysław Długosz

Miejska Przychodnia Zdrowia w Ozorkowie
ulica Wigury 1
95-035 Ozorków

Naprawdę fachowiec dużego kalibru, godny zaufania i polecenia. Po operacji wymiary biodra jestem mega zadowolony i wdzięczny . Naprawdę polecam tego lekarza...oby takich więcej
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Wiesław Woźniak

Cmentarna 11
95-035 Ozorków

Bardzo rzeczowy i profesjonalny chirurg.Jestem bardzo zadowolony.Operacja przepukliny pępkowej przebiegła bez powikłań.Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora.Dziękuję bardzo za pomoc.Krzysztof Kordus
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Joanna Socha

kpt. Pilota Franciszka Żwirki 1a

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Marcin Cabaj

Praga 19/21
95-035 Ozorków

Uniejów - Franciszek. Lekarz profesjonalny, kompetentny, życzliwy,przemiły, stanowczy. Lekarz jakich mało. Stanowczo polecam. Pomoże z pewnością.
{'id': 39590, 'name': u'Ozork\xf3w'} Ortopeda dziecięcy
                                       dr n. med. Zbigniew Lipczyk

dr n. med. Zbigniew Lipczyk

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Prywatny Gabinet
ul. Listopadowa 13 (Centrum Lekarzy Specjalistów)
95-035 Ozorków

Jestem rozczarowana przebiegiem wizyty i podejściem do dziecka i rodzica. Nigdy jeszcze nie usłyszałam tyle gorzkich słów od lekarza. Po wizycie moje dziecko podłamało się. Ja też potrzebowałam czasu żeby dojść do siebie. Moim zdaniem lekarz jest tylko nastawiony na zysk i na ilość pacjentów. Nie polecam tego lekarza.

lekarz Małgorzata Dudek-Żytko

Pulmonolog, Lekarz rodzinny

Kochanowskiego 27
95-039 Ozorków

Świetny specjalista, bardzo dokładna i uważna. Bardzo mi pomogła, zawdzięczam jej wielokrotne skuteczne interwencje w czasie choroby. Czujna na objawy i symptomy choroby, skierowała mnie do specjalisty, który uratował mi życie. Godna zaufania i polecenia, wielka wiedza i empatia w stosunku do pacjentów.
Opinia dodana przez: wdzięczny pacjent
Pani doktor jest lekarzem, którego serdecznie polecam, najlepszy internista w Medyku, oferuje profesjonalną opiekę a przy tym jest bardzo ciepłą i miłą osobą
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Stefan Sokołowski

Praga 11 lok. 2
Ozorków

Świetny kontakt z pacjentem, uprzejmy, zabawny wyrozumiały lekarz. Bez zbędnych gadek wie jak sie zająć pacjentem. Widać doswiadczenie i fach w ręku. Polecam
Opinia dodana przez: Paweł