Lekarze Pajęczno

Internista, Kardiolog

Centrum Medyczne Szydlik - Med
ul. Złota 4 A
Pajęczno

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają skrzydeł-lecz pasją ich jest serce-dla wszystkich którzy chcą żyć. Pan Doktor Sławomir Szydlik – to super lekarz , polecam go wszystkim, którzy mają problemy z sercem. Wykryje każdą wadę serca, dokładnie bada, tłumaczy , trafnie stawia diagnozę , kieruje do specjalistów ,proponuje dodatkowe badania. Udziela odpowiedzi na pytania-posiada szeroką wiedzę. Lubiany i ceniony .Już na pierwszej wizycie trafnie ocenił stan mojego serca, ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marek Grabowski

Szpital Powiatowy
ulica 1 Maja 13/15
98-330 Pajęczno

Lekarz godny polecenia; kompetentny, uprzejmy, rzeczowo omawia problem. Podczas wizyty, czujesz się bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Wojciech Podhorecki

Ośrodek Zdrowia w Pajęcznie
Wiśniowa 1
98-330 Pajęczno

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pan Doktor jest zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Nowak-Lodowska

Szpital Powiatowy
ulica 1 Maja 13/15
98-330 Pajęczno

Jak najbardziej polecam D.Annę .. Bardzo miła , kompetentna lekarka .Oby było więcej takich . Osobiście jestem bardzo zadowolona . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Witold Drab

Ginekolog położnik, USG

Gabinet Ginekologiczny Diagnostyka USG
98-330 Pajęczno

Ginekolog z powołania,po prostu anioł w ludzkiej skórze, polecam oczywiście.

mgr Maja Górska

Psycholog

Ośrodek Zdrowia w Pajęcznie
Wiśniowa 26
98-330 Pajęczno

Dobre podejście do pacjenta i kompetencja-jestem wdzięczny-zdecydowanie polecam a mam porównanie(poznałem wcześniej 2ch niekompetentnych psychologów)

lek. dent. Zofia Gładysz-Kowalczyk

Chirurg stomatolog

Mickiewicza 33
42-115 Pajęczno

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Ewa Bilińska

Wieluńska 6
98-330 Pajęczno

Pani doktor jest bardzo kompetentnąi uprzejma osobą. Koszt wizyty 80 zł w 2012roku- teraz wybieram się na kolejną wizytę i wiem, że oddaję swe zdrowie w dobre ręce. Gorąco polecam Panią doktor, śmiem twierdziś, że jest to najlepsza okulistka w Pajęcznie.
Pani Renata jest specjalistą godnym plecenia.Profesjonalna,rzeczowo podchodząca do danego problemu,trafnie ocenia problem logopedyczny dobierając prawidłowe i celowe działania terapeutyczne.Polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Urszula Błachowska

Pajęczno

Pani dr Błachowska jest godna polecenia, obecnie jestem w drugiej ciąży i jestem zadowolona z jej opieki medycznej.Jestem z okolic Wielunia i mimo to,że w samym Wieluniu jest dużo lekarzy ja wybrałam panią doktor.Polecam.
Opinia dodana przez: ania27121982

lekarz Danuta Łukomska

ulica Wieluńska 13/15
98-330 Pajęczno

Polecam P. Doktor Łukomska zawsze wytłumaczy co i jak, jak ktoś jest chory. Szybko i na temat. Co do recept dokładna data ważności i dokładne dane pacjenta wszystko ok naprawdę godna polecenia
Opinia dodana przez: Marzena
Stomatolog godny polecenia, samo leczenie szybkie, profesjonalne i oczywiście w miarę możliwości bezbolesne.

lekarz Andrzej Krzemiński

Laryngolog

Sienkiewicza 23 lok. 18
98-330 Pajęczno

Osoba kompetentna i życzliwa. Zapewnia fachową opiekę w niepozbawionej humoru atmosferze.
Opinia dodana przez: Pracownia

lekarz Ewa Filocha

Pediatra, Wizyty domowe

Zachodnia 6
98-330 Pajęczno

Polecam! Tłumaczy chorobę i sposób leczenia, zawsze pod telefonem i odpowiada na pytania. Jak najbardziej kompetentna z podejściem do dzieci. Myślę że jest to jeden z najlepszych specjalistów w naszym rejonie

lek. dent. Agnieszka Czachurska-Sobera

Prywatny Gabinet Lekarski
Przemysłowa 4 l. 3
98-330 Pajęczno

Chciałbym wyrazić ogromną wdzięczność i uznanie dla Pani Doktor, która zapewniła mi niezwykle profesjonalną i kompetentną usługę stomatologiczną. Jego zaangażowanie w zapewnienie mi komfortu podczas wizyty oraz troska o moje zdrowie jamy ustnej przekroczyły moje oczekiwania. Polecam !

lekarz Marek Pluskota

przychodnia
Kościuszki 35
98-330 Pajęczno

Polecam Pana Marka,jest również bardzo dobrym lekarzem jak Pan Rafał Mszyca. Chodzę całą moją Rodziną od ponad 20 LAT. Jedyny minus to brak założonych rękawiczek.

lekarz Edyta Flis

Lekarz medycyny ratunkowej

Pajęczno

Właśnie wychodzę na kolejną wizytę, Pani Doktor ma dystans do Pacjenta, co nie oznacza, że jest niemiła, BEZ PRZESADY, to nie przyjaciółka i nie psycholog, ale bardzo dobry dermatolog, mnie pomogła bardzo skutecznie i doradziła kosmetyki (również skutecznie), kiedy stosuję się do zaleceń, moja cera jest bardzo ładna. trafiona diagnoza plus skuteczne leczenie, jak dla mnie ważniejsze niż przymilanie się pacjentowi. Pani doktor nie jest może wylewna, ale bardzo kulturalna.
Opinia dodana przez: Olga

Ewa Bogucka

Pulmonolog

Pajęczno

Miałam nie/przyjemność spotkać Panią Doktor na całodobówce... Zgroza. Kręcenie głową i jakieś wzdychania, bardzo niemiłe podejście. Na pewno nie chciałabym leczyć się u Niej jako specjalisty nie ze względu na kompetencje, bo tych nie podważam, ale po prostu przez brak taktu, empatii i szacunku. Pozostaje wielki niesmak 🤢 i rozczarowanie.

lekarz Maria Fisior-Krzemińska

Neurolog

Sienkiewicza 23 lok. 18
98-330 Pajęczno

Pani doktor, nie ma pojęcia o leczeniu. Nie wyleczyła mojej choroby do końca czego widoczne ślady noszę do dzisiaj.Po kilku zastrzykach stwierdziła że wszystko samo dojdzie... Nie zaleciła masażu ani rehabilitacji. Pomimo skierowania które miałam do przychodni, nie chciała mnie przyjąć twierdząc że jeżeli chodziłam do niej prywatnie na dalsze leczenie zaprasza tylko prywatnie. Na każdej wizycie pyta o to samo jakby miała wyuczoną regułkę. Ogólnie nie polecam

lekarz Elżbieta Rachwał-Koperska

Mickiewicza 106d
98-330 Pajęczno

Pani doktor nie czuje potrzeby przeprowadzenia chociaż średniej jakości wywiadu zanim przystąpi do badania i diagnozy, ewidentnie bardzo się spieszy i chyba nie lubi nocnych dyżurów.
Opinia dodana przez: Ilona