Lekarze Tomaszów Lubelski

lekarz Renata Gruszecka-Gerkowicz

PORADNIE
ulica Wańkowicza 8
22-600 Tomaszów Lubelski

Doskonały fachowiec,dzięki p.dr po raz pierwszy od 55 lat nie muszę chodzić w okularach!Takich fachowców nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Krystyna Ambrożewicz

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM ZDROWIA Bożenna Kostykiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna
22-600 Tomaszów Lubelski

Wspaniała pani doktor miła i kompetentna. Bardzo dobrze diagnozuje i przepisuje odpowiednie i skuteczne leki Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maria Dębek

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej
22-600 Tomaszów Lubelski

Wspaniała Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona z jej pomocy. Wszechstronna wiedza i doświadczenie, a przede wszystkim przemiła kobieta.

lekarz Joanna Romanowicz

ulica Mickiewicza 12A
22-600 Tomaszów Lubelski

Jestem pacjentem Pani dr Romanowicz. Jest bardzo kompetentna, uprzejma i nigdy nie odmawia pomocy w sytuacji wymagającej natychmiastowej porady.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grzegorz Mizerski

Internista, Diabetolog

22-600 Tomaszów Lubelski

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Ewa Kolasińska-Gliwa

Lekarz rodzinny, Pediatra

22-600 Tomaszów Lubelski

Wspaniały lekarz. Zawsze można na Pani doktor polegać. Zawsze doradzi, pomoże. Aby więcej takich było.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Łukasz Boroch

22-600 Tomaszów Lubelski

Pan Doktór Łukasz Boroch jest lekarzem godnym polecenia. Jest uprzejmy, miły, kulturalny, wysłucha problemów nurtujących każdego pacjenta, a czas poświęcony na problem pacjenta to ok. 30 min. Choroby i leczenie tłumaczy pacjentowi bardziej na jezyk polski ale i medyczny. Wyjaśnia wszystko pacjentowi. Sama osobiście korzystałam z wizyty i jestem bardzo zadowolona. Taki lekarz by się przydał w naszej miejscowości. Podejście ma bardzo dobre do dorosłych jak i dzieci. Pan Doktór ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Elżbieta Fugas

gen. Sikorskiego 16
22-600 Tomaszów Lubelski

Bardzo mila. oby synowie sie w nia wdali

lekarz Elżbieta Wojnarska

Psychiatra

centrum zdrowia psychicznego
Tomaszów Lubelski

Jako pacjent Oddziału Obserwacyjno-Zakażnego tomaszowskiego szpitala bez mojej zgody i wiedzy, czego zabrania Kodeks Etyki Lekarskiej /Art.15/.pani pielęgniarka tegoż oddziału informując mnie tylko ,że idziemy na konsultację wyprowadziła mnie w pidżamie na zewnątrz szpitala.Dopiero przed drzwiami gabinetu pani psycholog zorientowałem się u kogo będzie konsultacja.Nie znając powodów wszedłem.Tu chciałbym podziękować pani dr psychiatrze za rzetelną opinię,która moją wiedzę z dziedziny bakteriologi nie uznała jak pozostali lekarze z oddz.obs.-zakażnego za fobię.Po ...

lekarz Małgorzata Ryczek

Sobieskiego 20
22-600 Tomaszów Lubelski

Byłam już dwa razy na wizycie u Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem bardzo przyjemna dusza człowiek interesuje się pacjentem godna polecenia

lekarz Łukasz Szczepański

22-600 Tomaszów Lubelski

Pan Doktor Łukasz Szczepański jest bardzo uprzejmy ,kompetentny.Diagnozy zawsze trafne. Pełny profesjonalizm.Polecam bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Marek Maciocha

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Artur Kawałko

Broniewskiego 23
22-600 Tomaszów Lubelski

Pewnego dnia czekając w kolejce do rejestracji słyszałam, jak pacjenci rozmawiają o pewnym lekarzu oceniając go w samych superlatywach. Postanowiłam więc zarejestrować się do niego. Mieli absolutną rację. Byłam pod wrażeniem jego uprzejmości, serdeczności. Emanował ciepłem i przyjaznym podejściem. Sprawił, że czułam się jak ktoś wyjątkowy. Uważnie słuchał, wyczerpująco odpowiadał na każde zadane pytanie. Bardzo dokładnie analizował przebieg mojej choroby, tłumaczył jej przyczynę oraz sposób leczenia. Zlecił dodatkowe badania, konsultacje. ...

lekarz Dorota Gozdek

22-600 Tomaszów Lubelski

Bardzo dobry lekarz ,kompetetny,wyrozumialy nie robi nic na sile bardzo lubiana przez swych pacjetow i ich opiekunow

lekarz Jan Michalak

ul. Królewska(za starym kościołęm)Tomaszów Lubelski
22-600 Tomaszów Lubelski

Bardzo miły lekarz, kompetentny i z podejściem. Polecam napewno nie raz jeszcze do niego wrócę. Wizyty nie są aż tak drogie w porównaniu do innych lekarzy oraz sprzętu jakim pan doktor dysponuje.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Tomasz Modrzewski

Urolog

NZOZ Centrum Zdrowia
ul.Petera 3
Tomaszów Lubelski

Miałam dzisiaj wizytę u doktora Balewandra, jednak ten był nieobecny, więc doktor Modrzewski go zastępował. Na wizytę czekałam bardzo długi czas, żeby doktor mógł zobaczyć moją urografię (mam kamicę nerkową obydwu nerek leczoną od ponad roku). Kiedy weszłam do gabinetu doktor nawet nie otworzył mojej karty, tylko zapytał, co nas sprowadza. Powiedziałam, że przyszłam na wizytę kontrolną, zapytałam, czy pokazać poprzednie badania USG, dostałam odpowiedź negatywną- "nie, sam zrobię USG". ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr Magdalena Jakubiak

Dermatolog, Wenerolog

ulica Wyspiańskiego 21/22
22-600 Tomaszów Lubelski

Najlepsza Pani doktor która mi w końcu pomogła.Juz kilka lat mnie prowadzi i jestem bardzo zadowolona

lekarz Sebastian Łysiak

Brygady 24
22-600 Tomaszów Lubelski

Lekarz godny polecenia. Spokojny, uprzejmy wytłumaczy wszystko, ma czas dla pacjenta. Badania endoskopowe wykonuje w sposób profesjonalny. W Tomaszowie to najprawdopodobniej jedyny lekarz z tak wielkim zaangażowaniem oraz kompleksowym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Stanisław Kurzępa

Chirurg stomatolog, Stomatolog

PORADNIE
ulica Wańkowicza 8
22-600 Tomaszów Lubelski

Wszystko dobrze, trochę tych zabiegów chirurgicznych i usuwania zębów ósemek i innych miałam. Wszystko zrobione dobrze, bez bólu. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Andrzej Hawryło

ulica Wyspiańskiego 21/22
22-600 Tomaszów Lubelski

Polecam doktora jako lekarza ginekologa doskonały fachowiec miły uprzejmy rzetelny. Prowadził moja ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Agnieszka