Lekarze Bieruń

lekarz Urszula Wieczorek-Łatka

Reumatolog

Macieja 1
43-150 Bieruń

Wspaniały lekarz. Pani doktor robi dokładny wywiad, analizuje wnikliwie wyniki badań, proponując leczenie wyjaśnia sposób i jego przebieg. Do tego wszystkiego jest bardzo miła i ludzka, najlepszy lekarz z jakim miałam dotychczas do czynienia. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Oby więcej takich lekarzy w Polsce jak Pani doktor!
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Jadwiga Czernek-Bruzgielewicz

Diabetolog

Multimed
ul.11listopada 3E/1 , Oświęcim
32-600 Bieruń

Indywidualne podejście do pacjenta. U mnie bezbłędna diagnoza i postępowanie zgodne z ogólnymi zaleceniami Związku Diabetologów. Zauważyłem ciągle doszkalanie w tej dziedzinie. Ilość poświęconego czasu bardzo długa. Polecam.
Opinia dodana przez: Rafał

lek. dent. Monika Czenczek-Kołodziej

Prywatny Gabinet Lekarski
Warszawska 151
43-155 Bieruń

rewelacyjny lekarz, wszystkim polecam! leczę zęby u Pani doktor już ponad 10 lat i poki co wszystkie plomby są w dobrym stanie, Pani doktor jest bardzo miła, grzeczna i zawsze wszystko wytłumaczy, POLECAM!!

lekarz Jacek Machnik

ulica Węglowa 73/3
43-155 Bieruń

Bradzo sympatyczny i kompetentny lekarz, przeprowadzał u mnie dwa zabiegi chirurgiczne i naprawdę jestem bardzo zadowolona z jego podejścia, profesjonalizmu no i przede wszystkim stosunku do pacjenta... do takich lekarzy, aż miło się chodzi na wizyty, chociaż niestety kolejki u Pana doktora są bardzo duże nieraz w przychodni po 2-3 godziny się wyczekałam no ale świadczy to tylko o jego profesjonalizmie i o tym, że ludzie obdarzają go zaufaniem skoro ...
Opinia dodana przez: Mieszkanka Bierunia

lekarz Anna Zambrzycka

ulica Krótka 3
43-150 Bieruń

Byliśmy dzisiaj w trójkę (ja, mąż i córka) u Pani doktor pierwszy raz i powiem Wam, że jeszcze nigdy u żadnego lekarza nie czułam się tak zaopiekowana i wybadana. Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i konkretna. Zbadała, wytłumaczyła i zleciła kolejne badania, odpowiedziała na wszystkie pytania, córce nawet rozrysowywała jak to u niej wygląda. Aż trudno uwierzyć, że w dziejszych czasach są jeszcze lekarze, którym się chce i to wszystko ...
Opinia dodana przez: Aneta

dr n. med. Michał Lelek

Internista, Kardiolog

Kardiomed
Krakowska 40
43-150 Bieruń

Dr n. med. Michał Lelek jest lekarzem z powołania. Poświęca się dla pacjenta, kierując się przy tym profesjonalnym i życzliwym podejściem, co jest bardzo ważne w przypadku leczenia. Z doktorem jest bardzo dobry kontakt w ciągu całego okresu leczenia a po zabiegu dzwoni do wskazanej przez pacjenta osoby i informuje o przebiegu operacji i leczenia. Po hospitalizacji pacjent również nie pozostaje bez nadzoru Pana doktora Michała Lelka. Kontaktuje się z ...
Opinia dodana przez: Grzegorz i Dorota P.

Jarosław Myszor

Internista, Kardiolog

Myszor Jarosław Gabinet Lekarski
Bieruń

Zgadzamy się całkowicie z poprzednią opinią którą napisał Pan Michał. Cieszymy się, że mamy takiego lekarza. Super profesjonalny specjalista. We wszystkich punktach jakie są wymienione przy ocenie lekarza ma u nas najwyższą notę. ☺ Ewa i Józef z Mazowsza.
Opinia dodana przez: Ewa i Józef
Lekarz godny polecenia, pojawiłem się u Pana doktora z bólem kolana, po badaniu i wykonanych testach, dokładnie opisał i wytłumaczył co mi doskwiera, jego diagnoza zgadzała się z wynikiem badania RM z którym się później zapoznał. Doktor zoperował mi uszkodzoną łąkotkę, po ok 6 miesiącach wróciłem do pełnej sprawności, a jestem osobą bardzo aktywną, nie odczuwam żadnych dolegliwości. Polecam doktora z czystym sumieniem, przede wszystkim rzetelne i bardzo profesjonalne podejście ...
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Lucyna Myalska

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Kusocińskiego 6
43-150 Bieruń

Pani Doktor jest dla mnie wzorcem lekarza. Cierpliwie podchodzi do pacjenta, kieruje do specjalistów i jest bardzo sympatyczna :) Poza tym ma aż trzy specjalizacje, zna się na rzeczy.

lekarz Maciej Mierzwiński

43-150 Bieruń

Pan Doktor Maciej Mierzwiński - w mojej opinii jest Najlepszym Lekarzem, Specjalistą Ortopedą i Traumatologiem - jakiego miałam szczęście spotkać w swoim życiu… - Cechują go wysokie kompetencje zawodowe, wiedza i doświadczenie, trafność stawianej diagnozy i potwierdzone, także na moim przykładzie, konkretne już umiejętności - zgodne z posiadaną specjalizacją w zakresie chirurgii ortopedycznej, precyzja cięcia chirurgicznego, dokładność, staranność i wytrwałość - jakimi według mnie powinien odznaczać się każdy dobry chirurg. ...

lekarz Urszula Łatka

Internista, Fizjoterapeuta

43-150 Bieruń

Po jakości przeprowadzonego badaniu, można poznać , że jest to specjalista wysokiej klasy, doskonały fachowiec godny polecenia.
Opinia dodana przez: wanda

lekarz Dorota Cybulska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk" Janusz Fijoł, Barbara Węgrzyn s.c.
ulica Wawelska 35
43-155 Bieruń

Bardzo dobry lekarz o szerokiej wiedzy. Poświęca czas na dokładne zbadanie pacjentki. Tłumaczy wszelkie wątpliwości a co najważniejsze leczy skutecznie. Wielkie dzięki.

Tomasz Jureczko

Poradnia dla kobiet NZOZ s.c.
43-150 Bieruń

Po prostu wspaniały Lekarz, do Pana Doktora trafiłam z polecenia znajomej i to byl najlepszy wybór. Jest sumienny, kompetentny i potrafi w łatwy sposób wszystko wytłumaczyć. Bardzo polecam!!!!
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marcin Mróz

ulica Wawelska 35
43-155 Bieruń

P. Doktora pamiętam jak przyjmował pacjentów w Bieruniu , były do niego niekończące sie kolejki. Jest to lekarz z tzw. powołaniem.Teraz leczę się u P. Doktora kardiologicznie i jestem pod wrażeniem jego kompetencji oraz wiedzy .Poza tym podejście do pacjenta na 5+.
Opinia dodana przez: Jacek
Znam mojego lekarza od 1999 roku nigdy mnie nie zawiódł,fachowiec jakich mało tak powinien zachowywać się lekarz pełen profesjonalizm a i dużo ciepła i empatii
Opinia dodana przez: Katarzyna grociak

lek. dent. Piotr Łabuś

Chirurg stomatolog

Wylotowa 24
43-150 Bieruń

Bardzo dobry chirurg!!! Miałam do usunięcia 2 zatrzymane ósemki, zabieg był bezbolesny, wszystko mi doktor wyjaśnił. Dodatkowo koszt był niższy porównując inne placówki.

lekarz Joanna Sójka-Kupny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowa "FAMILIA-MED" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chemików 37
43-150 Bieruń

Niestety absolutnie nie polecam lekarza ginekologa - Joanny Sójki – Kupny, choć na początku wzbudziła moje zaufanie i została wskazana jako mój lekarz prowadzący, jednak do drugiej wizyty nie doszło... Prosiłam bardzo o termin wizyty ponieważ naprawdę źle się czułam i niepokoiła mnie długa przerwa w oczekiwaniu na miesiączkę, wszystko mnie bolało...Lekarka odpowiedziała ze nie ma wolnych terminów i mam sobie poszukać innego lekarza... Czy tak można potraktować pacjenta któremu ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Mirosław Żołądź

43-150 Bieruń

Ja niestety nie jestem do końca zadowolona te zastrzyki które są mi podawane do kolana niestety nie działają jestem dalej z bólem a co do podejścia bez zastrzeżeń

lekarz Jarosław Szyszka

Traumatolog, Ortopeda

GALEN
Bieruń

Miałem 5 zaszczykow w kręgosłup i 3 w prawą rękę z komórek macierzystych i Leczyl mnie Pan doktor Szyszka i za to Mu bardzo dziękuję teraz nie mam problemów z kręgosłupem i z prawą rękom poprostu po tych zabiegach nie mam więcej poważnych problemów zdrowotnych.Z takimi problemami to ino do Pana Doktora Szyszki
Opinia dodana przez: Zdzislaw

lekarz Ryszard Soczówka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Familia-Med" sp. z.o.o
Warszawska 258c lok. 4
43-155 Bieruń

Niestety zawiodłam się i przeniosłam do innego lekarza. Brak skierowań do specjalistów i na badania to norma. Dziecko cały czas chorowało, a jak się potem okazało, potrzebowało tylko wizyty u laryngologa i zabiegu!!! Straciłam rok.... ale teraz już jestem mądrzejsza przy 2 dziecku i innym lekarzu!!! Nie polecam. Jest dużo bardziej kompetentnych lekarzy, którzy potrafią rozmawiać i odpowiadać rzeczowo na pytania.