Lekarze Brodnica

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ALFA
Sienkiewicza 25
83-300 Brodnica

Wiele osób poleca Panią Olimpię. Niestety ja zrobić tego nie mogę.... Zapłaciłem 200 zł za wizytę po czym nie dotrzymano terminu wysyłki diety. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Musialem sam interweniowac. Po miesiącu miałem otrzymać mailowo kolejną dietę. Ponownie bez kontaktu. Uważam, iż Pani ta ma za nic pacjentów i wychodzi z założenia że inni i tak przyjdą. Niestety ja jestem pierwszy, może Pani tak postąpila równiez z innymi. Dieta jest ok ...
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Teresa Patan

Mó lekarz
Pocztowa
87-300 Brodnica

Pani Doktor to przemiła osoba i kompetentna .Leczyła moje dzieci od urodzenia do 18 roku.Leki zawsze dostosowane do choroby a antybiotyk tylko i wyłacznie w ostatecznosci.Jestem wdzieczna pani doktor za opieke nad moimi dziecmi.Dzieki pani są zdrowe i szczęsliwe.Pozdrawim serdecznie i do zobaczenia może z wnukami.

lek. dent. Elżbieta Kiszkurno-Haenel

Ortodonta

Gabinet Stomatologiczny
Lidzbarska 25
87-300 Brodnica

Trafiłam do pani doktor z polecenia znajomej i się nie zawiodłam! Pani wytłumaczyła mi moja wadę zaproponowała sposób leczenia, opowiedziała jak wyglada „codzienne życie z aparatem” co serio było bardzo ostotne, p. Doktor bardzo uprzejma i konkretna. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: K

lekarz Paulina Pabin-Rykaczewska

Psychiatra

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy
ulica Wiejska 9
87-300 Brodnica

U Pani Doktor Rykaczewskiej lecze sie od 8 lat. Od razu swietnie dobrala mi leki wobec czego praktycznie nastapila remisja choroby i do dzis lekow nie trzeba zmieniac. Cenie u Niej fachowosc, stanowczosc, a zarazem cieplo i opiekunczosc. Jest to kulturalna i przemila osoba. Polecam tego lekarza!
Opinia dodana przez: Slawomir

lekarz Bogdan Kamiński

Pulmonolog, Internista

Pracownia Diagnostyczna
700-lecia 2
87-300 Brodnica

Lekarz godny polecenia byłam z tatą pierwszy raz powód okropne duszności, u taty leczone POCHP. I powielane przez kolejnych lekarzy a duszności nie ustępowały. W internecie znalazłam Pana doktora, i tak za dwa dni znaleźliśmy się na wizycie. Leki dopasowane idealnie. Duszności po tygodniu leczenia praktycznie ustąpiły. Jeżeli pulmonolog to tylko Pan Kamiński!
Opinia dodana przez: Malwina

lekarz Andrzej Rogalski

Podgórna 66 A
87-300 Brodnica

No więc z czystym sumieniem mogę przyznać że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia kochający swoją pracę ,Zawsze pomocny i nigdy nie odmówił wizyty,zawsze pod telefonem co jest wielkim plusem.Bardzo sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą ,którą potrafi przekazać w zrozumialy sposób pacjętce uważam że jest to jeden z najlepszych ginekologów jakiego poznałam do tej pory. Jestem Bardzo wdzięczna że do Niego trafiłam z polecenia. Obecnie prowadzi moja ciążę. Pod jego ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Barbara Grabska-Jastrzębska

Anestezjolog

Regionalny Szpital Specjalistyczny im.Dr W.Biegańskiego w Grudziądzu, Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Brodnicy
Brodnica ul.Wiejska 9
87-300 Brodnica

Pani doktor opiekowała się bliską mi osobą podczas jej pobytu na oddziale intensywnej opieki. Nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałam się z osobą tak kompetentną i oddaną pacjentowi. Dzięki niej ta bliska mi osoba zaczęła nowe życie.

lekarz Maciej Bierwagen

Neurochirurg

NZOZ "Praktyka Rodzinna - Mój Lekarz"
Kopernika 2
87-300 Brodnica

Wspaniały służący pomocą lekarz - mało takich lekarzy ALE TAKIM JEST DR MACIEJ BIERWAGEN sam na swojej osobie doświadczyłem co napisałem na wstępie mojej opinii

lek. dent. Urszula Dujka

Paderewskiego 6/4
87-300 Brodnica

Z wizyt u pani Doktor wracalam zawsze zadowolona.Wspaniale podejscie do pacjentow zawsze mily usmiech. Wieloletnie plomby trzymaja do dzis. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Jolanta Pac-Stuczyńska

ul. Duży Rynek 5
87-300 Brodnica

Bardzo miła pani doktor i pani w recepcji bardzo uprzejma i miła dla pacjentów godny polecenia gabinet

lekarz Bogdan Kamiński

Pulmonolog

gabinet 604881031
Słowackiego 8
87-300 Brodnica

Wyjątkowy lekarz i człowiek. Każda diagnoza poprzedzona badaniami. Nie oszczędza na pacjentach.Poświęca na każdego pacjenta dużo czasu. Bożena

lekarz Paweł Ostrowski

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica

Doktor Ostrowski wspaniały lekarz,uprzejmy do pacjentów oraz naprawdę dobry fachowiec.Takich jak on potrzeba więcej Bardzo szybka diagnoza i pomoc. .Polecam
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Grzegorz Barański

Urolog

GABINET UROLOGICZNY
Wyspiańskiego 2a , piętro I
Brodnica

Kompetentny i przemiły człowiek. Cierpliwie wysłuchał mnie i odpowiedział na wszystkie pytania. Postawił trafną diagnozę, chociaż nie przyszłam z prostym problemem - z czym mieli problem inni lekarze urolodzy. Mało jest teraz takich lekarzy. Szczerze polecam tego lekarza!

lek. dent. Anna Rakowska-Chylińska

NZOZ "Alfamed" w Brodnicy
ulica Piwna 5
87-300 Brodnica

Bardzo dobry stomatolog, gorąco polecam. Duże doświadczenie ,miła obsługa.

Ryszard Kowalski

Lekarz medycyny pracy

87-300 Brodnica

Jest lekarzem miłym i pewnym sowich diagnoz, zdecydowanie i pewnie podchodzi do problemów pacjenta.

lekarz Maciej Gajda

NZOZ "UROLOG"
Stanisława Wyspiańskiego 2a
87-300 Brodnica

Lekarz godny polecenia. Konkretnie i zrozumiale tłumaczy o stanie zdrowia pacjenta. Poświęca czas dla pacjenta. polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Robert Borczyński

Nowa 41
87-300 Brodnica

Bardzo dobry specjalista, "walczy" o każdy ząb. Uprzejmy, wyczulony na reakcję pacjenta. Nie wiem czy polecać, bo przez to ma coraz więcej pacjentów a to wydłuża oczekiwanie na kolejną wizytę.

Roman Haenel

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ul. Lidzbarska 25, 87-300 Brodnica
Brodnica

Najlepszy stomatolog u którego byłem, miła atmosfera, fachowe podejście do mojego problemu oraz co bardzo poprawiło mój komfort psychiczny to fakt że pan doktor jest specjalistą w chirurgii szczękowej!
Opinia dodana przez: K

lekarz Piotr Bystroń-Kwiatkowski

Centrum Medyczne Novamed
Wyspiańskiego 2 A
87-300 Brodnica

Cudowny, przemiły i w pełni profesionalny lekarz. Zgłosiłam się z okropnym bólem obojczyka doktor delikatnie sprawdził , cierpliwie wytłumaczył co robić, przez całą wizytę czułam się komfortowo. Z całego serca polecam.
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Maciej Stuczyński

Ars Medica
Brodnica Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Nie polecam. Przedmiotowe i lekceważące podejście do kobiety w ciąży. Nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi oraz pomocy.
Opinia dodana przez: Karolina