Lekarze Jarocin

Traumatolog, Ortopeda

Novamed
Kasztanowa 16
63-200 Jarocin

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Sandra Radzicka

63-200 Jarocin

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana, wszystko cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Jako pacjentka w ciąży czuje się zapopiekowana i bardzo bezpieczna. Prowadzę ciąże u Pani Doktor i co dodatkowo szczególnie doceniam to szybki kontakt w razie potrzeby. Zdecydowanie polecam! 😊
Opinia dodana przez: Daria

dr Krzysztof Gruszczyński

NZOZ JAR-MEDIC
ulica Hallera 9
63-200 Jarocin

Bardzo kompetentny lekarz, wszytko wytłumaczył jasno i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona i z całą pewnością mogę polecić tego lekarza jako wybitnego specjalistę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Witold Malendowicz

Urolog

63-200 Jarocin

Super doktor wyleczył mojego męża z nowotworu bardzo szybka diagnoza szybka pomoc w dalszym leczeniu dziękuję panie doktorze dziękuję bardzo jesteśmy do zgonnie wdzięczni polecam tego doktora
Opinia dodana przez: Marzena

Bożena Andrzejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
Wrocławska 38
63-200 Jarocin

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Moge polecic kazdemu kto boi sie dentysty, gdyż przemila atmosfera pozwala bez bolu i strachu przetrwac nawet najdluzsza wizyte.

lekarz Krystian Andrzejczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDAN"
Wrocławska 38
63-200 Jarocin

jest przemiłym lekarzem. zawsze po ludzku wytłumaczy co i jak należy robić przy danym schorzeniu.zawsze uśmiechnięty i serdeczny.

lekarz Maciej Gordon

63-200 Jarocin

Z ogromną radością chciałbym podzielić się moją niezwykle pozytywną opinią na temat doktora Gordona z Poradni Bólu w Poznaniu. Jako pacjentka tej poradni przez kilka lat, miałam przyjemność doświadczyć profesjonalnej opieki medycznej na najwyższym poziomie, a doktor Gordon w szczególności zasługuje na wyjątkowe słowa uznania. W trudnym okresie mojego życia, kiedy zmagałam się z bólem i cierpieniem, doktor Gordon okazał mi ogromną empatię, zrozumienie oraz wsparcie medyczne. Jego podejście holistyczne, ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Krzysztof Czarnecki

SNZOZ LARYNGOLOG 2
Generała Józefa Hallera 9
63-200 Jarocin

Wspaniałe podejście do osób niepełnosprawnych, dziecko z porażeniem zaakceptowało od pierwszej wizyty co wcześniej się nie zdarzało
Opinia dodana przez: Andrzej

63-210 Jarocin

znakomity lekarz zmarł 18 września 2004roku w Jarocinie

lekarz Natalia Lesz

63-200 Jarocin

Chciałbym bardzo PODZIĘKOWAĆ Pani doktor!!! Pełen profesjonalizm, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjentów który tego potrzebują. Potrafi wytłumaczyć doradzić i przedewszystkim zna się na swojej pracy!!! Polecam NAPRAWDE BARDZO!!!! Widać że robi to Pani z powołania i świetne są tego efekty. Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Natalii!!!
Cudowny stomatolog. Dzieki niej w końcu nie mam problemów z zębami. Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła i dokładna. I co najważniejsze leczenie kanałowe wogóle nie bolało. Nie boję się już stomatologów. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Artur Mikołajczyk

63-200 Jarocin

Lekarz jest super ,kompetentny z właściwym podejściem do pacjenta a także dla członka rodziny ,udzielił w dostępny sposób dokładnej informacji na temat chorego. Chciałabym aby wszyscy lekarze tak postępowali. Gratuluję Panie Doktorze 😊
Opinia dodana przez: Wanda Olejnik

lek. dent. Witold Bukowski

Protetyk

Prywatny Gabinet Lekarski
Bolesława Chrobrego 81
63-200 Jarocin

Bardzo dobry technik dentystyczny. Polecam.

lekarz Paweł Panieński

63-200 Jarocin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam, porozmawiał, wytłumaczył, mimo że moje dziecko nie miało już żadnych szans na przeżycie jak trafiliśmy na niego!!!

lekarz Anna Pajdowska

Wenerolog, Dermatolog

NZOZ "MEDICUS"
Magnoliowa 1
63-200 Jarocin

Od ok. trzech lat borykałem się z różnego rodzaju dolegliwościami, bóle stawów, osłabienie, zmiany skórne... byłem u wielu lekarzy, w końcu padło podejrzenie tocznia, poważnej choroby z którą zostałem sam, bo nikt nie skierował mnie do szpitala w celu diagnostyki. W końcu trafiłem do Pani dr Pajdowskiej, która jako jedyna bardzo rzeczowo podeszła do sprawy. Dzięki Pani dr szybko znalazłem się w szpitalu specjalistycznym, gdzie ostatecznie po kilku latach występowania ...
Opinia dodana przez: L.

dr Piotr Sokol

Chirurg dziecięcy

Jarocin

Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Teresa Florkowska-Sosińska

os. 1000 -lecia 3 lok. 32
63-200 Jarocin

Pani doktor niestety już nie przyjmuje pacjentów z powodu złego stanu zdrowia. Proszę nie dzwonić na nr komórkowy.

lekarz Radosław Bahłaj

Siedlemińska 4
63-200 Jarocin

Wysoka kultura osobista jak i wiedza. Z każdej wizyty jestem zadowolony bo wiem że można doktorowi ufać
Opinia dodana przez: Zygmunt

dr hab. n. med. Tadeusz Pisarski

Wrocławska 46 (Medicus)
63-200 Jarocin

jest super. od poczatku do niego chodze a teraz prowadzi moja ciaze. zdecydowanie polecam

dr Marek Krzyżostaniak

Psycholog

Gabinet Psychologii Pracy
ul. Wolności 6
63-200 Jarocin

Bardzo rzetelny i kompetentny psycholog. Uprzejmy, miły i sympatyczny człowiek. Zdecydowanie polecam.