Lekarze Jelenia Góra

lek. dent. Łukasz Śmiałowski

Muzealna 9a/6
58-500 Jelenia Góra

Lekarz z powołania ,godny polecenia .Pierwsza wizyta za mną i szoku doznałam że pan doktor nic nie rozwiercał na siłę tylko wytłumaczyl na czym polega problem .Na pewno wrócę , razem z rodziną.

lekarz Jadwiga Ujec-Kassolik

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Po czterech latach leczenia niepłodności u wielu lekarzy trafiłam do Pani doktor i dzięki temu dziś jestem matką. Szybka trafna diagnoza, następnie operacja, leczenie i udało się...Bardzo polecam Panią doktor kobietom, które mają problem z niepłodnością.

lekarz Janina Kozicka-Gilowska

pl. Piastowski 34 lok. 5
58-500 Jelenia Góra

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Adam Suszczewski

Jelenia Góra, ul. Groszowa
58-500 Jelenia Góra

Leczę się u dr Suszczewskiego od kilkunastu lat. Profesjonalista. Leczenie bez bólu, bez poprawek. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Alina Osuch

Chirurg stomatolog

"Usmiech"Przychodnia Cirurgii Stomatologicznej
Jelenia Gora, ul.Moniuszki 5A
58-506 Jelenia Góra

Szybki, bezbolesny zabieg mimo ostrego stanu zapalnego i kiepskiego stanu uzębienia. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Adam

Beata Jabłońska

Chirurg stomatolog

Ul. Okrzei 5
Sobieskiego 4
58-500 Jelenia Góra

Dr Jabłońska to mój najbardziej zaufany lekarz od kilkunastu lat. Pani doktor jest bardzo kompetentna, a przy tym delikatna i przemiła. Córeczka nie może doczekać się wizyty. Czeka się długo, ale swoich stałych pacjentów pani doktor zawsze wplecie do terminarza, jeżeli zaistnieje nagła potrzeba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Gerard Owsiański

Chirurg onkolog

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
ul. Krótka 24 a, III piętro
58-500 Jelenia Góra

Doświadczenie i lata pracy nie pozbawiły P Doktora wrażliwości i ludzkich odruchów, co nie jest łatwe w tak obciążającym zawodzie.Oby starczyło sił i ludzkiej życzliwości do dalszej pracy .Polecam ,jako człowieka i lekarza z perspektywy pacjentki otoczonej opieką przez 26 lat .Życzę wszystkiego dobrego Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Wojciech Kukier

Neurochirurg

NZOZ "Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra"
ulica Bankowa 5/7
58-500 Jelenia Góra

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Marek Adamski

Kiepury 1 lok. 65
58-506 Jelenia Góra

Każdemu szczerze polecam, a szczególnie tym którzy mają opory żeby wybrać się do dentysty. Pan Adamski potrafi stworzyć całkowicie bezstresowa atmosferę a przy tym jest delikatny, dokładny, tłumaczy pacjentowi co w danej chwili robi i wszystko jest na najwyższym poziomie. Zamiast bać się kolejnej wizyty można się z niej cieszyć.
Opinia dodana przez: cthulhu

lek. dent. Aleksander Gordijenko

Gabinet Chirurgii i USG
Teatralna 1. po.109
58-500 Jelenia Góra

Przyprowadziłam tu po raz pierwszy moje 7-letnie dziecko, które panicznie bało się stomatologa. Moje dziecko zawdzięcza lekarzowi zdrowe ząbki. Do leczenia użyte zostały najnowocześniejsze materiały światłoutwardzalne. Polecam - stomatolog z wieloletnią praktyką i doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Jovvita

lekarz Leszek Kłyszejko

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

Lokalizacja: W innym miejscu Wszystkim Panią szczerze z całego serca mogę polecić Pana Doktora Leszka Kłyszejko. Bardzo miły i sympatyczny człowiek, znający się na swojej pracy, jestem nawet w stanie powiedzieć, że z pasją do swojej pracy (co jest mało spotykane w dzisiejszych czasach). Do pana doktora trafiłam w dosyć późnym już miesiącu ciąży, ale bez problemu poprowadził ją do końca, a u mnie od razu nastał wewnętrzny spokój. Poród ...
Opinia dodana przez: DOMINIKA

lek. dent. Anna Chrzanowska

Centrum Pulmonologii i Alergologii w Karpaczu S.A. AOS
ul. Cieplicka 83A
58-560 Jelenia Góra

Pierwszy raz poszłam do pani Ani, kiedy chciałam pozbyć się zmarszczek. Okazało się, że są na to sposoby. Teraz wyglądam i czuję się dużo młodziej. Teraz chodzę systematycznie na zabiegi różnego typu, a wręcz czuje się od nich uzależniona...
Opinia dodana przez: Justyna

mgr Dorota Włodarczyk

Neurologopeda, Logopeda

CMH
Kopernika3
58-500 Jelenia Góra

Terapia na najwyższym poziomie, przyniosła efekty których sama z córką się nie spodziewałam. Dziękuję za pomoc, polecam z całego serca Panią Dorotę.
Opinia dodana przez: Magdalena

lek. dent. Monika Łobaczewska-Rogalska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SUPRADENT Spółka z o.o.
Sygietyńskiego 3
58-506 Jelenia Góra

Bardzo kompetentna, miła Pani Doktor, o dużej kulturze osobistej. Same plusy: dokładna, cierpliwa, sympatyczna. Mogę spokojnie polecić każdemu kto odczuwa lęk przed wizytą gabinecie stomatologicznym.

lekarz Koryna Gajek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnia Zabobrze
Michała Kleofasa Ogińskiego 1 B
58-506 Jelenia Góra

Pani Doktor to wspaniała lekarka bardzo miła sympatyczna dokładna z dużą wiedzą. Godny polecenia lekarz

lekarz Ewa Goliszek

Neurolog

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Każda wizyta u lekarza powinna moim zdaniem zawierać elementy które powodują pewne zadowolenie ze spotkania z lekarzem. Pani doktor, od kompetencji poprzez podejście, tłumaczenie, grzeczność i czas poświęcony wizycie może być wzorem służby wobec pacjenta.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Barbara Lambrinow

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Super podejście do pacjenta 100 procent Pani doktor z powołania ,wszystkie choroby zawsze zdiagnozowane i wyleczone
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Magdalena Warszylewicz-Szymanek

Pulmonolog, Onkolog

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Niesamowita pracowita i empatyczna Pani Dr to jedna z nielicznych lekarzy która potrafiła przekazać informację na temat choroby w sposób zrozumiały. Styl rozmowy wprowadza uspokojenie i wówczas rodzi się zaufanie. Brawo Pani dr. Podczas pobytu mojej mamy na oddziale onkologii znajdowała czas w tym zabieganiu żeby choć słowo przemówić do pacjentki co bardzo przepełniło nadzieją że będzie dobrze i wzmacniało pacjentkę psychicznie. Dziękuję Pani dr z całego serca za to ...
Opinia dodana przez: Mira

lekarz Katarzyna Siedlar-Najjar

Najjar-Dent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
ul. Bartosza Głowackiego 1/3
58-500 Jelenia Góra

Bardzo miła, sympatyczna Pani stomatolog. Szukałam dobrego stomatologa i teraz juz wiem, że dobrze trafiłam. Kontakt do gabinetu dostałam od koleżanki z pracy, która również jest bardzo zadowolona z obsługi i rozsądnej ceny. POLECAM

mgr Katarzyna Wiśniewska

Fizjoterapeuta, Masażysta

Przychodnia Specjalistyczna "Twój Chirurg" Marek Bednarski
ulica Moniuszki 3a
58-506 Jelenia Góra

wiele terapii manualnych w jednym miejscu , po wielu latach bólu pleców i chodzenia po lekarzach ktoś tak profesjonalnie mi pomógł, gorąco polecam, fajny zespół super ludzi niosących pomoc i uśmiech