Lekarze Kępno

lekarz Małgorzata Mamczak

Radiolog, USG

Mickiewicza 12
63-600 Kępno

Miła, empatyczna, cierpliwa, nietraktująca pacjenta sztampowo, wnikliwa lekarka. Szukająca przyczyn i rozwiązań. Zaangażowana. Profesjonalna. Bardzo polecam. Beata
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 32607, 'name': u'K\u0119pno'} Stomatolog
                                       lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

lek. dent. Joanna Jodłowska-Olewińska

Stomatolog, Implantolog

specjalista chirurg stomatolog Joanna Jodłowska Olewińska
Wyszyńskiego 1A
Kępno

Korzystałem z usług p. Joanny Jodłowskiej, jak dla mnie każdy stomatolog mógły być na takim poziomie i byłoby okej, jeżeli ktoś boryka się z problemem szczękowym/zębowym śmiało można dzwonić, mówie z własnego doświadczenia ;)
Opinia dodana przez: Mikołaj
Cudowny lekarz i czlowiek. Rok temu wycinal mi migdalki-opieka i zabieg na prawde na najwyzszym poziomie.Dziekuje i jesli szukacie laryngologa to tylko Pan Misiak z reszta zarowno Senior i Junior to wzor lekarza w naszym kraju.Dziekuje
Pani doktor bardzo miła. Czuć, że praca dla pani doktor nie jest tylko obowiązkiem. Bardzo dobrze oceniam wizytę. Polecam szczególnie przyszłym mamom.

lekarz Jakub Krawczyk

Sienkiewicza 52
63-600 Kępno

Najlepszy ortopeda, z doskonałym podejściem do pacjenta i znający się na swoim fachu. Trafne diagnozy, skuteczne leczenie, poza tym pacjent czuje się przez niego "zaopiekowany". Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Mariusz Sakowski

Kardiolog

63-600 Kępno

Lekarz kompetentny,uprzejmy,godny polecenia.Obsługa bardzo miła.W gabinecie czyściutko,bez zastrzeżeń.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Wojciech Żółtaszek

63-600 Kępno

PROFESJONALNY......... BEZINTERESOWNY........ LEKARZ ..DLA LUDZI............ NIE BUFFON !!!!!! NAJMĄDRZEJSZY NA ŚWIECIE !!!!!!!!!! POLECAM ZDECYDOWANIE..........WNOSI WARTOŚĆ DODANĄ W TRUDNYCH CHWILACH CHOROBY jeszcze raz zdecydowanie polecam.......!!!! rtsk
Opinia dodana przez: RESCATOR

lek. stom. Beata Urban-Habelska

Gabinet Stomatologiczny Beata Urban-Habelska
Wiosny Ludów 32
63-600 Kępno

Jestem pacjentem Pani Beaty już kilka lat i jestem bardzo zadowolony z leczenia. Jest bardzo kompetentna i sympatyczna. Podczas wizyty zawsze jest miła atmosfera. Zawsze się bałem znieczulenia tzn. zastrzyku, a u Pani Doktor ukłucie jest bezbolesne. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: j23
{'id': 32607, 'name': u'K\u0119pno'} Ginekolog położnik
                                       lekarz Tomasz Żołnierczyk

lekarz Tomasz Żołnierczyk

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
63-600 Kępno

Dr Żołnierczyk jest moim lekarzem od kilku lat. Przeszłam podczas wizyt u Doktora ciążę biochemiczną, poronienie zatrzymane zakończone łyżeczkowaniem oraz zdrową, donoszoną ciążę. Co by się nie działo Pan Doktor jest przede wszystkim dla pacjentki człowiekiem. Zawsze uprzejmy i przejmujący się wszystkim co się dzieje. Na każde pytanie udziela odpowiedzi i ma ogromną wiedzę. W każdej sytuacji widać duże doświadczenie i mimo dużej liczby pacjentek nigdu nie spotkałam się u ...

lek. dent. Angelika Wróbel-Kaczmarek

63-600 Kępno

Profesjonalna, kompetentna, stomatolog, który leczy z pasją!!! Szczegółowo tłumaczy cały proces leczenia, mila, godna zaufania, atmosfera rewelacja. Żaden stomatolog nie może się równać z Panią Doktor. Miałam poważne problemy z przyzębiem, przez 2 lata jeżdżąc od jednego do drugiego stomatologa słyszałam tylko, że nie są w stanie mi pomóc, albo koszt leczenia był kolosalny. Dopiero Pani Doktor mi pomogła.Ceny adekwatne do leczenia. Ma podejście do dzieci, co oczywiście jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Monia

lek. dent. Wiesława Karbowiak-Hącia

63-600 Kępno

super lekarz 40 lat temu zrobila mi zeby i mam do dzis nie znam nikogo kto tak dobrze leczy pozdrawiam

mgr Monika Malak

lekarz Regina Jakubek

Internista, Psychiatra

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 38
63-600 Kępno

Cudowna lekarka bardzo pomocna i bardzo miła ,uwielbiam chodzić do Pani doktor na wizyty .bardzo mi pomogła ,polecam ją znajomym
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Mirosław Dobranowski

Anestezjolog

63-600 Kępno

Super doktor, takiego jeszcze nigdy nie spotkałem,pomógł mi bardzo,wytłumaczył cierpliwie moją chorobę ,przygotował mnie do zabiegu do którego sam mnie znieczulał.Polecam wszystkim,to facet z dużą klasą.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Marta Frala

63-600 Kępno

Bardzo polecamy Panią doktor. Lekarz z powołania , który podchodzi do pacjenta z sercem . Cierpliwa i wyrozumiała . Wszystko spokojnie i rzeczowo wytłumaczy , doradzi. Takich lekarzy jak Pani Doktor Frala trzeba szukać ze świecą. Bardzo dziękujemy za opiekę . Słowa nie są stanie wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Agnieszka Żółtaszek

GABINET DIABETOLOGICZNY
BRONIEWSKIEGO 6A
63-600 Kępno

Uwazam ze jest bardzo dobra w swim fachu mila kotaktowa .Bylem pierwszy raz porobi badania wytlumaczy pokieruje co dalej .kokretnie odpowiada na pytania a nie owijanie w bawelne.Jestem zadowolony z czystym sumieniem polecam
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Jan Woźniak

63-600 Kępno

Najlepszy lekarz, z jakim miałam do czynienia, a było ich wielu. Mądry, błyskotliwy, posiadający z pewnością ogromną wiedzę, przy tym dobry człowiek, z szacunkiem podchodzący do pacjenta, co jest dzisiaj rzadko spotykane. Naprawdę słucha, co chory ma do powiedzenia i naprawdę chce mu pomóc.

lekarz Andrzej Książek

Femina
Dąbrowskiego 14
63-600 Kępno

Lekarz godny polecenia.Chodziłam do kilku lekarzy ponieważ miałam dość poważne problemy ze zdrowiem.Był prof w Poznaniu,lekarz w Ostrowie,łodzi.Dopiero dr Książek mi pomógł poświecając czas i całą swoją uwage mojej chorobie.Wyjaśnił,zrobił badania i dziś jestem zdrowa.Dziś jestem mamą pięknej i zdrowej córki choć nie dawano mi szans na dziecko.Wszytkie badania robione na NFZ nie tak jak w Poznaniu prywatnie.Gorąco poleam i ...Dziękuję z całego serca Panie doktorze:-)

lekarz Ewa Hołoś

gen. Świerczewskiego 18
63-600 Kępno

owszem dla pacjentów stara śię być miła ale wcześniej bardziej ogólnie to lekarz od recept ze skierowaniem jusz gorzej Dobre słowo nie zaszkodzi ale tez ni pomoze