Lekarze Koluszki

dr Wojciech Skóra

Laryngolog

95-040 Koluszki

Od ub. roku miałam kłopoty z oddychaniem oraz przewlekły katar. Odwiedzałam rożnych lekarzy, robiłam badania i diagnozowano u mnie zatoki, refluks i leczono mnie na te choroby, a ja coraz gorzej się czułam. Dopiero Pan dr Skóra w już w czasie pierwszej wizyty kazał zrobić prześwietlenie płuc, w którym były widoczne zacienienia w płucach. Natychmiast dostałam skierowanie do szpitala, w którym znalazłam się po kilku dniach. Po szeregu badaniach stwierdzono, ...
Opinia dodana przez: Anna

Magdalena Kacprzyk

KOL-DENT
Plac Obrońców Warszawy 2
95-040 Koluszki

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)
Opinia dodana przez: admin

lekarz Katarzyna Lesiak-Chłapińska

ul. Budowlanych 4B/2
95-040 Koluszki

Wspaniała Pani doktor. Na spokojnie wysłucha pacjeta, poświęca tyle czasu ile potrzeba, nie zbywa, odpowiada ja wszystkie pytanie
Opinia dodana przez: Emila

lekarz Halina Kowalczyk

konopnicka
95-040 Koluszki

Kompetentna, bardzo uprzejma, kompleksowo podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo wysoka jakość usług. Gorąco polecam.

lek. dent. Mariola Komorowska

Wigury 15
95-040 Koluszki

Bardzo miła, życzliwa i delikatna. tłumaczy i rozwiewa wszystkei wątliwości do tego zęby nawet te które leczyła 25 lat temu działaja bez zarzutu.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Krzysztof Brucki-Stempkowski

Internista, Diabetolog

95-040 Koluszki

Bardzo sympatyczny lekarz, ktory chce pomoc a nie wziasc kase a takich mało Polecam cieplutko oraz zachecam do skorzystania z wizyty;)

lekarz Marzena Madej-Jędrzejczak

95-040 Koluszki

Najlepsza Pani Doktor, miła, bardzo zaangażowana, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, wszystko dokładnie wyjaśnia. Wizyta w komfortowej, serdecznej atmosferze i faktyczne zainteresowanie pacjentem. Badanie: cytologia, usg przeprowadzone sprawnie, bezbolesnie z niebywała delikatnością. Jestem bardzo wdzięczna za szybką i trafną diagnozę. Polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Zbigniew Sowiński

95-040 Koluszki

Genialny lekarz, znakomity specjalista, serdeczny wobec swoich pacjentów, zdecydowanie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Waldemar Bąk

Żwirki 2/2
95-040 Koluszki

Pan doktor jest godny polecenia,posiada duży zakres wiedzy,na wszelkie pytania zawsze ochoczo odpowiada,rozwiewa wszelkie wątpliwości chorobowe,skrupulatnie podchodzi do każdego z przypadku(miałem przyjemność kilka razy odbyc wizyte).
Opinia dodana przez: Krystian

lek. dent. Lidia Goczał

Prywatny Gabinet Lekarski
Andersa 8a
95-040 Koluszki

zdecydowanie polecam!!jest do bardzo konsekwentny i godny zaufania stomatolog!!

lekarz Michał Kołaciński

Chirurg szczękowo twarzowy

95-040 Koluszki

Polecam lekarza wszystkim. Dość ciężki zabieg ekstrakcji zęba mądrości wykonany profesjonalnie bez zbędnej paniki itp. Podejście do pacjenta pierwsza klasa.
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Jerzy Czernic

Dermatolog

95-040 Koluszki

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,pomógł mojemu synowi w leczeniu trądziku a także mi w diagnozach znamion
Opinia dodana przez: czesia

lekarz Marek Kucharski

Teatralna 19
95-040 Koluszki

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Doktor prowadził moją ciążę. Za każdym razem wysłuchał, odpowiedział na wszyatkie pytania. wykonywane nadanie USG zawsze tłumaczył. Teraz jestem szczęśliwą mamą. Doktora polecam wszystkim kobietom. Możecie czuć się pdzy nim bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Sylwia Konarska

ulica Wigury 33
95-040 Koluszki

Takiej cierpliwości i wyrozumiałości nie okazał mi jeszcze żaden lekarz. Pani doktor opisywała każdą czynność, którą będzie wykonywać i mimo mojego strachu udało się przeprowadzić wszystkie badania.

lekarz Paweł Pietrzko

Alergolog, Pediatra

95-040 Koluszki

Krótko i na temat nie ma lepszego pediatry w Polsce. Zawsze trafna diagnoza, przy tym uprzejmy, miły i zawsze wszystko wytłumaczy. Godny polecenia i zaufania. Córka dostała wysypki i gorączki, pewna Pani dr. pediatra z Tomaszowa Maz. z wieloletnim doświadczeniem stwierdziła że to uczulenie od proszku do prania, wraz z żoną nie byliśmy pewni tej diagnozy i udaliśmy się do Pana dr. Pietrzko a Pan dr. tylko spojrzał na moją ...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Jan Sudowski

11 Listopada 2a
95-040 Koluszki

nie mogę polecić jak dla mnie słaby, zbywa pacjenta może prywatnie, ale ogólnie zdecydowanie odradzam -

lekarz Edyta Tyc-Zdrojewska

Dermatolog

95-040 Koluszki

Polecam Panią Doktor, dokładne obejrzenie każdego "pieprzyka", mimo wizyty na NFZ :) Córka, również była w sprawie atopowego zapalenia skóry, przepisane "robione" maści i rewelacja, już po paru dniach.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maria Krakowiak

Neurolog

95-040 Koluszki

Takiego podejścia do pacjenta nikomu nie życzę. Byłam ze skierowaniem na cito po urazie głowy, a na wizycie jedyne czego się dowiedziałam, ze taki uraz to nie uraz, ludzie po wypadkach mają pół głowy oskalpowane… Sytuacja miała miejsce w przychodni, a nie w szpitalu.

lekarz Tadeusz Pawłowski

95-040 Koluszki

Pan doktor prowadził moją bliźniacza ciążę, wszystkie badania zlecane USG co miesiąc. Czułam się zaopiekowania nie mogę złego słowa powiedzieć.
Opinia dodana przez: Sylwia
Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor bez szacunku do pacjenta. Prosiłam o pomoc w związku z covid -19, który stwierdzono u syna. Sama miałam objawy (jestem miesiąc po operacji) więc poprosiłam o skierowanie na test. Pani doktor z łaską wypisała skierowanie krzycząc przy tym na mnie, że co ja sobie myślę ona ma pacjentów i niech sobie nie wyobrażam że mnie przyjmie. Dodam, że grzecznie zapytałam. Następnie wskazywała ręką na mnie ...
Opinia dodana przez: pacjentka