Lekarze Leżajsk

lekarz Jacek Kopciewicz

Przychodnia w Leżajsku
Adama Mickiewicza 57
37-300 Leżajsk

Lekarza poleciła mi znajoma lekarka której ojca ,, postawił na nogi'' . Dogłębnie analizuje zgłaszane przez pacjenta dolegliwości i nadspodziewanie łączy je w całość, szuka przyczyny choroby a nie tylko lekami maskuje objawy . Stawia bardzo trafne diagnozy i leczy naprawdę skutecznie. Dziękuję jeszcze raz Panu Doktorowi, gdyby kiedykolwiek czytał Pan te słowa.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Janusz Martula

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Stefana Żeromskiego 3
37-300 Leżajsk

Prawdziwy magik w swoim zawodzie. 10 dni po wycięciu dużego pieprzyka na moim policzku (02.08.2018 r. w szpitalu w Leżajsku - cięcie osełkowe, naciągnięcie brzegów rany i szycie), pozostało jedynie lekkie, niewielkie zaczerwienienie. A do tego jest to człowiek niezwykle skromny, pokorny, i o wielkiej wrażliwości na drugiego człowieka. Znajomemu z pracy mojej żony wykonywał niezwykle skomplikowaną operację na jelitach. Potem inni chirurdzy wykonywali inną operację, po której była konieczna ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Grażyna Krawczak

Neurolog

Przychodnia w Leżajsku
Adama Mickiewicza 57
37-300 Leżajsk

Pani doktor bardzo kompetentna, życzliwa, miła, wytłumaczy wszystko krok po kroku, można szczerze porozmawiać i zadawać pytania na które dostałam wyczerpującą odpowiedz. Pani doktor zawsze odbierze telefon, ewentualnie oddzwoni. Ludzka postawa której brakuje co u niektórych lekarzy w dzisiejszych czasach. Polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewellina

lek. dent. Katarzyna Martula-Gala

Opalińskiego 17
37-300 Leżajsk

Jestem bardzo zadowolony z usług świadczonych przez Panią doktor. Pani bardzo dobrze wykonuje zabiegi (bezboleśnie) i ma znakomite podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Monika Sanakiewicz

NZOZ GASTRO-MED
Rynek 32
37-300 Leżajsk

Świetny lekarz. Trafne diagnozy i dobrze dobrane leki. Genialny kontakt z dziećmi. Każda wizyta w gabinecie odbywa sie w bardzo miłej atmosferze. Polecam

lek. dent. Mariusz Dereń

Gabinet Fizjoterapii Urszula Półtorak
ADAMA MICKIEWICZA 110A
37-300 Leżajsk

Bardzo polecam dr Derenia-dokładny i kompetentny, duża wiedza- bardzo dokładnie mi wytłumaczył mój problem- na zdjeciach i na zrobionych 'odlewach" moich zebów. Polecam leczenie kanałowe pod mikroskopem-na najwyzszym poziomie. leczy trudne przypadki. Ceny wysokie- ale warto miec w końcu uczucie ze jest dobrze wszystko wyleczone. Monika

lekarz Zbigniew Grabarz

Plac Jaszowskiego 10
37-300 Leżajsk

Bardzo dobry fachowiec. Miałam szczęście, że trafiłam na Pana Doktora. W pierwszej kolejności wyczerpujące przedstawienie dolegliwości i zabiegu, następnie precyzyjny i bezbolesny zabieg. Nie było się czego bać!!!
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Jan Marczak

Internista, Reumatolog

Gabinet prywatny
Przychojec 52
37-300 Leżajsk

Bardzo polecam tego specjalistę. Lekarz z powołania i Człowiek o wysokiej kulturze osobistej, profesjonalnie podchodzi do problemu - konkretnie i rzeczowo.. Przez długi czas leczyłam się bez skutku u innych lekarzy, aż do momentu gdy trafiłam do Doktora Marczaka. Od razu prawidłowo zdiagnozował chorobę i wdrożył właściwe leczenie, po którym czuję się świetnie. W końcu jestem zdrowa! Bardzo dziękuję Doktorze.
Opinia dodana przez: Dorota, Sieniawa

lekarz Małgorzata Biskup

Reumatolog, Internista

Burmistrzów Zawilskich 14
37-300 Leżajsk

Bardzo miła Pani doktor, z ogromną wiedzą i profesjonalizmie. Doświadczenie z Kliniki Reumatologii w Lubinie, gdzie wcześniej pracowała, widać w Jej pracy. Jej bardzo dobre diagnozy i leczenie pomogły wielu pacjentom. Dlatego z serca polecam !!!

lek. dent. Damian Pustelniak

Protetyk, Stomatolog

Plac Jaszowskiego 10
37-300 Leżajsk

Lekarz solidny,kompetentny,cierpliwy.Fachowo i rzetelnie wykonuje swoją pracę.Dodatkowo ceny usług zdecydowanie niższe niż u konkurencji.I co ważne dla większości zero bólu !! Zdecydowanie polecam!!

lekarz Krzysztof Rębacz

Prywtny Gabinet Oddził Gin-Poł Szpital Leżajsk
Giedlarowa 574
37-300 Leżajsk

Według mnie to najlepszy ginekolog w okolicy!!! Jest kompetentnym, doświadczonym, konkretnym i miłym lekarzem. Chodziłam do niego w pierwszej ciąży i wszystko przebiegało w porządku, na każdej wizycie pytał jak się czuję i odpowiadał na wszystkie moje pytania, dzięki niemu urodziłam zdrową, dużą i śliczną córeczkę:) niestety za namowom koleżanki poszłam do innego ginekologa w Leżajsku (podejrzewałam że jestem w ciąży i chciałam się upewnić a była to druga ciąża) ...

lekarz Eryk Bauer

Ginekolog, Ginekolog położnik

Praktyka lekarska Eryk Bauer
Mickiewicza 78
37-300 Leżajsk

Wizyty u Pana doktora przebiegały dobrze ale wszystko do czasu... Tydzień przed terminem porodu zaczęłam krwawić a więc udałam się do szpitala nad ranem położna mnie zbadała i stwierdziła że rozwarcie jest na jeden ciasny palec ale nic się nie dzieje to na salę . Rano była wizyta zostałam zbadana przez Panią ordynator powiedziala że nadal nic chociaż krwawilam a doktor stał obok i się śmiał że zobaczę jakie to ...

lekarz Maria Brola

Mickiewicza 101
37-300 Leżajsk

Bardzo jestem zadowolona. mialam nerwicę,która trwała ponad rok- chyba to był początek depresji, chodziłąm wczesniej do innych lekarzy, ale raczej mi nie pomogli. Tutaj od razu pani doktor wiedziała co zrobić, aby wróciła mi chęć do życia! już po dwóch -trzech miesiącach leczenia świat znowu był kolorowy:-)jestem JEJ bardzo wdzięczna. Od roku jest bardzo dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Również polecam!

lekarz Paweł Zając

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek.med. Paweł Zając specjalista ginekologii i położnictwa
ul. Skłodowskiej 4 b
37-300 Leżajsk

To już moja druga wizyta u tego lekarza więc spokojnie mogę napisać opinię i polecić dr Zająca. Miły, dobry człowiek z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Aleksandra B

lekarz Krzysztof Sanakiewicz

Gastroenterolog, USG

NZOZ GASTRO-MED
Rynek 32
37-300 Leżajsk

Gorąco polecam. Pan doktor jest kompetentny, cierpliwy i bardzo pomocny.Bardzo delikatny w trakcie gastroskopii i kolonoskopii. Właściwie postawił rozpoznanie i nareszcie mogłam się wyleczyć ze swoich długotrwałych dolegliwości.
Opinia dodana przez: kimsan

lek. med. Marta Zając

Dermatolog

Skłodowskiej 8/318
37-300 Leżajsk

Dobry i doświadczony lekarz znana jest z trafnych diagnoz polecam.Pani doktor posiada wiedzę też z innych dziedzin medycyny ,wizyta jest dluga Pani doktor tłumaczy i wyczerpująco informuje co do farmakodynamiki itp też można się doradzić telefonicznie Pani Doktor jest pod ,,ręką,,
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Wojciech Biskup

Internista, Kardiolog

Burmistrzów Zawilskich 14
37-300 Leżajsk

Wspaniały specjalista, z ogromną fachowościa i oddaniem dla pacjentów. Pomógł mi, wielu moim znajomym i rodzinie. Wiemy że zawsze możemy na niego liczyć. Jego diagnoza i leczenie zawsze jest skuteczne. Działa zdecydowanie i konkretnie co wynika z jego ogromnej wiedzy i kompetencji. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam doktora Biskupa , szczególnie do trudnych przypadków.
Opinia dodana przez: Aniela

lekarz Barbara Tutka

Dermatolog

Skłodowskiej 8/318
37-300 Leżajsk

Byłam przed chwilą na wizycie u Pani Doktor i serdecznie polecam ! Świetne podejście do pacjenta, miła i wyrozumiała pod względem doboru szybkiego terminu wizyty. Wywiad i badanie bardzo dokładne. Pani doktor wszystko wytłumaczyła: przyczyny, zalecane leczenie, dobór leków. Według mnie najlepszy dermatolog w okolicy. Szczerze wszystkim polecam !
Opinia dodana przez: Klaudia Żuk

Stanisław Tomas

Internista, Gastrolog

Prywatny Gabinet Lekarski Lek.med.tomas Stanisław Spec.chorób Wewn.i Gastroenterologi
37-300 Leżajsk

moj ojciec na oddziale tego pana ordynatora byl traktowany jak stary czlowiek ktoremu poswiecono minimum uwagi bo jest stary a czlonkowie rodziny jeszcze gorzej ten pan kazal sie wynosic I grozil wezwanie TV aby pokazac jak rodzina opiekuje sie osoba ktora trafila do szpitala I wymagala opieki tejze instytucji a do nowego szpitala trafila w stanie krytycznym z odlezynami I bez kontaktu a pan ordynator mysli ze tytul daje mu ...

lekarz Zbigniew Pest

Neurolog

Słowackiego 2
37-300 Leżajsk

również nie polecam!!! zresztą żadnego lekarza z Leżajska NIE POLECAM! każdy wychodzi z stamtąd chory!
Opinia dodana przez: Łukasz