Lekarze Maków Podhalański

dr n. med. Barbara Gruszeczka

Żwirki i Wigury 8
34-220 Maków Podhalański

Pani doktor już od progu witała mnie uśmiechem i żarcikami. Osoba bardzo kompetentna i odpowiadająca szczegółowo na każde zadane przeze mnie pytanie. Zleciła dalsze szczegółowe badania by bliżej przyjrzeć się moim dolegliwościom - kazała przyjść z wynikami by wiedzieć jak dalej prowadzić leczenie. Badanie odbyło się najdelikatniej jak tylko się dało. Więcej było gilgotek jak bólu ;) POLECAM!!
Opinia dodana przez: Oliś

lekarz Krystyna Szyrocka-Kowalczyk

Chirurg dziecięcy

34-220 Maków Podhalański

Nie ma bardziej kompetentnej i odpowiedzialnej Pani Dr niż Dr KOWALCZYK. ZAWDZIĘCZAM DR KOWALCZYK ZYCIE I NOGĘ. A mój syn zdrowie! Cała nasza Rodzina jest pod lepsza opieka niż w Leśnej Górze dzięki Pani Dr Kowalczyk. Dziekujemy i polecamy całym serduchem.
Opinia dodana przez: Marta Wasikowska

lekarz Małgorzata Bania-Wychowaniec

ulica Kolejowa 1
34-220 Maków Podhalański

Pani Doktor to jedyny stomatolog, do którego miałam zaufanie - szkoda, że teraz nie mam możliwości skorzystania z jej kompetencji:)

lekarz Danuta Włoch

Dermatolog, Pediatra

34-220 Maków Podhalański

„Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska,Pani doktor bardzo kompetentna i co najważniejsze pomogła mi wyleczyć dolegliwośći..Polecam wszystkim ”
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Jacek Bednarz

al. Świerkowa 6
34-220 Maków Podhalański

Polecam tego lekarza wszystkim .. jest to lekarz człowiek a nie dla kasy
Opinia dodana przez: dudus123456

Małgorzata Dudek

605967066
Ośrodek Zdrowia w Skawicy
34-220 Maków Podhalański

Pamiętam wizyty u p. Małgorzaty Dudek, gdy przyjmowała w Tychach ... świetna, kompetentna i przemiła dentystka. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Ryszarda Machoń

Pulmonolog

Szkolna 28
34-220 Maków Podhalański

Polecam serdecznie!!!Bardzo duża wiedza! Rzeczowość! Fachowość i pełny profesjonalizm! Doktor z powołania! Oby więcej takich było!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Zbigniew Lasa

Kwiatowa 11
34-220 Maków Podhalański

wspaniały lekarz. Potrafi cały poświęcić się pacjentowi. rzetelny i sumienny. Można mu z cała pewnością zaufać.

lek. dent. Magdalena Bania

ulica Kolejowa 1
34-220 Maków Podhalański

Doskonały stomatolog, fachowe podejście do zagadnienia stomatologicznego oraz do pacjętów. Wizyta była publiczna i w moich oczach Pani Magdalwna wypadła krystalicznie. polecam

lekarz Małgorzata Munk

Laryngolog

Miejska Przychodnia Zdrowia
Kościuszki 1
34-220 Maków Podhalański

Jestem wieloletnim pacjentem pani doktor Munk niestety dzwoniąc o nowy termin dowiedziałam się że termin luty ale mówię że jestem chora i mam skierowanie pilne pani doktor tak się oburzyła że zaczęła krzyczeć że jest również chora że absolutnie do innego lekarza albo do suchej do laryngologa , rozumiem mówię to czy mogę się zapisać w takim razie na termin na luty w słuchawce słyszę nagle, że nie, nie mogę ...
Opinia dodana przez: Neta

lekarz Ewa Olszowiec

Endokrynolog, Internista

Maków Podhalański 478
34-220 Maków Podhalański

Nie polecam. Niekompetencja! Jeśli nie chce się pani wykonywać swojej pracy radzę z niej zrezygnować. Zmęczenie doktorki i wieczne niezadowolenie na każdej wizycie. Dostaje pani chyba za coś swoją wypłatę, dlatego należy wykonywać swoje obowiązki bez żadnych grymasów!!!
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Maria Sajewicz

Wolności 12
34-220 Maków Podhalański

Pani Okulistka była bardzo nie miła. Umówiłam się na badanie wzroku, chciałam opowiedzieć również o innych problemach, np. że często bolą mnie oczy, powiedziała jedynie "noo.. jest lekkie zapalenie, i to od mrużenia - Proszę nie mrużyć!" I tyle, skasowała kase za badanie i ostentacyjnie otworzyła drzwi, pokazując, że powinnam już iść. Na wszystkie moje pytania co mogę z tym zrobić powiedziała jedynie "no kupno okularów pewnie pomoże" i zamknęła ...

lek. dent. Marta Wicherek

Krasickiego 3
34-220 Maków Podhalański

Pani Wicherek nie zwraca uwagi na pacjenta ani na jego komfort, nie ma za grosz szacunku, robi wszystko na przysłowiowe 'odczep się'. Wielokrotnie plombowałam u niej zęby i 2 razy usuwałam. W trakcie zabiegu usuwania zęba pod aparat ortodontyczny (gdy zaczęlam krztusić się kawałkami zęba) usłyszałam od niej, ze nie zamierza ona siedziec przy tym do północy. Ponadto całe ubranie miałam pochlapane krwią. Ortodonta, który chciał założyć aparat musiał od ...

lekarz Mariusz Bargieł

lekarz Dorota Bachul