podlaskie ginekolog położnik

lekarz Maria Mazewska

Hipokratesa 9
Łomża

Średnia ocen: 5/5

wzbudza zaufanie rzetelna nie traktuje pacjentki jak kolenego zlecenia nie zbywa pacjentki

lekarz Joanna Niklaszewska

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39

Średnia ocen: 5/5

Pani dr. Niklaszewska prowadziła moją ciążę. Z czystym sumieniem polecam. Bardzo kompetentna a do tego niesamowicie miła i sympatyczna.

Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Bożena Bagan

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Świetna lekarka, sympatyczna, delikatna, troskliwa, wymagająca ale rzetelna. Wyleczyła mnie z dość dużego torbiela jajnika. Jestem z niej zadowolona. Problemem mogą być kolejki do niej ale warto.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Robert Topyłło

None
ul. Spółdzielcza 10
Parczew

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry, kompetentny ginekolog i bardzo miły człowiek, pomocny i życzliwy. Leczę się u niego w ramach NFZ i jestem bardziej zadowolona z tego lekarza niż z tych, do których chodziłam prywatnie.

Opinia dodana przez: Iwona

dr Bogusław Madejski

SP ZOZ
Kleszczelowska 1
Bielsk Podlaski

Świetny specjalista, miły, uprzejmy, a przy tym poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu!

dr n. med. Jolanta Świątecka

Prywatny Gabinet Położniczo Ginekologiczny
ul.M.Curie - Skłodowskiej 14\22
Białystok

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

Wspaniały lekarz, godzien zaufania, oddany swojej pracy. Gorąco polecam.

lekarz Mirosław Sztejter

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Sejny

prawdziwy lekarz z powołania.W każdej sytuacji można na niego liczyć.Poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentkom. naprawdę lekarz godny polecenia

Opinia dodana przez: kasia

dr n. med. Grzegorz Mrugacz

Klinika Leczenia Niepłodności, Ginekologii i Położnictwa Bocian
ul. Akademicka 26,Białystok
Białystok

Polecam w 100%. Panie doktorze dziękujemy za opiekę, wsparcie, prowadzenie ciąży ale przede wszystkim za syna. Pozdrawiamy

Opinia dodana przez: Gabriela

dr Ireneusz Kowalik

Maniówka, Suwałki

Spotkałam tego lekarza na trakcie porodowym i serdecznie polecam go wszystkim kobietom.mily, rzeczowy ,kulturalny.

dr Bartosz Pękała

NZOZ Multi-Med Pękała Sp.J.
Białostocka 24 , I piętro gab. 3,7,8
Zambrów

Polecam gorąco tego lekarza, kompetentny, konkretny, szczery, wzbudzający zaufanie.