ginekolog położnik

Sortuj

dr Kamil Zalewski

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!

Najbliższy termin: jutro o 11:30

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Niezadowolona
Najbliższy termin: 3 Paź o 10:30

dr n. med. Piotr Raczyński

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.

Najbliższy termin: 4 Paź o 09:00

lek. med. Elżbieta Kozłowska

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

Jestem stałą pacjentka od lat i nie wyobrażam sobie zmiany lekarza. Pani doktor jest najukochansza, super ciepła osoba z dużą wiedzą, a na pacjenta patrzy jak na całość a nie jedynie pojedyncza dolegliwość. Zdecydowanie polecam :)

Opinia dodana przez: Kasia
Najbliższy termin: 21 Paź o 19:20

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Polecam bardzo!!! Jestem zachwycona pierwszą wizytą. Pan Doktor jest sympatyczny, kulturalny, bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczy i poświęci odpowiednią ilość czasu każdej pacjentce.

Opinia dodana przez: Patrycja Janda

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog położnik   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Anna Stanisławska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Szukałam dobrego lekarza do prowadzenia ciąży i znalazłam - p. Anna jest bardzo uważna, daje poczucie spokoju i zaopiekowania. Bardzo dobry kontakt osobisty, mailowy, smsowy - miałam poczucie, że o wszystko mogę w każdej chwili zapytać i dostanę przejrzystą odpowiedź, co robić i jak. Komfortowe jest także to, że przyjmuje w dwóch przychodniach, więc nie ma problemu z dostępnością terminów, z wyprzedzeniem informuje o planowanych nieobecnościach. Jestem pod wielkim wrażeniem i cieszę się, że mogłam przejść ciążę pod opieką dr Stanisławskiej. Polecam innym i sama na pewno nadal będę korzystać z jej pomocy.

Opinia dodana przez: Agata Szczotka-Sarna

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann

lek. med. Grzegorz Chruściel

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!

dr Janina Szymańska

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.