ginekolog położnik

Sortuj

dr Kamil Zalewski

MediSpace
ul. Spokojna 5

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!

Najbliższy termin: 24 Sie o 16:40

dr n. med. Andrzej Piotr Jaworowski

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
ul. Bulwarowa 31
Kraków

Polecam bardzo, bardzo. Bardzo kompetentny, sympatyczny, wszystko wytłumaczy powolutku. Kolejki są gigantyczne, ale warto czekać, tak dobrego i sympatycznego doktora to nie spotkałam. Chodzę do niego kilka lat i polecam.

Opinia dodana przez: Milena Tchoń
Najbliższy termin: dzisiaj o 16:15

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann

dr Robert Gardocki

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Paulina Słodkowska

lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!