Lekarze Sławno

lek. dent. Elwira Fengler

76-100 Sławno

bardzo dobry lekarz leczę u niej zęby na kasę chorych a także prywatnie leczył leczył mój syn polecam

lekarz Włodzimierz Sajdak

Jedności Narodowej 36/90
76-100 Sławno

Rewelacyjny lekarz! Kulturalny, uprzejmy, cierpliwy, kompetentny. Oby więcej takich! Wizyta bez stresu, rozluźniona poczuciem humoru doktora. Wyszłam z gabinetu z pełną wiedzą, schematem leczenia, na wszystkie pytania dostałam odpowiedz. Ogromny komfort badania i jakości wizyty! Super! Pierwsza klasa!
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Mariola Tyszka matulka

ulica Gdańska 56/1
76-100 Sławno

jedyny lekarz w sławnie, który zainteresuje się pacjentem, poświęca tyle czasu ile trzeba na wizytę, podobało mi się stwierdzenie Pani doktor "trzeba uwierzyć pacjentowi, że go boli...", kiedy zachodzi potrzeba wysłania na konsultacje specjalisty nie waha się z wystawieniem skierowania, potrafi wysłuchać, poradzić i pocieszyć. dziękuję Pani za wszystko

lekarz Karol Bladowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Ginekolog położnik

Falck Medycyna Region Zachodniopomorski
ul. Polanowska 35
76-100 Sławno

Bardzo dobry lekarz działający z najwyższa etyka. Niezwykle uprzejmy, stawia trafne diagnozy, nie jest pidatny na sugestie. Gdzie dwa szpitale pistawiły błędne diagnozy Pan doktor bez badań laboratoryjnych i obrazowych wydał najtrafniejsza diagnozę, która następnie potwierdziło kilka szpitali i kilkunastu lekarzy. Dziękuję Panu bardzo Z poważaniem Krzysztof Nawrot
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Robert Sakała

76-100 Sławno

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam - wyrozumiały, empatyczny, stara się zrozumieć pacjentkę. Przy każdej wizycie poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na wszystkie pytania, dokładnie badał. Uspokoił moje lęki, ma wiele szacunku do człowieka, miły, kompetentny, spokojny. Dzięki doktorowi przeszłam ciążę i poród bez lęku i stresu. Jestem mu niezmiernie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Daniela Bieżuńska

76-100 Sławno

Najlepszy pediatra,pamietam ta Pania jak bylam dzieckiem,moja druga"szpitalna"mama.Pełen profesjonalizm,miłe podejscie do pacjenta.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Agnieszka Linkiewicz

76-100 Sławno

Bardzo dobra Pani dr.ma świetny kontakt z pacjentem,. Podczas wizyty w gabinecie, dokładnie przebada, zawsze kiedy tylko trzeba da skierowane do specjalisty, Lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Joanna Chmielewska-Ucińska

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Wojska Polskiego 10

Rewelacyjna Pani doktor. Ma super podejście do dziecka. Gorąco plecam

lekarz Marek Rzeszutek

76-100 Sławno

Najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Panicznie bałam się gastroskopii, ale Doktor wykonał ją rewelacyjnie i bardzo delikatnie. Po badanie wszystko dokładnie wytłumaczył, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam. W razie pytań mogłam być z Doktorem w kontakcie telefonicznym. Polecam za super podejście, fachowość i uprzejmość.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Jarosław Świergiel

76-100 Sławno

lekarz godny polecenia sumienny uśmiechnięty wszystko dokładnie wytłumaczy prowadził moją pierwszą ciąże super
Opinia dodana przez: kamila

lekarz Kamil Bury

Falck Medycyna Region Zachodniopomorski
ul. Polanowska 35
76-100 Sławno

Profesjonalny lekarz,mlody i przystojny,jedyny lekarz ktory ma pojecie o leczeniu.Bardzo uprzejmy Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maciej Jaszczyk

Lekarz rodzinny

76-100 Sławno

Prawdziwy lekarz !!! Cudowny człowiek. Każdego przyjmie, poświęci czas nawet gdy też już jest zmęczony. Pacjenci dobijają się do niego drzwiami i oknami. Słucha pacjenta i podchodzi do niego funkcjonalnie , o co ciężko w dzisiejszych czasach. Nadzieja medycyny funkcjonalnej :)
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Maciej Radzik

Lekarz rodzinny, Reumatolog

Medicus
76-100 Sławno

Bardzo kompetentny z dużym wyczuciem i intuicją lekarską. Dobry kontakt lekarz -pacjent. Bardzo mi pomógł. Polecam
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Barbara Liberowicz-Moroz

76-100 Sławno

Zanim trafiłem do tej Pani, miałem wrażenie, że leczą mnie „komputery” które przypisują te same lekarstwa na wszystko i rozkładają ręce jak problem wykracza poza ich „system”. Tą Panią cechuje bardzo indywidualne podejście, szerokie spojrzenie na problem pacjenta i skuteczność. Pisac mógłbym jeszcze wiele, jednak dla mnie to co najważniejsze to zdrowie moje i najbliższych które zawdzięczam właśnie tej Pani… :-)
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Piotr Burgieł

NZOZ MEDYK
ulica Wyspiańskiego 8
76-100 Sławno

Ten gość to dramat. " Ja już dzisiaj jestem długo w pracy, już się swoje nagadałem." To słowa które wczoraj do mnie wypowiedział kiedy zapytałem go co mam dalej robić ze sobą i z bólem który towarzyszy mi codziennie. To jest przepraszam normalne i to jest ten fachowiec?

lekarz Piotr Górniak

76-100 Sławno

Bardzo miły , spokojny ,.uprzejmy lekarZ . Zostaliśmy przyjęci podczas wakacji . Dziecko dokładnie zbadane . Trafiona diagnoza , następnego dnia już ogromną poprawa . Dziękujemy Panie doktorze .
Opinia dodana przez: Iwona G

Zdzisław Cegliński

Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny pracy

Powstańców Warszawskich 5/2
Sławno

Zazwyczaj opryskliwy,bardzo oszczędnie przeprowadza wywiad.Niemal wcale nie informuje o stanie pacjenta,swoich spostrzeżeniach i sposobie leczenia choroby.Ignoruje,bagatelizuje obawy pacjenta.Nie można uzyskać od niego skierowania na badania lab.,najczętniej kieruje do innego lekarza.Nieporadny,niechętny,nie!!!

lekarz Leszek Buczek

76-100 Sławno

Jestem zniesmaczona po wizycie u tego lekarza."Wizyta" trwała może 5 minut, lekarz niezbyt zainteresowany pacjentem, szybko, nie pytać o nic i do widzenia. O moich wynikach badań nie dowiedziałam się niczego i Pan doktor zapytał mnie, czy chcę iść na operację. Ja mam o tym decydować, śmichu warte. A najlepsze jest to, że do każdego ortopedycznego problemu trzeba mieć następne skierowanie i umawiać kolejną wizytę (byłam z kolanem, chciałam zapytać ...
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Cezara Dasiewicz

Internista, Kardiolog

Jedności Narodowej 36/90
76-100 Sławno

Nieuprzejma lekarka, która nie interesuje się swoim pacjentem, nie polecam. Do chorego podchodzi przedmiotowo a nie podmiotowo. Omijajcie ją dużym łukiem.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Mariola Tyszka matulka