Lekarze Sulechów

lekarz Ewa Lelito-Walkowiak

Lekarz rodzinny

66-100 Sulechów

Pani Doktor od wielu lat jest moim lekarzem, jest kompetentna ma ludzkie podejście do pacjenta oraz bardzo wyrozumiała przy czym bardzo dużo uwagi poświęca pacjentowi i naprawdę potrafi zdiagnozować pacjenta. Jest przy tym baaaardzo życzliwa i ciepła jako człowiek. Oby wszyscy lekarze brani z Pani doktor przykład, Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Barbara Łazicka

Internista, Lekarz rodzinny

66-100 Sulechów

Wzór dla naśladowania dla lekarzy. Wspaniała Pani Doktor, niezwykle kompetentna, uprzejma, uśmiechnięta. Niech nam Pani żyje 100 lat! :-)
Opinia dodana przez: Łukasz

Zofia Mazurek

Ortodonta, Stomatolog

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Super ortodonta , świetne i profesjonalne, podejście,miła atmosfera.Pani Zofia zawsze ma czas dla pacjenta.Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Gabriela Klee

Łąkowa 3
66-100 Sulechów

Pani Doktor Klee jest wzorem do nasladowania dla wiekszej grupy lekarzy.Powinni przyjsc na praktyke do Pani Doktor. Stan psychiczny pacienta w kazdym schorzeniu jest podstawa wyjscia z dolka. Pani Doktor jest Mistrzynia. Wielki Respekt dla Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Ewa Tarczkowska

Gabinet Okulistyczne Ewa Tarczkowska
Gdańska 5
66-100 Sulechów

Pani doktor świetnie poradziła sobie z czteroletnim dzieckiem z ciałem obcym w oku. Zareagowała szybko i przyjęła nas po 20:00 bez kolejki. Dziecko poczuło ulgę od razu.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Andrzej Szmelter

Anestezjolog

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "URO-LASER" W. Zwierzyński i M. Drozd Lekarska Spółka Partnerska
66-100 Sulechów

Doktor Szmelter to lekarz z powołania z ogromną wiedzą i praktyką. Jest synem równie cenionych anestezjologa i lekarki chorób wewnętrznych. To lekarze z sercem dla pacjenta bez różnicy czy jest to wizyta prywatna czy refundowana tak samo służą pacjentom swoją wiedzą i doświadczeniem. Polecam w 100%
Opinia dodana przez: Adrianna

lekarz Magdalena Kaczmarek-Kołodziej

66-100 Sulechów

Pani doktor kompetentna i rzeczowa, tłumaczenie choroby bardzo czytelne. Właściwy człowiek na właściwym stanowisku.Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Roman Bajor

Prywatny Gabinet Lekarski
Poznańska 13 pok. 20
66-100 Sulechów

Polecam , leczę u Pana Bajora zęby od dzieciństwa i mimo ,że niema on najnowocześniejszego sprzetu robi lepiej zęby niż inni dentyści z nowiutenkim sprzetem :)

mgr Natalia Szwedo

Dietetyk

66-100 Sulechów

Ze szczerego serca polecam panią Natalię. Jest bardzo miła, sympatyczna i naprawdę wie co robi. Zna się na rzeczy.

lekarz Wojciech Wybrański

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

66-100 Sulechów

Bardzo polecam tego lekarza. Pomaga mi leczyć chorobę od początku , godny zaufania. Jeden z lepszych onkologów .
Cudowny lekarz i człowiek. Kompetentny, cierpliwy, doskonały fachowiec, z dużą wrażliwością i co jest teraz rzadkością lekarz z powołania, dla którego człowiek znaczy Człowiek.
Opinia dodana przez: Agnieszka Szczepańska
polecam każdemu kto ma problemy zdrowotne z dziećmi i nie tylko.Bardzo uprzejma osoba, zawsze znajdzie czas na wizytę i rozmowę.Widzi to czego inni lekarze (często przez rutynę) nie dostrzegają.

Stanisław Staniul

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Sulechów

Wspaniały człowiek, traktujący pacjenta niezwykle uprzejmie. Lekarz o najwyższej kulturze osobistej, ciepły, serdeczny.Swoją postawa wzbudza bezgraniczne (moje) zaufanie. Jest wielkim fachowcem - doskonały chirurg onkolog. Wszystkim, którzy potrzebują pomocy chirurga i onkologa i chcą rozmawiać z bardzo przyjaznym lekarzem polecam Doktora Staniula. Jest szefem oddziału chirurgicznego, bardzo dobrego oddziału. Cały personel stwarza ciepłą, życzliwą dla pacjentów atmosferę. Chociaż szpital znajduje się w małym miasteczku, to ten Oddział ma (nie przesadzam) ...
Opinia dodana przez: airam50

lekarz Dariusz Kordiak

Neurolog

Centrum Medyczne Dormed
ulica Bankowa 1
66-100 Sulechów

lekarz wspanialy wg mojej opinii profesjonalista dokladny wywiad i badanie zycze sobie wiecej takich lekarzy
Opinia dodana przez: JOLANTA

lekarz Krzysztofa Jungowska

Anestezjolog

Centrum Medyczne Dormed
ulica Bankowa 1
66-100 Sulechów

Bardzo polecam. Jestem dzisiaj po wizycie robiłam USG każdy organ był mówiony w sposob zrozumiały a nawet pokazowy jak wygląda i działa organ. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Anna Krzyślak

Rehabilitant, Pediatra

66-100 Sulechów

Wspaniały lekarz. Oceniający stan pacjenta w każdym aspekcie i zlecający zabiegi pod kątem dolegliwości. Przy tym życzliwa i skuteczna. Pozdrawiam Panią serdecznie.

lekarz Sylwia Markowska

66-100 Sulechów

Super lekarz,kompetentna,rzeczowa, dzięki Pani doktor radzę sobie z cukrzycą,gorąco polecam. Pomimo tego, że kolejki do Pani doktor są zawsze bardzo długie, to zawsze ma czas na konkretne i rzeczowe podejście do pacjenta i jego schorzenia.
Opinia dodana przez: Stanisław

Michał Drozd

Urolog

uro laser
Sulechów

Wspaniały lekarz i człowiek. Serdeczne ciepłe podejście. Godny zaufania profesjonalista. Wracam do niego za każdym razem ...... Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Anna Kuhn

Neonatolog, Pediatra

Walki Młodych 9 lok. 7
66-100 Sulechów

Wspaniała Pani doktor, z kompleksowym podejściem. Poświęca tyle czasu ile jest potrzeba. Zanim powie diagnozę i przepisze leki to widać, że myśli i analizuje. Szanuje też wolę rodziców i współpracuje z nimi. Naprawdę rzadko się spotyka dziś takich lekarzy, którzy nie są butni choć mają ogromne doświadczenie. A dla naszego niemowlaka była bardzo delikatna, spokojna i uśmiechnięta. Młody patrzył jak w obrazek i nie protestował przy żadnym badaniu dzięki spokojnemu ...
Opinia dodana przez: Anna i Amadeusz

lekarz Zbigniew Grochocki

Dąbrowskiego 8
Sulechów

O ile sympatii doktorowi odmówić nie można, tak wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Cały zabieg czułam wszystkie wykonywane czynności mimo podania znieczulenia miejscowego, a na odpowiedź że czuję - nie stało się zupełnie nic w kierunku polepszenia komfortu zabiegu. Chwilę po zejściu ze stołu zeszło znieczulenie, natomiast fakt, że odczuwa się dosłownie każde pociągnięcie skalpela mocno wpływa na dyskomfort jako pacjenta. O wyglądzie szycia nawet nie będę wspominać, szwy zostawione ...
Opinia dodana przez: K