Lekarze Wadowice

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Gabinet Lekarski
Podgórska 6
34-100 Wadowice

Doskonaly specjalista cieply człowiek zoperowal obie nogi jestem zadowolona po zabiegu nogi jak nowe bardzo ładnie wyglądają moge z czystym sumieniem polecić tak doskonałego lekarza
Opinia dodana przez: Sylwia Pieczarska
{'id': 6209, 'name': u'Wadowice'} Dermatolog
                                       lekarz Piotr Mazur

lekarz Piotr Mazur

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet Dermatologiczny
ul.Wojtyłów 19 ( gabinety Novamed ) czynne II I IV sobota
34-100 Wadowice

Widzę,ze opinie są podzielone co do dr Mazura.Ja natomiast jestem wdzięczna,że w sposób ,bardzo opanowany podszedł do mojej trochę histerycznej postawy co do moich blizn trądzikowych i trądzika.A poza tym widziałam dosyć szybko efekty .Dosyć szybko tzn nie po 1 czy 2 wizytach ,bo to jest nierealne.ale po 4 -rech już tak Lekarz to lekarz skóry nie przeszczepi .Było stopniowo ale do przodu.Co prawda zestaw z 1szej wizyty nawet ogorszył ...
Opinia dodana przez: jolanta p
{'id': 6209, 'name': u'Wadowice'} Endokrynolog
                                       dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

dr hab. n. med. Agata Bałdys-Waligórska

Endokrynolog, Internista

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Witold Kolber

34-100 Wadowice

Jestem po botoxie. Zabieg został wykonany przez lekarza, więc bardzo się cieszę. Dr Kolber , to sprawdzony i zaufany specjalista. 100% pasji i zaangażowania.
Opinia dodana przez: Monika Rawicka

mgr Piotr Pactwa

Fizjoterapeuta

34-100 Wadowice

Godny polecenia dobry fachowiec, kompetentny, zawsze pomocny i dyspozycyjny. Dzięki niemu moje stawy barkowe pozwalają mi normalnie funkcjonować.
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Zbigniew Góra

34-100 Wadowice

Bardzo dobry specjalista. Punktualnie. Szybko. Dowcipnie. Polecam. Doktor tłumaczy bez niepotrzebnego komplikowania. Bark odblokowany.
Opinia dodana przez: Michał K.
Do Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Wadowicach na Oddział Chirurgii Urazowej zostałem przyjęty z rozpoznaniem złamania kostek podudzia po upadku. W izbie przyjęć dyżur pełnił wtedy lek. med. Rafał Ring, który od razu wstępnie nastawił podwichnięcie boczne stopy, on również wykonywał następnego dnia właściwą operację otwartego zespolenia złamań za pomocą śrub i płytki. W trakcie dalszego leczenia (któremu podlegałem w innym ośrodku), specjaliści na podstawie zdjęć rentgenowskich wielokrotnie ...

lek. dent. Jacek Kamiński

gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 14/3
34-100 Wadowice

Solidna robota chodziłem jako dziecko a teraz chodzę z moim dzieckiem ;) i bez żadnych stresów:) gorąco polecam

lekarz Dorota Szymańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Wadowice

Dziękuję, że los mi zesłał panią na swojej drodze, miła, uprzejma, fach w ręku, opanowana, prawdziwy lekarz z powołania. Polecam każdemu tą panią, życzę wszystkiego dobrego. Pozdrowienia Kruczek z "urologi"
Opinia dodana przez: Piotr Kruczek

lekarz Robert Tobias

34-100 Wadowice

Wspaniały pan doktor, pełen zapału, empatii i dobrego nastawienia. Po wizycie u takiego lekarza odzyskuje się wiarę w polską służbę zdrowia. Po wizycie w szpitalu wojewódzkim (SOR) i kontakcie z panem doktorem śmiało mogę powiedzieć, że powinien on udzielać korepetycji innym lekarzom z podejścia do pacjenta. Agata Gielata
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Joanna Babińska

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Pod Skarpą
34-100 Wadowice

Bardzo miła Pani Doktor!! Profesjonalna i dokładna!! Super podejście do dzieci!! Przyjemny gabinet z dobrą obsługą. Polecam gorąco!!👍
Opinia dodana przez: Joanna

Zygmunt Łabudziński

Gabinet Lekarski
Wadowice

Wspaniały, kompetentny z poswieceniemLekarz wspaniały Czlowiek Chirurg w którego ręce można się oodac bez obawy

lekarz Jacek Węgrzyn

Gastrolog

przychodnia NFZ
Karmelicka5
34-100 Wadowice

Wspaniały lekarz, rzetelny, kompetentny,uprzejmy, wszystko pacjentowi dokładnie wyjasnia.Jeden z najsympatyczniejszych lekarzy w przychodni wadowickiej.

lekarz Monika Marsik-Styrkosz

34-100 Wadowice

Pani doktor była lekarzem prowadzącym mojej córki na oddziale neurologii i pediatrii. Jest kompetenta i empatyczna. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z dzieckiem i rodzicem. Z szacunkiem i troską odnosi się do pacjentów. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tlumaczy. Mimo natłoku obowiązków zawsze znajduje czas na rozmowę. Stara się znaleźć przyczynę choroby mimo trudności w diagnozie. Podchodzi do pacjenta kompleksowo. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co dla nas zrobiła. Mama Leny
Opinia dodana przez: Mama Leny

lekarz Maria Misiarz-Golonka

Krasińskiego 9b/1
34-100 Wadowice

Polecam Panią doktor. Jest miła i sympatyczna osobą. Ma podejście i szacunek do pacjenta i wie na czym polega jej praca. Przychodząc do nas na salę wchodziła uśmiechnięta i pytała jak się czujemy i od razu badala bardzo dokładnie. Polecam Panią z całego serduszka i dziękuję za cudowną opiekę ❤️❤️
Opinia dodana przez: Roksana

lek. dent. Maria Biskup

Prywatny Gabinet Lekarski
Mickiewicza 58
34-100 Wadowice

Jedna z najlepszych dentystów protetyków nie ma lepszej w Wadowicech

dr n. med. Bożena Cybulska-Stopa

Onkolog

Centrum Medyczne Trimed
Lwowska 43
34-100 Wadowice

Chciałbym bardzo podziękować Pani Doktor za wspaniałą opiekę,mając nadzieję nad dalszym jej sprawowaniem nad moją osobą. Pani wiedza,skrupulatność,a przy tym serdeczność w podejściu do pacjenta jest czymś , co nie tylko daje nadzieję osobom onkologicznie chorym,ale przede wszystkim umożliwia wspaniałą diagnostykę oraz wcześniejsze zapobieganie nawrotom jak i powikłaniom chorobowym . Osobom będącym na ,,zakręcie" zdrowotnym, przed ciemnym tunelem ,,słów co dalej" bardzo polecam dr. Bożenę...jest światełkiem nadziei na końcu tego ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Michał Knapik

Indywidualna praktyka lekarska
Zaskawie 21
34-100 Wadowice

Lekarz z powołania, dla którego najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Trafnie stawia diagnozy i zaleca leczenie które konczy się sukcesem. Nie ogranicza się tylko do środków farmakologicznych i często zakeca stosowanie dodatkowych domowych sposobów leczenia.

lekarz Krzysztof Łoboda

34-100 Wadowice

Wspaniały mądry lekarz , spokouny , zabieg wykonany perfekcyjnie . Opieka na oddziale super . Pozdrawiam

lekarz Marek Słuszniak

ulica Bałysa 16A
34-100 Wadowice

"Wspaniały lekarz. Doktor Słuszniak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. "Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem Zdecydowanie polecam każdemu."
Opinia dodana przez: DOROTA ZIELIŃSKA