Lekarze Zakopane

lekarz Grażyna Małek

Droga do Olczy 8b
34-500 Zakopane

Witam , W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność z Panią Doktor Grażyna Małecka w Zakopanem - wizyta prywatnie ok 20:00 . Zgodnie z wcześniejsza deklaracja przyjęła Nas z uśmiechem i życzliwością. Doktor b. rzetelna i cierpliwa dla Malucha . Maly pacjent został bardzo skrupaulatnie przebadany , wraz z mierzeniem temperatury . Czas trwania wizyty ok 40 min . Lekarz jak widać idzie na jakość a nie na ilość . Zdecydowanie Polecam ...
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Stanisław Nowak

os. Krzeptówki 85
34-500 Zakopane

Pan Nowak to Prawdziwy Lekarz z powołaniem a wizyta u Niego to jak herbata z Przyjacielem. Polecam . Nigdy się nie zawiodłem.
Opinia dodana przez: Paweł

dr n. med. Wojciech Kącki

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

ulica Balzera 15
34-500 Zakopane

Dr. Kacki operowal mnie prywatnie w Krakowie w Ortopedicum, usuniecie instrumentarium po skoliozie a takze resekcja zeber tzw. Gibektomia. Zabieg przeszedl moje najsmielsze oczekiwania, plecki sa prosciutenkie, blizna ladnie sie goi i czuje sie wspaniale. Jak najbardziej polecam, rewelacja, 3 dni po zabiegu chodzilam juz po szpitalu, kolejne 3 doby i wipisalam sie ze szpitala, 2 tygodnie po zabiegu biore 1 tabletke przeciwbolowa dziennie i zyje juz sobie prawie jak ...
Opinia dodana przez: Mariola

lek. stom. Jakub Jasiński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Chyców Potok 8
34-500 Zakopane

Dr zajął się mną po wszepieniu komórek macierzystych w 3 zębodołach. Niesamowita wiedza, niesamiwity fachowiec.
Opinia dodana przez: Barbara z Tarnowa

lekarz Alicja Zwijacz-Zawada

Internista, Diabetolog

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej "ZAK-MED"
NOWOTARSKA 79.
34-500 Zakopane

Bardzo doświadczona miła Pani Doktor. Służy poradą i pomocą. Nie lekceważy pacjentów ani ich choroby.

lek. dent. Maria Bereznowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Ul.Jagielońska
Zakopane

Z całego serca polecam. Pani Doktor świetny specjalista i cudowny człowiek. Potrzebowałam pomocy i Pani Doktor przyjęła mnie tego samego dnia. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Anna
Pani dr Wysłouch jest uprzejma, kompetentna, ma dobry kontakt z dzieckiem, a rodzicowi dokładnie tłumaczy co się dzieje (lub że nic się nie dzieje:-)) Polecam wszystkim tę pediatrę oraz jako lekarza rodzinnego dla dorosłych.

lekarz Piotr Trybek

34-500 Zakopane

Najlepszy urolog jakiego spotkałem w życiu .Polecam.
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Józef Dubas

34-500 Zakopane

Polecam Pana Doktora z calego serca . Rzetelne podejscie do Pancjeta . Lata doswiadczenia i cierpliwosc !
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Grzegorz Fryda

34-500 Zakopane

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta ,sympatyczny ,kulturalny .Cieszę się ,że są jeszcze tacy lekarze na świecie .Gorąco polecam :)
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Anna Igras

Dermatolog, Wenerolog

Prywatny Gabinet Dermatologiczny Anna Igras
Nowotarska 79
Zakopane

Pani Dr. poza tym,że jest bardzo miła i kontaktowa, szczegółowo wyjaśnia mechanizm choroby , klarownie i przystępnie opisuje sposób leczenia.Już po pierwszej wizycie widać było trafną diagnozę a efekty widoczne z dnia na dzień.Teraz po zakończeniu leczenia mogę z całą pewnością polecić innym wizytę.
Opinia dodana przez: Tomasz1234

lekarz Ewa Imioło

34-500 Zakopane

Super lekarz i fachowiec polecam każdemu, nawet przy złym samopoczuciu doradzi poleci ewentualne badania

lek. dent. Wojciech Jasiewicz

ul. Krupówki 50
34-500 Zakopane

Doktor pomimo, ze zakonczyl juz prace w tym dniu przyjal mnie na koniec dnia i walczyl z moim zebem do poznych godzin wieczornych. i udalo sie !!! naprawde lekarz z powolaniem

lek. dent. Bartosz Krawczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SAMO ZDROWIE"
al. 3 Maja 5
34-500 Zakopane

Od około trzech lat jestem pacjentem dr Krawczyka i do tej pory nie dał mi powodów do narzekania. Fachowa pomoc, profesjonalne podejście, jednym słowem specjalista godny polecenia!
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Stefania Homerska

Specjalistyczna Poradnia Alergologiczna dla Dzieci i Dorosłych lek.med. Zofia Komusińska-Biedermann
Gimnazjalna 5
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz.Od wielu lat jestem leczona przez p.doktór.Zawsze miła i serdeczna dla pacjenta.Polecam.

Anna Kałamacka

ul. Małe Żywczańskie 23
Zakopane

Dokładnie zbadała, wytłumaczyła diagnozę i sposób leczenia, gorąco polecam.

lekarz Agnieszka Lewandowska

Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny im. dr S. Jasińskiego w Zakopanem
ulica Ciągłówka 9
34-500 Zakopane

Pani Doktor o Wielkim sercu. W tych czasach rzadko spotykana cecha. Jeszcze nigdy takiego lekarza nie spotkalam. Pani doktor ,jezeli nie moze odebrac telefonu zawsze oddzwania. Jako lekarz osoby ciezko chorej pod opieka domowego Hospicjum nigdy nie odmowila pomocy. Byla zawsze pod telefonem. Pani Doktor dziekujemy jeszcze raz i chociaz mamy ból w sercu po smierci naszego taty to dziekujemy ze mogl odejsc w godnych warunkach. ..
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Ewa Radwańska-Dyba

ul. Kamieniec 26A
34-500 Zakopane

Bardzo dobra Pani Doktor ,zawsze umie podejść z uwagą i zrozumieniem do pacjenta, profesjonalna pomoc i leczenie .Polecam w 100%. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Beata

lek. wet. Katarzyna Cisło

Weterynarz

Gabinet Weterynaryjny "Zakopianka"
34-500 Zakopane

Serdecznie polecam Panią doktór. Profesjonalna, uprzejma i jedyna w swoim rodzaju! Dziękuję za pomoc z moimi zwierzątkami :*
Opinia dodana przez: Klementyna

lekarz Andrzej Szczęśniak

os. Szymony 4A/10
34-500 Zakopane

Bardzo dobry lekarz godny polecenia uprzemy i z podejściem profesjonalnym do pacjenta sama skorzystałam z polecenia i miałam operacje na cieśnie nadgarstka blizny nie widać ból przeszedł A sama atmosfera przy zabiegu z miłą atmosferą bez stresu choć bardzo się bałam ,konsultacje też wyczerpujące i zrozumiałe dla zwykłego pacjenta jeszcze raz polecam .
Opinia dodana przez: Ewa