ginekolog

dr n. med. Piotr Raczyński

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Drodzy. Ja polecam tego lekarza rodziłam w IMiD i naprawdę jestem super zadowolona nikt inny chyba by się tak nie zaopiekował jak on. Wszystko wytłumaczył przed porodem jak to będzie wyglądało, a miałam cesarskie cięcie. wstałam po 10 h i super się czułam a rana jest już prawie nie widoczna. To jest super lekarz z powołaniem.

lek. med. Beata Borucka-Grodzka

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Bardzo rzeczowa, kompetentna i delikatna(!) Pani Doktor. Słucha pacjentek i bierze wszystko pod uwagę. Niestety długo trzeba czekać na wizytę.

Opinia dodana przez: Niezadowolona
Ginekolog Warszawa lek. med. Ewa Gojan

lek. med. Ewa Gojan

Ginekolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

15 lat współpracy, nawet po wyprowadzce, o czymś świadczy. Czuję się "zaopiekowana" po każdej wizycie. Rozumiana i nie nastraszona. A brak połajanek i umoralniania to atuty nie do przecenienia.

Opinia dodana przez: Anna

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Pięć gwiazdek to za mało żeby ocenić prace Pani Doktor. Badania przeprowadzane są w delikatny i bezstresowy sposób. Z tego względu jest ona idealnym lekarzem dla bardzo młodych osób oraz na pierwszą wizytę. Pani Doktor poświęca tyle czasu, ile trzeba aby wszystko dokładnie wyjaśnić. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem i współczuciem, a wszelkie problemy rozwiązuje wieloaspektowo. Po prostu świetny, profesjonalny lekarz, polecam.

Opinia dodana przez: Monika Nazaruk

dr n. med. Barbara Kwinecka - Dmitriew

Szpital św. Wojciecha Wielkopolskie Centrum Medyczne
ul. Bolesława Krzywoustego 114
Poznań

Średnia ocen: 5/5

Serdecznie polecam pania doktor! Jestem wdzieczna za poswiecony mi czas i profesjonalne podejscie do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ann

lek. med. Grzegorz Chruściel

Ginekolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Grzegorz Chruściel
ul. Narutowicza 65
Biała Podlaska

Najlepszy lekarz z jakim miałam przyjemność . Konkretny z dużą dozą empatii. Zdecydowanie polecam!

Ginekolog położnik Warszawa dr Janina Szymańska

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota Medical Center
Mochnackiego 10
Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

Ginekolog Jarocin lekarz Andrzej Pajdowski

lekarz Andrzej Pajdowski

Ginekolog   (+4 więcej)

ENDOKRYNOLOG GINEKOLOG POŁOŻNIK - USG - OSTEOPOROZA
Jarocin

Drogie Pacjentki. Jeżeli szukacie lekarza od którego oczekujecie rzetelnej i profesjonalnej opieki to polecam doktora Andrzeja Pajdowskiego.
Mam 44 lata, ...

Mam 44 lata, poskarżyłam się doktorowi na uderzenia gorąca, które mi dokuczają. Wydawało się, że objawy wskazują menopauzę, jednak Doktor Pajdowski podszedł do problemu jak prawdziwy pofesjonalista, z ogromną wiedzą, wysoką kulturą i niezwykłą troskliwością.
Pan doktor przebadał mnie, wykonał badanie usg tarczycy i wykrył nieprawidłowość. Zmiana maiała zaledwie 3 mm i jest to zmiana złośliwa.
Natychmiast wykonał bezbolesną biopsię ( w tak maleńkiej zmianie- podziw u wielu specjalistów z tej dziedziny)i skierował do patomorfologa w innym miescie.
Osobiście zawiozłam pobraną próbkę do kliniki i już po 15 min miałam rozpoznanie- nowotwór złośliwy brodawkowy. Zadzwoniłam do Pana Pajdowskiego przekazując telefonicznie informację o wyniku-a on od razu umówił mnie do onkologa w Poznaniu na Garbarach. Pojechałam natychmiast, bez kłopotu dostałam się do onkologa, który wyznaczył termin usunięcia zmiany.
Gdyby nie profesjonalizm, jego wiedza wykraczająca daleko po za jego specjalizację i ogromne chęci w niesieniu pomocy przez doktora Pajdowskiego, to bym nawet nie wiedziała,że moj organizm zmaga się z nowotworem. Szczerze Polecam Doktora Andrzeja Pajdowskiego z wyrazami szacunku i ogromną wdzięcznością z uratowanie życia Agnieszka Sowińska

Opinia dodana przez: Agnieszka

Janusz Krakowiak

Przychodnia "Nad Wisłą"
ul. Pielęgniarska 13
Bydgoszcz

Tego lekarza mogę bez wahania polecić.Pomógł mi gdy inni rozkładali ręce. Zawsze mogę liczyć na przyjęcie i badanie .

Opinia dodana przez: ewa