Filtruj terminy

lekarz Anna Sienkiewicz

prywatny gabinet
Zelów ul.Żeromskiego 38A/18
97-425 Bełchatów

Bardzo kompetentna i uprzejma pani doktor. Polecam

lekarz Jerzy Siwy

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

dr Jerzy Siwy nie żyje już 2 lata????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

lekarz Rafał Szumigaj

Gabinet
ul. Liliowa 21
Bełchatów

Trafiłam na Pana Doktora ze zlecenia z izby przyjęć. Bardzo kompetentny, szczegółowo opisuje wykonywane badanie. Dodatkowo przemiły i delikatny. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna Iwanowicz

lekarz Jan Zagórski

Energetyków 6/3
97-400 Bełchatów

Jestem położną zdecydowanie polecam drZagórskiego jestem pod jego opieką 14 lat cały czas na NFZ , nigdy sie nie zawiodłam , gorąco polecam!!!

Dariusz Horoszczak

Gabinet Prywatny
ul. Mielczarskiego 35B
Bełchatów

Moja druga i stanowczo ostatnia wizyta u tego lekarza! Wizyta spóźniona o 15 min. Na dzień dobry pan doktor wysyłał SMS-y i rozmawiał przez telefon (5 min). Podczas badania zero empatii, rzuca z wyrzutem, że że względu na mój wiek (35l), mojemu dziecku za słabo bije serce i prawidobnie ciąża obumiera, po czym w trakcie badania USG domacicznego odbiera telefon i odchodzi, żeby zapisać pacjentkę. 3 razy powtarzał, że ciąża ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Leszek Gruszka

NZOZ ZDROWIE
ul.Chrobrego
97-400 Bełchatów

super lekarz.moja ciąża była zagrożona i ten lekarz zajął się mną profesjonalnie i wszystko skończyło się dobrze. Polecam w 100%. Nie ma w Bełchatowie lepszego lekarza.

lekarz Małgorzata Kraszewska

Kwiatowa 5
97-400 Bełchatów

Pani doktor prowadziła moją ciążę, wcześniej też do niej chodziłam więc uznałam że super nada się na mojego lekarza prowadzącego. Już na pierwszej wizycie potwierdzającej ciąże podniosła mi nieco ciśnienie.. a mianowicie zrobiła USG które potwierdziło że jestem w ciąży, wtedy zapytałam czy mogłaby w takim razie wypisać mi zwolnienie L4 ponieważ mam pracę w której muszę bardzo dużo dźwigać i zwyczajnie się boję.. po czym Pani doktor uśmiechnęła się ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Dariusz Kraupe

Wołodyjowskiego 8
97-400 Bełchatów

Bardzo dobry lekarz . Uprzejmy i konkretny :) Prowadził mnie przed ciążą wyciągnął mnie z poważnej choroby i dzięki niemu mogłam zajść w ciążę oczywiście z jego pomocą :) całą ciążę byliśmy w kontakcie telefonicznym za każdym razem odbierał telefon nie lekceważył i wysłuchiwał . Po ciąży także nadal świetnie mnie prowadzi w leczeniu po 2 latach mogę naprawdę go polecić 😀
Opinia dodana przez: Oliwia

dr Aleksandra Hajduk

Oś Okrzei
Bełchatów

Przy prowadzeniu ciąży nie mam zastrzeżeń do pani doktor ,ale kilka lat póżniej kiedy trzeba podjąc odpowiednie leczenie [ stanów zapalnych] nie uzyskałam odpowiedniego leczenia, a przede wszystkim znalezienia przyczyny .

lekarz Robert Wojtysiak

Ginekolog położnik, Lekarz rodzinny

darmed
Norwida 31
97-400 Bełchatów

Podczas mojej wizyty u pana ginekologa doświadczyłam nieprzyjemnej sytuacji. Lekarz zbył mnie, odmawiając wyjaśnienia kilku istotnych kwestii, sugerując, abym poszukała informacji w internecie. Pomimo moich zgłoszeń dotyczących odczuwanej infekcji, lekarz bagatelizował sytuację, twierdząc, że nie ma czasu na badanie. Co więcej, zamiast profesjonalnej pomocy, postawił mnie w sytuacji, w której musiałam sama decydować między usg a badaniem. To doświadczenie pozostawiło mnie z uczuciem zaniepokojenia i braku należytej opieki medycznej

lekarz Adam Wlazłowski

Szpital
Czapliniecka 123
97-400 Bełchatów

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić! Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Katarzyna Włodarczyk-Śliwińska

Gabinet Ginekologiczny Katarzyna Włodarczyk-Śliwińska
ul. Szmaragdowa 7
97-400 Bełchatów

Osoba chamska z brakiem podejścia do pacjenta!!! Nie polecam!!! Lekarz niedokładny, nieuprzejmy. Czułam się jak krowa. Dosłownie. Ból niesamowity, nie wspominając o pozostawionym urazie.
Opinia dodana przez: Lena

lekarz Elżbieta Stępień