ginekolog w okolicach błażowa

Ginekolog   (+3 więcej)

Gościnna
Gdańsk

Średnia ocen: 5/5

Byłam u tego lekarza pierwszy raz i jestem z niego bardzo zadowolona,pytal mnie o każdy szczegół,badał dokładnie trwało dlugo ale warto bylo.Prawie 6 lat z czyms sie męczylam dzieki lekarzowi dowiedzialam sie co mi jest :),chodziłam do róznych lekarzy ale wiecznie to samo tabl i nic więcej.Bardzo dziękuje doktorowi i mam nadzieje ze po wszystkim dojdę do siebie:) Jeszcze raz dziekuje i polecam w 200% teg lekarza :) :)

Opinia dodana przez: Wiolax

lekarz Maciej Karpiak

Ginekolog

PROMEDICA
ul. 11-go Listopada 3
Kolbuszowa

Średnia ocen: 5/5

Witam ! mam pytanie czy dr Karpiak przyjmuje tylko w promedica w kolbuszowej czy gdzieś indziej jeszcze ?

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Iwona Hlcman

Ginekolog   (+1 więcej)

powiatowy szpital
pck
Lesko

Miałam przyjemność poznać panią doktor

Miałam przyjemność poznać panią doktor
w sobotę. Przebywałam na urlopie w Polańczyku, dostałam silnego krwawienia. Pojechałam do szpitala do Leska. Pani doktor mną się odpowiednio zajęła. Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła i uprzejma kobieta. Dodatkowo widać, że zna się na tym co robi. Przebadała mnie, wykonała usg. Nie musiałam długo czekać w ciągu niecałej godziny wyszłam ze szpitala. Polecam jak najbardziej :)

Opinia dodana przez: Marzena

dr Sławomir Mitera

Centrum Medyczne

Łańcut

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarz. Miły, uprzejmy i kompetenty. Chodzilam do niego zarówno do przychodni jak i prywatnie. Powaznie podchodzi do sprawy. W każdej chwili dnia i nocy można do niego dzwonic pczywiscie bedąc jego pacjentką. Nawet po zrobionej cesarce był oglądac moją córeczkę na noworodkach i przyszedł do mnie mówiąc że jest "fajna czarnulka". Szczerze polecam. Wie że przyjmuje też w RZeszowie w Profamili.

lekarz Piotr Baran

ulica Gen. Józefa Wysockiego 37
Przemyśl

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy doktor, uprzejmy, profesjonalny, miły specjalista. Troszczy się o pacjentki. Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jadwiga Gierad-Pietrzkiewicz

ulica Krakowska 310
Krosno

Średnia ocen: 5/5

polecam wszytkim Pania Dr Jadwige Gierad Pietrzkiewicz jest bardzo dobrym lekarzem z wysokim doswiadczeniem i kazdemu poswieca bardzo duzo czasu

Opinia dodana przez: paulina

lekarz Jerzy Nabożny

Anny Jagiellonki 8
Rzeszów

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miły lekarz. Dba o pacjentkę i interesuje się jej stanem zdrowia. Doskonale wykonuje swoją pracę. Jeśli ktoś ma wykonywać cesarkę, to właśnie ten lekarz. Sprawdza się również w trakcie porodów naturalnych. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Monika

Marek Bernat

Ginekolog   (+2 więcej)

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE DR MASTEJ S.C.

Jasło

Średnia ocen: 5/5

dobry lekarz, na prawde polecam, bardzo mi pomogl i wszystko wytlumaczyl. Polecam bardzo goraco. Jeden z najlepszych lekarzy