Filtruj terminy

lekarz Asgarali Yusufali

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie MED-YUS Małgorzata Yusufali
Gdańska 21A
14-500 Braniewo

Nie polecam, lekarz totalnie nie sprawdza wszystkich parametrów w ciąży, nie były przepisane żadne leki (A powinny), nie przyszedł na wizytę, która była umówiona 3 tygodnie przed, Nie była w ogóle uzupełniana karta ciąży, jedyne badania, które mialam robic to mocz. Wszelkie prowadzenie pacjentki odbywa się na papierze, nie w komputerze, więc lekarz poprostu nie pamięta co mówił na poprzednim wizycie i co zlecał. Nie polecam tego lekarza
Opinia dodana przez: Irina

Talefe Mogesie

POWIATOWE CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ„ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ„ W BRANIEWIE
ulica Moniuszki 13
14-500 Braniewo

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jak i co. POLECAM !!!!

lekarz Marta Winiarczyk-Sapierzyńska

Braniewo
14-500 Braniewo

Może i Pani Marta jest bardzo miła i uprzejmą osobą , ale uważam , ze bagatelizuje problemy zdrowotne. Lekarz to nie klaun ktory sie tylko usmiecha , lekarz ma leczyc, a u niej jest zawsze wszystko okej . Prowadziła moja ciąże i niegdy więcej. Zbagatelizowała moją nadrzerke mowiac , ze nie ma pospiechu jej usuwac . Poszlam do innego ginekologa i okazalo sie , ze mogę miec raka przez ta ...

lekarz Wiesław Marzjan

Gdańska 8
14-500 Braniewo

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, byłam w trudnej sytuacji i doktor Marzjan jako jedyny w sposób " normalny" wszystko wytłumaczył jak najbardziej jestem na tak. Polecam

Marta Winiarczyk-Sapieżyńska

Gabinet Lekarski
14-500 Braniewo

Odradzam! Miałam krwawienia w ciąży, a nie mogłam się z panią doktor skontaktować, pojechałam na sor, potem prywatnie aby upewnić się ze wszystko wporzadku. Gdy Pani doktor dowiedziała.się o tym, powiedziała ze.nie weźmie odpowiedzialności za ciążę!
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Joanna Bilkiewicz-Zaryjewska