Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Brodnica

lekarz Andrzej Rogalski

Podgórna 66 A
87-300 Brodnica

No więc z czystym sumieniem mogę przyznać że jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia kochający swoją pracę ,Zawsze pomocny i nigdy nie odmówił wizyty,zawsze pod telefonem co jest wielkim plusem.Bardzo sympatyczny człowiek z ogromną wiedzą ,którą potrafi przekazać w zrozumialy sposób pacjętce uważam że jest to jeden z najlepszych ginekologów jakiego poznałam do tej pory. Jestem Bardzo wdzięczna że do Niego trafiłam z polecenia. Obecnie prowadzi moja ciążę. Pod jego ...
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Maciej Stuczyński

Ars Medica
Brodnica Aleja Leśna 1a
87-300 Brodnica

Nie polecam. Przedmiotowe i lekceważące podejście do kobiety w ciąży. Nie otrzymałam konkretnej odpowiedzi oraz pomocy.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Grzegorz Horszczaruk

al. Leśna 1a
87-300 Brodnica

Polecam tego lekarza. Zawsze jest uprzejmy przez rozpoczęciem badań zawsze pyta o samopoczucie i wszelkie wątpliwości. Zawsze do wszystkiego podchodzi ze spokojem. Przed każdą wykonywana czynnością tłumaczy co będzie wykonywał i w jakim celu jest to robione.
Opinia dodana przez: A.kraw

Tomasz Małkiewicz

ul. Piwna Brodnica
87-300 Brodnica

Witam Tez słyszałam wiele dobrego o tym lekarzu. A każdy jeden ma i dobre i złe opinie. Niestety moje doświadczenie z lekarzem skończyło się koszmarem który trwa do teraz. Byłam pod jego opieką w ciąży i cały czas mi powtarzał że wszytko jest w jak najlepszym porządku. Ostatnia wizytę miałam dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Zapewniał że wszystko idealnie do dziś pamiętam jego słowa " Będzie śliczna dziewczyna" Po trzech ...
Opinia dodana przez: załamana

lekarz Jadwiga Bartoszewicz

Ginekolog położnik, Cytolog

Kościelna 4
87-300 Brodnica

Juz na samym początku musiałam na panią doktor czekać 20 minut w gabinecie. Następnie podczas badania zaczęła oceniać moje usta zwracając się do mnie "dziewczyno". Mało tego pani doktor nie potrafi zaradzić na żaden problem, a przy pierwszej wizyce jako mloda dziewczyna pani doktor powiedziala podczas badania, że "ona wie kiedy boli". Bardzo nie polecam.

dr Iwona Małkiewicz

Brodnica

Nie polecam tej Pani. Przyszłam z problemem niereguralnego cyklu miesiączkowego i ten tzw. Lekarz - bardzo niemiła, ordynarna, opryskliwa Pani ograniczyła się tylko do pobrania cytologii , nie widzac żadnego problemu. D,iś byłam u innej Pani doltor dostałam leki na wyregulowanie cyklu. Ta kobieta powinna ustąpić miejsca kadrze wyspecjalizownej, bo ta Pani wied,ą nie grzeszy, tragedia
Opinia dodana przez: GOSIA

dr Hanna Rutkowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Brodnica

Podpisuję się pod tymi wpisami, na temat tej osoby cisną się niecenzuralne słowa!!! Szkoda, że jest możliwość oceny od 1 do 5, bo ja daję duży MINUS przed 10.
Opinia dodana przez: JA

lekarz Andrzej Bojko

Regionalny Szpital Specjalistyczny w Grudziądzu, Oddział w Brodnicy
ulica Wiejska 9
87-300 Brodnica

Chciałabym napisać dokładnie to co myśle na temat tego lekarzyny ale powstrzymam mój siarczysty jezyk. Drogi Panie, skoro nie ma Pan powołania do wykonywania zawodu i meczy się pan w pracy, niech pan idzie sprzątać ulice! Chociaż... tam również wymagana jest empatia i profesjonalizm. Jestem zszokowana Pana miernoscią i brakiem zrozumieni, szacunku do pacjentek
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Magdalena Solarska