Lekarze Ginekolog Bydgoszcz

dr n. med. Waldemar Dobrzyński

Gabinet ginekologiczny Waldemar Dobrzyński
Karłowicza 22 lok.38
85-092 Bydgoszcz

Pan doktor ma czas dla pacjenta,dokładnie szczegółowo tłumaczy,lekarz uprzejmy,kompetentny,godny polecenia...
Opinia dodana przez: Hanna

dr n. med. Marcin Włodarczyk

10wojskowy szpital kliniczny
85-681 Bydgoszcz

Jestem pacjentką PANA DOKTORA od lat. Korzystam z JEGO wiedzy i doswiadczenia na corocznych badaniach. Spokojny, zrownoważony, wspaniały diagnosta i co najwazniejsze dobry czlowiek. Pacjenka z Inowrocławia
Opinia dodana przez: Danuta Gotowicz

lekarz Piotr Nowicki

Onkolog, Ginekolog położnik

Omega
Cieszkowskiego 5/1A
Bydgoszcz

Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale na pewno pozostanę przy dr Nowickim. Od momentu otworzenia drzwi czuję się, że to osoba pełna ciepła, zrozumienia, serdeczna. Reszta wizyty tylko to potwierdziła. Zostałam "obsłużona" kompleksowo. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Pan doktor wszystko tłumaczy, jest rzeczowy, a przy tym subtelny, delikatny. Tworzy taką atmosferę, że nie ma mowy o jakimś dyskomforcie, skrępowaniu... Już wiem, że na pierwszą wizytę z córką udam ...
Opinia dodana przez: Aneta

Bartłomiej Romaniuk

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Wszystkie pozytywne komentarze są jak najbardziej uzasadnione. Pan doktor to nie tylko świetny specjalista, ale co równie istotne - bardzo serdeczny, kulturalny i przemiły człowiek. Konkretny, rzeczowy, poświęcający tyle czasu, ile potrzeba, by rozwiać wszelkie wątpliwości. Bez względu na to, którą z kolei jest się pacjentką - można być pewną, że zawsze poświęci nam maksimum uwagi. Indywidualne podejście do każdej pacjentki sprawia, że można poczuć się pewnie i bezpiecznie. Ponadto ...
Opinia dodana przez: MaryAnn

lekarz Alfons Zillmann

Śląska 15 lok. 5
85-235 Bydgoszcz

Super lekarz. Prowadził moją poorzednią ciążę. Teraz orowadzi obecną. Nie wyobrażam sobie innego lekarza w tej roli. Pan doktor to nie tylko wspaniały specjalista, ale także wspaniały człowiek. Umie doradzic nie tylko z perspektywy lekarza, ale również człowieka. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Andrzej Małek

gabinet
Bydgoszcz

Byłam u pana doktora tylko raz, gdyż takie było moje założenie, potrzebowałam po prostu konsultacji z lekarzem z innego, większego miasta, gdyż można powiedzieć "mieszkam na prowincji" jeśli idzie o szpitale. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, cierpliwie wysłuchał i dokładnie odpowiadał. Wzbudził moje zaufanie a było mi to bardzo potrzebne wobec problemu, z którym przyjechałam. I to za co jestem najbardziej wdzięczna - dał namiary na innego lekarza specjalizującego ...
Opinia dodana przez: magdaplit8

lekarz Rafał Soroko

Cieszkowskiego Augusta 5/7
85-052 Bydgoszcz

Bardzo uprzejmy ale zarazem konkretny. Delikatny podczas badania,udziela wyczerpujących odpowiedzi na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Traktuje pacjentki z szacunkiem i nie klepie niepotrzebnych głupot

lekarz Artur Fijałkowski

10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ Kliniczny Oddział Ginekologiczny
Powstańców Warszawy 5
85-681 Bydgoszcz

Polecam , jak do tej pory jedyny ginekolog, który kompleksowo zajmuje się pacjentką! Miły , sympatyczny , dowcipny. Poważ nie podchodzi do tematu i nie zbywa. Pełen komfort podczas wizyty i żadnych obaw tuż przed.POLECAM
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Jolanta Zegarska

NZOZ UROMEDIC
Ujejskiego 75
85-168 Bydgoszcz

Z wizyt u Pani Doktor J.Zegarskiej jestem bardzo zadowolona - zawsze jest serdecznie, badanie bardzo delikatne, pełna informacja - ale przede wszystkim cieszę się z efektów leczenia bardzo dokuczliwego świądu. Poprzednim ginekologom nie udało się mi pomóc a Doktor Zegarska, po wnikliwych badaniach, skutecznie go zwalczyła. Ponadto, dzięki wyjątkowej skrupulatności, Pani Doktor zdiagnozowała także inne schorzenia. W 1.przypadku otrzymałam skierowanie do szpitala na zabieg, w 2.- zlecenie na wykonanie dodatkowych, ...
Opinia dodana przez: Bożenna

lekarz Anita Kazdepka-Ziemińska

ulica Dworcowa 71
88-100 Bydgoszcz

Jestem Bardzo zadowolona z Pani Dr. Prowadziła moją drugą ciąże. Zawsze mogłam liczyć na pomoc i fachowe podejście. Polecam serdecznie!!!!!
Opinia dodana przez: Ewelina

Piotr Bartoszyński

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bydgoszcz

Świetny lekarz, szczegółowo tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania. ma specyficzny charakter, trochę narzeka ale jestem zadowolona.

lekarz Bartłomiej Wolski

Gabinet Lekarski
85-095 Bydgoszcz

Zachęcona opiniami udałam się na wizytę do doktora Wolskiego i nie żałuję! Lekarz z prawdziwego zdarzenia! Uprzejmy, kompetentny, miły, z poczuciem humoru. Jeśli coś nie daje mu spokoju, sprawdza do skutku. Prowadził moja pierwsza(jedyną) ciążę i chyba nie zdecydowalabym się na zmianę lekarza przy kolejnej ciąży. SERDECZNIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: D.

lekarz Kinga Kordaszewska-Folkmar

Centrum Medyczne "Zachód" - Przychodnia
Grunwaldzka 138
85-429 Bydgoszcz

Polecam Panią doktor. Zawsze uśmiechnięta, znajduje czas na rozmowę z pacjentem ,mimo czasem długich pytań , na wszystkie z chęcią odpowiada,budując u pacjenta poczucie bezpieczeństwa i sprawiając , że czujesz się w gabinecie jak na rozmowie w kawiarni z koleżanką!! Jestem w 13 tygodniu ciąży , którą prowadzi Pani doktor i jestem bardzo zadowolona z jej praktyki lekarskiej. Jest to wspaniały lekarz i człowiek!! Polecam!!

Aleksander Cegielski

Chirurg dziecięcy, Ginekolog

Bydgoszcz

Wielokrotnie badana u pana doktora w szpitalu chełmińskim, świetny lekarz, u nas wręcz oblegany! Wielka szkoda, że odchodzi już z placówki. Konkretny, wyrozumiały, zapisuje leki możliwie tanie itd. Oby takich więcej lekarzy było :) Pozdrawiam, pacjentka z Chełmna.
operował moją Mamę z bardzo dobrym efektem,jesteśmy bardzo wdzięczne Doktorowi i liczymy na dalszą opiekę

lekarz Bernadetta Zawiszewska

przychodnia Zachód
Bydgoszcz

zna się na swoim fachu, bardzo rzetelnie podchodzi do problemu, a przy tym jest uprzejma i wszystko spokojnie tłumaczy; myślę, że jest to lekarz godny polecenia, jedynym mankamentem jest to, że jak wyniknie potrzeba szybkiej, nagłej wizyty to ciężko się do niej dostać, a ona nie robi nic, żeby to ułatwić...ale to jest też chory system rejestracji w tej placówce!!!!

lekarz Jacek Skórczewski

Ginekolog położnik, USG

Pomorska 39
85-071 Bydgoszcz

Cudowny lekarz. Przeprowadził zabieg z powodu nietrzymania moczu który wykonał po mistrzowsku. Jakość mojego życia wzrosła 100% co wpłynęło na wiele decyzji uszczęśliwiając mnie. Brak mi słów aby podziękować za całokształt podejścia do problemu.

lekarz Julita Kowalska-Palacz

NZOZ Przychodnia "Łomżynska"
Łomżyńska 51A
85-865 Bydgoszcz

Pani doktor bardzo życzliwa, miła i wesoła. Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Naprawdę serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Eugeniusz Petrus

Nakielska 95a
85-347 Bydgoszcz

Pan Dr Petrus prowadzi obecnie moją ciążę. Oceniam go jako kompetentnego i sympatycznego lekarza. Poświęca pacjentce odpowiednio dużo czasu, zleca często badania, cierpliwe tłumaczy. Jest godnym zaufania, życzliwym człowiekiem.