Lekarze Ginekolog Częstochowa

Ginekolog, Seksuolog

Gabinet Rafał Szyller
Kilińskiego 6 lok. 12
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego poznałam. Trzecią ciąże prowadziłam u dr szylera mimo że mieszkam już od 3 lat w Tarnowskich Górach. Ogromny zasób wiedzy, delikatność i troska. Przemiły człowiek. Tu , na śląsku nie znalazłam Takiego Lekarz jak dr Szyler. Trzeba być typowym roszczeniowcem,albo konsultować się u dr GOOGLE żeby coś złego Powiedzieć o dr szyller. Panie doktorze, a może to koledzy już tak bardzo Pana nie cierpią,bo nie potrafią być ...
Opinia dodana przez: Anna Zdrowska

lekarz Dariusz Nowak

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15
42-200 Częstochowa

Polecam z całego serca Pana doktora. Dzięki jego szybkim i mądrym decyzją mam zdrowego syna. Ma bardzo dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. Będąc na oddziale szpitala opiekował się mną jakby kimś z rodziny a nie pacjentką, inne Panie z oddziału poprostu mi zazdrościły, że jak to ktoś tak może się mną interesować... ano może. Dusza człowiek
Opinia dodana przez: Iwona

dr Katarzyna Buzdygan

ulica Waszyngtona 50/54/24
42-200 Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta
Opinia dodana przez: marta

lekarz Marta Dubarek

SP ZOZ Szpital w Lublińcu
ulica Sobieskiego 9
42-700 Częstochowa

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Dr Marta jest bardzo dobrym lekarzem, pełnym pozytywnego nastawienia i o wielkim sercu. Leczy z powołania i naprawdę bardzo dba o swoje pacjentki. Polecam z całego serca Panią doktor.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Wojciech Sobczyński

Urolog, Ginekolog

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Kulej

SURGICA Pawełczak - Specjalistyczno-Diagnostyczny Ośrodek Zdrowia
Jana III Sobieskiego 84
42-217 Częstochowa

Lekarz godny polecenia, z racjonalnym podejściem do pacjenta (gdzie w burzy hormonalnej w ciąży czasem trudno o rozsądek :)) i jego dobrostanu. Prowadził moją ciążę, zawsze odpowiadał wyczerpująco na wszystkie pytania, a wizytom nie towarzyszyła atmosfera pośpiechu. W dodatku odbiera telefony gdzie zawsze w razie „w” można było zapytać o poradę. Polecam wszystkim przyszłym mamom.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr n. med. Lech Rogulski

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Lekarz jakich mało, z powołania nie patrzący na kase. Moja operacja zostala przeprowadzona profesjonalnie bez komplikacji, na drugi dzien nie bylo znaku ze bylam poddana zabiegowi. Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jarosław Drabek

Ginekolog, Cytolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska EUROMED
ulica Wielkoborska 37/41
42-200 Częstochowa

CHODZIŁAM DO WIELU LEKARZY PRYWATNIE I ŻADEN NIE WIEDZIAŁ CO MI JEST A BRZUCH JAK MNIE BOLAŁ TAK NIE PRZESTAWAŁ PRZEPISYWALI LEKI CIĄGLE TWIERDZĄC ŻE TEN POMOŻE A ZMIAN NADAL NIE BYŁO,KOLEŻANKA MI POLECIŁA WŁASNIE TEGO LEKARZA GDY POSZŁAM DO NIEGO NAJPIERW PRZEPROWADZIŁ ZE MNĄ DOKŁADNA ROZMOWĘ NA TEMAT MOJEGO ZDROWIA POTEM PRZEPROWADZIŁ BADANIE KTÓRE PO RAZ PIERWSZY MNIE NIE BOLAŁO!!!!!!! ZLECIŁ BADANIE KTÓRE WYKONAŁAM W LABOLATORIUM I NA NASTĘPNEJ ...

dr hab. n. med. Sławomir Olek

OLMED
ul. Zajączka
Częstochowa

Powiem tak... Nie wyobrażam sobie, by ciąże prowadził i poród odbierał doktor Olek. Jest on świetnym specjalistą, ale co jest też ważne cudownym człowiekiem. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę, uśmiecha się, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera i służy radą i pomocą. Nie wyobrażam sobie, by 2 ciąża była prowadzona przez kogoś innego jak przez dr. Olka! Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Antoni Jabłoński

gen. Prądzyńskiego 8/5
42-200 Częstochowa

Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!

lekarz Grzegorz Płachecki

Centrum Medyczne "Medyk - Centrum"
Aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Bardzo polecam Pana Doktora!!! Bardzo dobry specjalista, kompetentny. Profesjonalne podejście. Bardzo życzliwy, pomocny, empatyczny….lista zalet jest ogromnie długa. Pan Doktor bardzo uważnie słucha, dokładnie przeprowadza wywiad, opowiada o badaniu, odpowiada na każde pytanie. Zawsze pozytywnie nastawiony, daje poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie:)!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Wojciech Jędryka

Wały Dwernickiego 91/93
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo miły i uprzejmy. Podczas wizyty czułam się komfortowo. Szczerze mogę polecić tego lekarza!

lekarz Jolanta Magnuszewska

ul. Krakowska 26
42-200 Częstochowa

Dr Magnuszewska już przyjmuje!! Jest to jedyny fachowy lekarz w Częstochowie. Nie umiem opisać dość odpowiednio ale byłam u kilku lekarzy a tylko Ona potrafiła mi pomóc. Każdy leciał po łebkach by tylko odbebnić pacjęta, skasować forse i przepisać to co się standardowo daje. Tylko ona zrobiła odpowiedni wywiad, nie zbagatelizowała tego co mówię i podjęła odpowiednie leczenie, po przeprowadzeniu oczywiście odpowiednich badań. Dzięki niej mam dziecko!!! Oprócz tego, że ...

lekarz Włodzimierz Migacz

MM-Med Częstochowa
Gajowa 44
42-200 Częstochowa

Wspaniały!Prowadził moją ciążę, moja córka(ma teraz 8 lat)żyje tylko dzięki niemu, nie wyobrażam sobie w tej chwili wizyty u jakiegiegokolwiek innego lekarza, zwłaszcza w naszym mieście-a u kilku niestety musiałam być zanim znalazłam "mojego"doktora!Pełen profesjonalizmu, zwraca uwagę nie tylko na fizjologię, ale też na psychikę pacjentki. Nigdy mnie nie zbywał wiedząc ze poczekalnia pęka w szwach, odpowiadał cierpliwie na każde nawet najdziwniejsze pytanie(a zdarzało mi sie wiele takich zadawać po ...

lekarz Rafał Betcher

Racławicka
42-200 Częstochowa

Trafiłam do Dr 5 lat temu tydz przed narodzinami mojej córeczki gdzie zostałam wypisana ze szpitala w mojej miejscowości mimo to że odeszły mi kilka dni wcześniej wody płodowe. Szukaliśmy z mężem jakiegoś dobrego lekarza oczywiście z dala od naszej miejscowości bo leżąc 5 dni w szpitalu każdy lekarz mówił coś innego i tak trafiłam do dr. Dr. Betcher zrobił USG badania i na ,,sygnale" ze skierowaniem od razu pojechałam ...

lekarz Jacek Ziębiński

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam! Pan Doktor prowadził moją pierwsza ciąże. Bardzo rzetelny, troskliwy i oddany swojej pracy z dużą wiedzą i doświadczeniem. Interesuje się swoimi pacjentkami zarówno w trakcie ciąży jak i po urodzeniu dziecka.

lekarz Małgorzata Muskała

Przychodnia Specjalistyczna Gin-Kor
ulica Focha 4/6A
42-200 Częstochowa

Pani doktor doświadczona, kompetentna. Spokojnie pozwoli wszystko wytłumaczyła rozwiała wątpliwości o mi pomogła. Szczerze powiedziała jak wygląda leczenie i niej i jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: Ewmr

lekarz Alina Kowalczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Cezary Najman

GABINET GINEKOLOGICZNY
Gombrowicza 2
42-224 Częstochowa

Dr Najman prowadził moje dwie ciąże. Jest grzeczny, kompetentny, zleca wiele badań, troszczy się o pacjentki i rzeczowo odpowiada na kazde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: ewelina

dr Marek Harasim

Marek Harasim Ginekologia i Położnictwo
Waszyngtona 50/54
42-217 Częstochowa

Niestety nie mogę polecić. Prowadziłam ciążę u Pana doktora i niestety drugi raz nie zdecydowałabym się na to.