ginekolog częstochowa

Sortuj

dr n. med. Jerzy Surowka

medyk

Średnia ocen: 5/5

Bardzo kompetentny lekarz,byłam pacjentką na Parkitce i mimo że wcześniej nie miałam przyjemności chodzić do Pana doktora zajął się mną rzetelnie,odpowiedział na każde pytanie a badania USG robił bardzo szczegółowo.

Opinia dodana przez: Monika

lek. med. Paweł Gruszecki

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarze, bez problemu robi wszystkie badania. Będąc u tego lekarza czuje się pod dobra opieką. Polecam

lekarz Bogusław Czernik

Ginekolog   (+3 więcej)

Łódzka 8/12

Średnia ocen: 5/5

Lekarz ten poświęcił mi bardzo dużo czasu. Jest bardzo uprzejmym człowiekiem i przyjemny nowoczesny gabinet. Polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Piotrkamkow Kamkow

Ginekolog onkolog

wojewodzki szpital zespolony

Średnia ocen: 5/5

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne.
Polecam z całym przekonaniem,godny zaufania.

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Andrzej Kulej

Częstochowa

Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Ddba o swoje pacjentki, nigdy nie patrzac na zegarek. Poswieca im tyle czasu, ile potrzeba. To naprawde fantastyczny człowiek. Poza swoimi wielkimi kompetencjami potrafi rozmawiać z pacjentka jako kobieta. Jest bardzo uprzejmy. Prowadzil moja pierwszą ciąże, ktora byla zagrożona. Teraz jestem w ciąży ponownie i nie zamienilabym Pana Doktora na nikogo innego. Cudowny człowiek!

Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Nowak

Ginekolog   (+1 więcej)

Gabinet Ginekologiczny Prywatny
Podhalańska 15
Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Spokojnie i cierpliwie tłumaczy pacjentowi, delikatny podczas badania. Trafiłam do gabinetu z okropnym bólem podbrzusza i dzięki temu, że doktor skierował mnie na odpowiednie badania i wypisał skierowanie do szpitala uratował mi życie. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Aneta

dr Katarzyna Buzdygan

Ginekolog   (+1 więcej)

olmed
Gen. Zajączka 11
Częstochowa

Ja również polecam ,dzięki niej mam synusia i ciąża przebiegła znakomicie a przy porodzie bardzo pomogła.Zawsze miła i uśmiechnięta

Opinia dodana przez: marta

Lech Rogulski

MEDYK
PCK1
Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Trudno o wizyte u niego z uwagi na ilosc pacjentów. Ma bardzo ważną, jak dla mnie umiejętność... Z jednej strony pomaga, z drugiej nie szkodzi! nie ładuje hormonów, antybiotykow i innych szkodliwych specyfików ot tak. Kazda jego decyzja jest przemyślala i omowiona z pacjentem, a to dzisiaj rzadkość.

Opinia dodana przez: monika

człowiek.

dr n. med. Antoni Jabłoński

gen. Prądzyńskiego 8/5
Częstochowa

Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!