dolnośląskie ginekolog

dr n. med. MIKOŁAJ KARMOWSKI

None
Zakrzowska 19a

Średnia ocen: 5/5

Jestem przeszczęśliwa, pełna podziwu za profesjonalizm, ogrom zdobytej wiedzy, skuteczność działania i zwykłą ludzką uprzejmość.
Brak mi słów, żeby ...

Brak mi słów, żeby wyrazić swoją wdzięczność za życie bez bólu :)
Dziękuję Panie Doktorze. Jest Pan wielki.

Opinia dodana przez: zdrowa pacjentka :)

lekarz Tarluch Senat

COR-MED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej M&S Diallo
ulica Długa 4
Przemków

Średnia ocen: 5/5

Prowadził moją ciążę i był przy porodzie; i oczywiście nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, nawet podczas porodu żartuje żeby pacjentka się rozluźniła i odstresowała:)

lekarz Dariusz Andruszko

lekarz Stefan Białęski

Niepodległości 114/1
Wałbrzych

Średnia ocen: 5/5

Wszystko ok. Gdy miałam problemy z ciążą przyjął mnie późnym wieczorem bez problemu,uspokoił mnie szczegółowo odpowiadając na moje pytania-przykro mi.

dr Adam Szczepański

Specjalistyczny Gabinet Polożniczo-Ginekologiczny
Armii Krajowej 11
Jawor

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, nie uważa jednak nowych przepisów i stosuje się do starych.

dr n. med. Marcin Jedryka

Średnia ocen: 5/5

Świetny fachowiec, cierpliwy, z ogromną wiedzą którą potrafi podzielić się z pacjentką tak aby wszystko było zrozumiałe i by czuła się bezpieczna i dobrze prowadzona. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za fachową i skuteczną pomoc. Polecam :)

lekarz Zygmunt Chrzanowski

Zespół Praktyk Lekarskich s.c. NZOZ, Dzierżoniów, os. Tęczowe 12a
os. Tęczowe 12a
Dzierżoniów

Średnia ocen: 5/5

Czy przyjmuje szpitalu?.Nie znam ginekologów,wiem,że ten lekarz potwierdził diagnozę innego i lepiej niż poprzedni wyjaśnił wszystko,co dotyczy koniecznosci operacji.Gdyby przyjmował teraz w szpitalu poszłabym natychmiast,a tak się boję,zwłaszcza,że para wrocławskich ginekologów nie zgodziła się z opiniami tych naszych w Dzierżoniowie.Utknęłam więc,a już powinnam byc po operacji.Dr Chrzanowski jest rzeczowy i kompetentny.

Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Katarzyna Sokołowska

1 Maja 2
Milicz

Średnia ocen: 5/5

CUDOWNY LEKARZ, DOSWIADCZONY . ZAUFANY MADRY! POLECAM WSZYSTKIM PANIOM PANIA DOKTOR!!!

Zofia Borowiec

Centrum Zdrowia Medfemina

Średnia ocen: 5/5

Najlepsza pani doktor na jala moglam trafic:-) w trakcie wizyty zostalo wszystko wyjasnione. Na kazde moje pytanie dostalam wyczerpujaca odpowiedz. Polecam serdeczni;)

Opinia dodana przez: dorota