ginekolog działdowo

lekarz Dorota Olszewska

None
Szmaragdowa 3

Średnia ocen: 5/5

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Tłumaczy,poswieca czas. Pani doktor rozwiala moj stres,gdyz byla to moja pierwsza wizyta. Polecam.

Opinia dodana przez: Młoda. ;-)

lekarz Jarosław Saczonek

Poradnie Medyczne ,, Feminamed''
Zbożowa 27E
Dajtki, Olsztyn

Najlepszy ginekolog, u którego byłam. A kilku już odwiedziłam. Polecam wszystkim!!!! Atmosfera jest bardzo wyluzowana, doktor konkretny. Polecam wszystkim. I i Pan Saczonek, nie traktuje nikogo z góry. Poświęca bardzo dużo czasu dla pacjentek. Polecam.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Anna Myślińska

Ginekolog

ks. kard. Wyszyńskiego 23
Działdowo

prowadziła moją ciąże i byłam zadowolona. kilka moich koleżanek też u tej Pani było bo im polecałam :)

lekarz Zbigniew Łaganowski

Nidzicka 10

w pełni kompetentny, jestem bardzo zadowolona z wizyty

w pełni kompetentny, jestem bardzo zadowolona z wizyty

dr n. med. Grzegorz Roman

Działdowo

Wspaniały lekarz, zawsze jest dostępny, usmiechniety i kompetentny ma poczucie humoru i wszystko tłumaczy dokładnie nawet rozpisuje leki co jak i kiedy, liczyłam się u wielu lekarzy specjalistów a Tylko dr Roman potrafil mi pomóc bez ingerencji skalpela. Pilecam

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Daniela Ziemlańska

None
ulica Leśna 15A/19
Działdowo

Nie polecam tego lekarza. Jest arogancka, nie szanuje pacjenta, cały czas krzyczy (nawet za zbyt wolne zamykanie drzwi- wszyscy pacjenci na korytarzu słyszą rowneż, co Ci dolega), na każde pytanie reaguje nerwowo, nie chce zapisywać więcej niż 1 opakowania pigułek anty, żądając aby badać się u niej w każdym miesiącu, czy nie jest się w ciąży. Jest złośliwa, stwarza wrogą atmosferę, rzuca komentarze, że chorują ludzie, którzy sie nie myją. Mimo,że obecność osoby bliskiej przy badaniu jest zagwarantowana w art.21 ust.1 ustawy o prawach pacjenta, to pani doktor nerwowo wyrzuca za drzwi każdą osobę pomimo braku przeciwskazań, wyśmiewając pacjenta, że boi się przyjść sam. WIECEJ NIE SKORZYSTAM. Wyszłam z płaczem, nie tylko ja.

Opinia dodana przez: Anna