Filtruj terminy

Ocena ogólna
Wyczyść

Lekarze Ginekolog Dzierżoniów

lekarz Zygmunt Chrzanowski

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów

Dr. Chrzanowski to wspaniały i rzetelny lekarz,polecam go w 100%!!! chodzę do niego od 14 lat, zawsze diagnozy były trafne - podkreślam ZAWSZE !!! a to przecież najważniejsze; dodatkowo jest bardzo miły dla pacjentki,szanuje intymność przed i po badaniu, rzeczowy , dokładny , doświadczony, poświęca dużo czasu pacjentce, odpowiada na wszystkie pytania; prowadził mi 2 ciąże, zawsze zlecał dokładne badania, na wizytach poświęcał mi dużo czasu; jedno dziecko rodziłam 10 ...

lekarz Jerzy Słobodzian

NZOZ Szpital Powiatowy w Dzierżoniowie sp. z.o.o. - Szpital
ulica Cicha 1
58-200 Dzierżoniów

Lekarz bardzo uprzejmy wszystko dokładnie wyjaśnił poświęcił tyle czasu ile było konieczne jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam mocno p.doktora.

lekarz Jerzy Kuczma

Kopernika
58-230 Dzierżoniów

Dr Kuczma,to wspanialy czlowiek i kompetentny lekarz.Wszystko dokładnie tłumaczy.Stawia trafne diagnizy i dobiera odpowiednie leczenie.Jestem pacjentką doktora od 3 lat i nigdy nie zawiódł mojego zaufania.Dziękuje doktorze
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ryszard Soliński

Zwycięzców 2
58-200 Dzierżoniów

W wyniku sugestii Dr Jacka Kolanki przyjechałam do szpitala w Dzierżoniowie na trudną operację. Pan Ordynator w czasie rozmowy zapoznał się z moją trudną sytuacją rodzinną, zaproponował bardzo szybki termin operacji wykazując zrozumienie i ogromną serdeczność. Ludzi o takim sercu, fachowości i serdeczności dla pacjentów dzisiaj rzadko się spotyka. Bardzo, bardzo Panu dziękuję Panie Ordynatorze! Dziękuję również całej Pana załodze! Dziękuję !!! Polecam wszystkim, którzy chcą się wyleczyć.
Opinia dodana przez: Elżbieta
dr prowadził moją ciążę, byłam zadowolona,

Jerzy Kuczma

Ginekolog, Ginekolog położnik

Kopernika
ul.Kopernika 11h /I
58-200 Dzierżoniów

Już dawno nie spotkałam się z taka ignorancja ze strony lekarza, nie - nie już dawno - NIGDY !!! Wywiad prawie żaden, kąśliwe uwagi i żarty nie do końca śmieszne. Nie planuje dalszych wizyt - strata czasu ..,
Opinia dodana przez: M

lekarz Sławomira Gruszczyńska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
ulica Piastowska 1
58-200 Dzierżoniów

Polecam w 100% wszystko wytłumaczy i poświęci tyle czasu ile trzeba. Lekarz naprawdę godny polecenia.
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Halina Szymiec-Raczyńska

Ginekolog położnik, USG

Spółka Cywilna Raczyńscy Halina Szymiec-Raczyńska Mariusz Raczyński Prywatna Specjalistyczna Przychodnia Lekarsko-Stomatologiczna
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów

Rzadko spotyka się tak dociekliwą i kompetentną osobę.

lekarz Mariola Hanus-Zawadzka

Chabrowa 3