Filtruj terminy

dr n. med. Łukasz Sroka

Przychodnia
Hanki Sawickiej 1A
62-800 Kalisz

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Krystyna Tajchman

Dobrzecka 62
62-800 Kalisz

Witam serdecznie wszystkich czytajacych. Jakze latwo skrzywdzic czlowieka jednym slowem. Nikt nie zastanowil sie nawet dlaczego czasem podwinie sie noga czlowiekowi. Pani Doktor Tajchman jest moim lekarzem od 40 lat . Leczyla mnie , kobiety z mojej rodziny ,moje przyjaciolki i znajome. A teraz mja corke ,wnuczke .Dla niej wazny byl zawsze czlowiek .Dlaczego wlasnie Ona jest moim lekarzem?. Ta kobieta umie sluchac, doradzic ,pocieszyc a nawet zapytac jak mija ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Joanna Niepsuj-Biniaś

ZAKŁAD
Władysława Podkowińskiego 2
62-800 Kalisz

Wspaniałe i profesjonalne podejście do pacjentki. Delikatne badanie. Pani doktor bardzo uprzejma i kompetentna.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Dorota Rabiega-Gmyrek

RAJSKOWSKA 34
62-800 Kalisz

Wspaniała kobieta i lekarz! Duża wiedza, kultura i takt, spokój podczas tłumaczenia problemu chorobowego. Podczas badania delikatna, konkretna. Z Panią Dorotą współpracuję od 11 lat, żyję dzięki zabiegowi który wykonala. Dodatkową zaletą Pani Doktor jest wyrozumiałość, zawsze można na Nią liczyć. Polecam innym kobietom, naprawdę warto! Pani Dorotko dziękuję i pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Elżbieta Strzegiecka-Kulesza

Ginekolog położnik, USG

Rolna 3
62-800 Kalisz

Bardzo wspaniały lekarz ginekolog z powołania. Nie kieruje się jedynie środkami finansowymi a dobrem pacjentek.Dzięki niej utrzymałam zagrożoną ciążę. O takim lekarzu można się wypowiadać w samych superlatywach.Polecam-Agnieszka.

lekarz Jacek Wenerski

Rogatka
62-800 Kalisz

W wieku 31 lat przeszłam przez 8 ginekologów. Leczyłam zaburzenia miesiączkowania i niepłodność. Bez rezultatów. Nie doczekałam się dziecka. W końcu pozostało mi dbać o swoje "kobiece sprawy" i mieć swego ginekologa. Z poprzednimi nie chciałam już mieć nic do czynienia. Wybór padł na dr Wenerskiego. Miałam z nim kontakt w szpitalu na Toruńskiej w lipcu 2008 roku. Robił mi usg i usuwał polip. Już wtedy wydał mi się przyjazny ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Bogdan Zięba

Ginekolog położnik, Ginekolog

Przychodnia Lekarska
Legionów 52
62-800 Kalisz

Pan doktor prowadził moje ciąże i o ile prowadzenie ciąż pierwszorzedne wręcz wybitne. (pierwsze dziecko uratował Pan Zięba) Nie rozumiem tylko co było powodem wzrostu ceny wizyt o 50% (podczas ciąży czyli w ciągu 9 miesięcy zdrożało 2 razy) Jeśli chodzi o resztę wizyt poza ciążą delikatny podczas badania uprzejmy fachową opieką. Tylko nie wiem czy to ja jestem taka podatna na infekcje czy coś jest nie tak z narzędziami ...
Opinia dodana przez: Anonimowa

lekarz Jerzy Celer

Seksuolog, Ginekolog położnik

Kalisz

Nie ocenię wiedzy czy doświadczenia, bo nie mieliśmy sposobności na dłuższe leczenie. Ale chciałam podziękować za ludzkie podejście, uśmiech i empatię, które przy okazji mojej wizyty były bardzo potrzebne.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr Wojciech Kuczyński

Zakład "DENTIX" s.c.
Lipowa 18
62-800 Kalisz

Dziękuję Panu lekarzowi za wspaniale i w odpowiednim momencie przeprowadzoną operację. Wspaniały lekarz. polecam.

lekarz Wojciech Mazik

ORTO-MEDICA
ul. Br.Niemojowskich 4
62-800 Kalisz

Wielkie podziękowania dla Pana doktora,uratował Nas w trudnej sytuacji,doradził.Jesteśmy dzisiaj razem,synek urodził się zdrowy
Opinia dodana przez: Monika H.

lekarz Jacek Michalak

Remedic
ul. Stawiszyńska 12/5 E
62-800 Kalisz

Chodzę prywatnie, lekarz bardzo miły odpowiada na każde pytanie bardzo dokładnie. Tłumaczy bardzo dużo nawet jak nie pytam. Chodziłam przed ciążą i teraz też chodzę do tego lekarza, nie "wygania" z gabinetu bo następna i następna... Ostatnio byłam 40 min w gabinecie nie wziął więcej. Mężowi również odpowiada na wszystko i tłumaczy. W dodatku kontakt 24h, jeśli nie odbiera to oddzwania, zawsze. Wg mnie godny polecenia.
Opinia dodana przez: Joasia

lekarz Andrzej Greberski

Rogozińskiego 2a
62-800 Kalisz

Bardzo miły lekarz. Od początku prowadzi ciąże mojej żony, o wszystko dba o wszystko pyta, pokazuje, wyjaśnia. Chodzimy prywatnie, lecz powiedział że jeśli by to obciążało nasz budżet możemy chodzić na nfz. Generalnie bardzo polecam.

dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań. Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4. Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Andrzej Jakubek

Ginekolog położnik, USG

Niecała 4 lok. 6
62-800 Kalisz

bardzo miły lekarz dokładnie wykonuje badanie wszystko tłumaczy tak że wychodząc z gabinetu wiem co było problemem .Bardzo mi pomógł jestem bardzo wdzięczna ,teraz z wizyt korzystają moje córki i znajome ja również do tej pory chodzę na badania .Lekarz którego polecam
Najkrócej jak można. Wszystko OK. Jak najbardziej polecam. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Podejście kompleksowe.
Opinia dodana przez: Pawel

dr n. med. Bronisław Pałys

Warszawska 53a
62-800 Kalisz

jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem doktorem, zawsze wytłumaczy mi wszystko co mnie interesuje. podczas badania delikatny. obecnie prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo spokojna, przeprowadza kompleksowo wszystkie badania.
Opinia dodana przez: ewar9876

dr Robert Mikołajczyk

RM
62-800 Kalisz

Od 14 lat chodzę na wizyty do dr Mikołajczyka. Prowadził dwie moje ciąże. Pełny profesjonalizm, uprzejmość. Odpowiada na każde pytania i nie ponagla na wizytach.
Opinia dodana przez: Iwona

dr n. med. Ryszard Waroch

ul,Św.Stanisława 7/3
63-460 Kalisz

Przez prawie 30 lat byłam pacjentą.Z wizyt korzystałam prywatnie i nigdy nie pomyślałam żeby zmienić lekarza.Postawił mi diagnozę a na koniec powiedział że zawsze mogę sprawdzić u innego lekarza.No i spawdziłam - potwierdził.Od tej pory miałam pełne zaufanie .W rozmowie był szczery i można było śmiało z nim rozmawiać na tematy intymne.Smutno mi, że już nie porozmawiamy.Wyrazy współczucia dla rodziny.

lekarz Ryszard Waroch

62-800 Kalisz

Wielka szkoda że nie ma go wśród nas .BYŁ WSPANIAŁYM LEKARZEM !!!

lekarz Wojciech Szatkowski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Ostrowska 68
62-800 Kalisz

To już nie ten sam lekarz co parę lat temu. Niemiły, wiecznie w pośpiechu, stresuje kobiety w ciąży. Mówi że nie mają prawa przytyć za dużo bo to źle świadczy.. Co najgorsze robi błędne badania, które po weryfikacji okazują się wyssane z palca. Naraża kobiety ciężarne na stres. Nie chcę dać sobie powiedzieć że mógł popełnić błąd... Arogancki, pisze to z pełną świadomością ponieważ znam lekarza od lat. Zarówno ja ...
Opinia dodana przez: Malwa B