Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Konin

Bogdan Murawiecki

ul. Spółdzielców 31 B/C
62-510 Konin

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moja pierwsza ciaże i wszystko dokładnie omawial i odpowiadał na kazde moje pytanie.Zlecał wiele badan w czasie ciązy zeby wiedziec czy wszystko jest dobrze. Poprostu dobry lekarz.
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Lilianna Przybylska-Malinowska

Jagiełły 11
62-510 Konin

Cudowna kobieta, dodaje sił i wiary samą rozmową. Kompetentna to mało powiedziane. Po wyjściu z gabinetu ma się wrażenie, że wszystko jest możliwe a każda beznadziejna nawet sytuacja może się zmienić. Polecam serdecznie. Na tym lekarzu nie można się zawieść.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Warszewska

NZOZ "BMM" s. jawna Specjalistyczna Przychodnia Ginekologiczna
ul. Spółdzielców 46/9 P
62-502 Konin

Bardzo dobra,kompetentna Pani Doktor cieszę się że ją poznałam i bardzo dziękuje za pomoc poświęciła mi bardzo dużo czasu i uwagi wszystko dokładnie sprawdziła polecam

lekarz Jarosław Matynia

Spółdzielców 46 lok. 9p
62-504 Konin

Wspaniały lekarz! Kompetentny, emanujący spokojem, delikatny, empatyczny- naprawdę nie jest łatwo znaleźć dziś specjalisty z takim podejściem do pacjentki. Czułam się bardzo dobrze zaopiekowana przez Pana Doktora. Moja opinia pokrywa się z doświadczeniami moich koleżanek i przyjaciółek, które mi Pana Doktora poleciły.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Przemysław Namysł

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gab.pryw,
KONIN Powstańców Wlkp.16
62-510 Konin

godny polecenia fachowiec.prowadziłam u niego 2 ciąże i jestem b.zadowolona.teraz raz w roku jestem u nieo na badaniach kontrolnych

dr hab. n. med. Marek Pietryga

gabinet prywatny
listopada
Konin

Najlepszy ginekolog w Wielkopolsce... a może i w kraju! człowiek który podchodzi do swoich pacjentów bardzo indywidualnie i rzeczowo. Dba o pacjenta, lekarz z powołania. Mało już takich ludzi. Warto sie do niego wybrac
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Wojciech Sobczak

Chopina 23a
62-500 Konin

Doktor prowadził moje dwie ciąże.(Ciąże problematyczne)-Obaj chłopcy zdrowi :)Jako jedyny lekarz w koninie jest dokładny i najbardziej doświadczony.U Pana Wojciecha czułam się bezpiecznie.Na spokojnie wszystko wytłumaczy,obejrzy czy nie ma żadnych patologicznych zmian...Szukacie kobietki dobrego lekarza to tylko do Tego Doktora.Naprawde polecam!!
Opinia dodana przez: Andżelika M.

Roman Chowański

Eskulap
Robert Chowański
Konin

Poczucie humoru ok.ale chyba nie o to chodzi. Jeśli chodzi o wizyty(lekarz prowadził moją ciążę), nie mam większych uwag, choć wyraźnie można odczuć, że lekarz woli umawiać na wizyty prywatne. Rozczarowanie nastąpiło podczas spotkania na sali porodowej. Pomimo, iż Pan doktor rozpoczął dyżur, był obecny podczas obchodu to zaraz po nim znikł w gabineciku lekarskim, przyszedł jakieś 20 minut po urodzeniu dziecka i bardzo zmieszany zapytał czy czy wszystko ok. ...

dr n. med. Erazm Pietryga

Onkolog, Ginekolog

11 Listopada 16 lok. 1
62-510 Konin

super człowiek i lekarz.prawdziwy PROFESJONALISTA.11 lat temu zamrażał mi nadżerkę i nie ma po niej śladu do dnia dzisiejszego.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!

Jarosław Wasylkowicz

Kolejowa 11
62-510 Konin

Profesjonalny i kompetentny lekarz. Spotkałam Pana Doktora w szpitalu trzy razy i, mimo że nie byłam jego pacjentką, mogłam liczyć na fachową opiekę. Życzę każdej kobiecie spotkania tak dobrego i rzetelnego lekarza!

lekarz Andrzej Rymont

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pana doktora. Polecam. Wszystko tłumaczy, miły. Byłam i na nfz i prywatnie. Ten sam człowiek.

lekarz Andrzej Kiciński

Chopina 17c
62-510 Konin

Najlepszy ginekolog w Koninie polecam z całego serca.Prowadzil moja ciążę z synem ,opieka w szpitalu również na ,6+
Opinia dodana przez: lidia

Ferdynand Wróbel

Konin

Profesjonalista w każdym calu.Dokładnie odpowiadał na każde moje pytanie, wyjaśniał plan leczenia, wykonał usg. Poza tym co bardzo ważne, jest miły i uprzejmy.Polecam.

lekarz Roman Kowalewski

Szeligowskiego 6 lok. 36
62-510 Konin

25 lat temu byłam w ciąży bliżniaczej , jest to ciąza wysokiego ryzyka. Pan doktor Kowalewski prowadził moją ciążę, zawsze mogłam zadzwonić gdyby coś się działo . Miesiąc lezałam na patologi na obserwacji , co dzień do mnie przychodził , sprawdzał czy wszystko w porządku . Osobiście przeprowadził cesarskie cięcie, bez zadnych powikłań Jest to przemiły doktor , profesjonalny , odpowiedzialny. Nie wyobrazam sobie innego lekarza . WIELKI SZACUNEK PANIE ...
Opinia dodana przez: Honorata

lekarz Andrzej Balcerzak

STASZICA 20
62-504 Konin

Zdecydowanie nie polecam, stanowczo NIE. Chamstwo połączone z brakiem kompetencji. Zgłosiłam się ze skierowaniem do szpitala na oddział ginekologiczny, pech chciał że trafiłam na Balcerzaka. Owszem przebadał mnie bardzo dokładnie przy okazji uszkadzając wziernikiem ścianę pochwy, czyli przyszłam z bólem i wyszłam z dodatkowym bólem. Niezadowolony i opryskliwy, może dlatego , że była to niedziela a może dlatego, że prywatnie nie byłam jego pacjentką, co zostało mi wypominane w dość ...
Opinia dodana przez: Monika

Janusz Karaszewski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Chiron"
ul. Goździkowa 4
62-510 Konin

Pana Doktora określiłabym jednym słowem - profesjonalista. Nie chodzi tylko o to, że jest dobrym lekarzem, znakomitym operatorem, ale również życzliwym, sympatycznym i uśmiechniętym człowiekiem. Życzę wszystkim takiej troski i opieki jakiej doświadczyłam od całego personelu medycznego na oddziale ginekologii w szpitalu w Kole. Każda pacjentka mogła się czuć zaopiekowana. Dziękuje i polecam :)
Opinia dodana przez: Marta
Lekarz bardzo dobry godny polecenia szanuje swoje pacjentki jak i ich czas .Lekarz z poczuciem humoru :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Lilianna Popielas-Łasińska

ulica Polna 5
62-510 Konin

Nie polecam. Pani dr nie ma nic wspólnego z lekarzem oprócz tego, że jest miła, aż do bólu. Ma jeszcze jedną zaletę - umie tylko wypisać receptę, ale nie koniecznie do odpowiedniego dolegliwości/schorzenia. Omijajcie szerokim łukiem. Lepszym pomysłem jest dr. Karaszewski.
Opinia dodana przez: Wiola

Jacek Bieluszko

Eskulap
Konin

Lekarz niekomunikatywny, nie słucha tego co mówi i jakie ma oczekiwania kobieta. Niechętnie przepisuje antykoncepcję, bo twierdzi, że lepiej jest założyć spiralę, oczywiście w pełnej odpłatności u niego. Nie liczy się to co ma do powiedzenia na ten temat kobieta, czy taki rodzaj antykoncepcji jej odpowiada, bo on wie wszystko najlepiej. Jest bezwzględny, ewidentnie chodzi mu o dodatkowy zarobek.
Opinia dodana przez: Aneta

Danuta Perczyńska-Jankowska

Noskowskiego 1d
64-200 Konin

Szczerze mogę polecić. Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże ,nadania na czas miałam robione bardzo kompetentna lekarka