Filtruj terminy

lekarz Anita Szczerba

PRZYCHODNIA
8 Marca 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Dr. przy każdej wizycie robi badanie ginekologiczne, zawsze dokładnie mówi co robi i po co. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania co jest plusem, jednak przekłada się na długość oczekiwania w kolejce. Jedynym minus to taki, że Dr. osyła na usg do innych placówek mimo, że posiada usg w gabinecie. Podejżewam, że w tej dziedzinie jest najsłabsza i mam ku temu podstawy tak myśleć.

lekarz Sofija Mandryka-Stankewycz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "REMEDIUM"
ulica im. Jana Pawła II 46
95-050 Konstantynów Łódzki

Nieuprzejma, niemiła, zdawkowo odpowiadała na pytania . Nie polecam. W zawodzie lekarza ginekologa należy mieć więcej empatii. A pytanie pod koniec ciąży, kto pani kazał tu przyjść? Uważam bardzo nie na miejscu.

lekarz Ilona Bartosiak-Majcher

Poradnia neurologiczna
8-go Marca 1
95-050 Konstantynów Łódzki

Pani Doktor po mimo wypadającej macicy poinformowała, aby nie dźwigać. Dobrze ,że są inni lekarze ,którzy sumiennie podchodzą do pracy i mama jest już po operacji. Dla mnie negatyw.
Opinia dodana przez: AGA

lekarz Maciej Łukaszek

95-050 Konstantynów Łódzki

Myślę, że decydując się na wizytę u tego „lekarza” w późniejszym czasie może pojawić się niechęć do innych ginekologów. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem przez lekarza. Płacimy składki, a na wizycie na NFZ zostałam potraktowana jak intruz, niechciany gość. Z wielka łaską odpowiadano na moje pytania. To jest jakiś absurd, jestem pełna podziwu ze ten pan jeszcze pracuje w swoim zawodzie. Było mi bardzo ciężko zaufać innemu lekarzowi, ...

lekarz Agnieszka Kubiak-Fortecka

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ