Filtruj terminy

lekarz Jerzy Giża

Prywatny Gabinet Lekarski
Fabryczna 1
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Według mnie rewelacyjny lekarz. Kompetentny, konkretny, a jednocześnie empatyczny i bardzo miły. Dobra atmosfera, przez co stres związany z wizytą ulega zmniejszeniu. Można porozmawiać bez skrępowania. Lekarz na poziomie, wielu lekarzy powinno brać przykład, a służba zdrowia wyglądałaby inaczej.

lekarz Bogusław Samosionek

Piastowska 7
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Trafiłam do Pana doktora na konsultację prosto z IP Szpitala w Świebodzinie. Lekarz bardzo delikatny, wszystko tłumaczy i uspakaja. Profesjonalizm i rzeczowe podejście do pacjentki. Zbadał mnie kompleksowo ( USG, badanie dopochwowe, KTG) z powodu braku ruchów płodu w 36 tygodniu. Zadziałał bardzo profesjonalnie i otoczył mnie opieką od początku do końca. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Dagmara
Uratował życie moje i córki, kiedy zanikla praca serca. Konkretny fachowiec- lekarz z powołania. Podczas ciąży niejednokrotnie dzwoniłam ze swoimi obawami o różnych porach dnia -zawsze rozwiał moje wątpliwości, można liczyć na jego pomoc.
Opinia dodana przez: N7

lekarz Ewa Osak

os. Mieszka I 34
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Z pania Ewą nie mam dobrych wspomnień ponieważ rok temu trafiłam do szpiatla ponieważ moje pierwsze dziecko miało się rodzic ale niestety nie chciało się rodzć. Urodziło się dwa tygodnie po terminie. Leżąc w szpitalu Pani doktor nie maila do mnie takie szacunku ponieważ jestem młodą matką.Strasznie mnie męczyła badając miałam kilka krotnie próbę wywołania porodu ale niestety nie okazał się skuteczna. Pani doktor zadecydowała że już tak długo po ...

lekarz Jan Jurałowicz

Przychodnia Rodzinna "REMEDIUM"
Jagiellońska 2
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Wydaje sie mily ale dopuki o nic nie zapytasz to sam nic nie wytlumaczy

lekarz Bartosz Grabizna

Niepodległości 6B
66-470 Kostrzyn nad Odrą

Lekarz wykonywal wycinek w szpitalu na oddziale. Nie poczekal, az znieczulenie zaczelo dzialac. zrobl wszystko na zywca. bolalo strasznie pomimo ze to bylo na zewnetrznej czesci skory. w domu krwawienie, nie przepisal nic przeciwbolowego, a bolalo strasznie.Przykre bo wydawal sie sympatycznym lekarzem.
Opinia dodana przez: Katarzyna Nagiel

Wojciech Wiktorowicz

Gabinet Lekarski
Kostrzyn nad Odrą

lekarz Piotr Klepacki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kolejarz"
Solidarności 2

lekarz Jarosław Downar-Zapolski