ginekolog koszalin

Sortuj

Karolina Harunowicz

Szpital Wojewódzki w Koszalinie

Średnia ocen: 5/5

Kompetentna, opanowana i do tego sympatyczna. Nic dodać nic ująć, na porodówce powinni być sami tacy lekarze.

Opinia dodana przez: JJ

dr n. med. Jerzy Melnyczuk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Szymanowskiego 18c/1
Koszalin

pan doktor prowadził moja ciąże , po tym jak jeden z koszalińskich ,,super " ginekologów stwierdził , ze płód umiera i nie ma co się łudzić ze będzie dobrze .
donosiłam i urodziłam zdrowe dziecko , które ma dzisiaj 14 lat .
nigdy nie byłam u innego lekarza , ponieważ doktor Melnyczuk spełnia wszelkie oczekiwania .
co pol roku zgłaszam się na wizytę mimo ze muszę jechać prawie 1000 kilometrów .
nie prawda ze naciąga na następne wizyty . te Panie które tak piszą albo nie rozumieją ćelów wizyty albo lekko mijają się z prawda .

Opinia dodana przez: blanka

dr hab. n. med. Zdzisław Maciejewski

Zgoda 12
Koszalin

Jestem pacjentką doktora od wielu lat, prowadził moje ciąże, dwa razy miałam stany przedrakowe i w porę zareagował. Polecam z całego serca

dr n. med. Waldemar Świerczyński

Androlog   (+1 więcej)

Prywatna Praktyka Ginekologiczna
Jachtowa 2
Koszalin

Rewelacja! Pełen profesjonalizm i uprzejmość. Zdjęcia maluszków na ścianie w gabinecie mówią same za siebie.

Opinia dodana przez: Grazia

lekarz Maria Kopaczyk-Pstrokońska

Księżycowa 24
Koszalin

Chodzę do Pani Doktor od 4 lat i zawsze wychodzę usatysfakcjonowana wizytą. Bardzo miły kontakt, odpowiedź na każde pytanie, dokładne tłumaczenie i odpowiadanie na wszystkie obawy. Duża cierpliwość.
Każdy wybierający się do lekarza prywatnie musi się oczywiście liczyć z kosztami - dla kogo jest to zaskoczeniem polecam NFZ.
Natomiast u doktor Kopaczyk-Pstrokońskiej płaciłam wielokrotnie mniej, albo nawet wcale. Wiem za co płacę.
Polecam.

Opinia dodana przez: olka

lekarz Zbigniew Jursa

Radogoszczańska 9
Koszalin

doskonaly i doswiadczony lekarz, uratowal moja ciaze, spisana na straty przez kilku innych lekarzy.pomagal, doradzal,podtrzymywal na duchu.mam piekna, zdrowa coreczke!!!

lekarz Jarosław Danes

Ginekolog

Zwycięstwa 115
Koszalin

Lekarz godny polecenia. Sympatyczny, miły, przyjazny lekarz. Wszystko wyjaśnia, opisuje dokładnie chorobę. Skuteczny.

Opinia dodana przez: marta

lekarz Przemysław Kaczanowski

Zielona 39
Koszalin

Jestem zadowolona z opieki lekarskiej jeżeli chodzi o wizyty kontrolne jak również z prowadzenia ciąży.

lekarz Krystyna Majewska

Chopina 28

jest ok.

jest ok.
zawsze poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję, a w razie problemów wystarczy telefon o każdej porze dnia i wątpliwość wyjaśniona

lekarz Jadwiga Włodarska

Władysława IV 22 lok. 5
Koszalin

Pani doktor współpracuje z NFZ i przyjmuje u siebie dziewczynki (chyba do 16 r.ż.) na kasę chorych. Jest świetnym lekarzem, pacjent czuje się u niej komfortowo, pani doktor wszystko tłumaczy, udziela wyczerpujących odpowiedzi.