ginekolog łódź

lek. med. Kamila Sobczuk

Centrum Medyczne Vimedica
ul. Milionowa 86
Łódź

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, nie panikuje tylko uspokaja pacjentkę. Szczegółowo opisuje na czym będzie polegała zabieg. Otrzymałam skierowanie do szpitala, Pani doktor skierowała mnie na swój oddział, w szpitalu badała i przeprowadzała operacje a po zabiegu wszystko sprawdziła. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Najbliższy termin: 3 Sie o 18:00 # 3

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Śródmieście, Łódź

Polecam lekarza. Pan doktor wytłumaczył mi wszystko po kolei jak przysłowiowe "Kawa na ławę".

Najbliższy termin: 11 Sie o 14:00 # 4

dr Marta Mączka

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Średnia ocen: 5/5

Świetnie, profesjonalnie, szybko pięknie! Poddałam sie zabiegowi i jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: gosia

lekarz Stanisław Sokołowski

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w łodzi

lekarz Sławomir Barylski

Średnia ocen: 5/5

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

Szczerze polecam tego lekarza jest bardzo miły polecam:-)

dr hab. n. med. Grzegorz Krasomski

Płocka 24

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!

lekarz Michał Pietrzak

Ginekolog   (+1 więcej)

PikaMed
Zgierska 2/8

Średnia ocen: 5/5

Z racji tego, że nie mam już lat naście, mam jakieś doświadczenie odnośnie lekarzy ginekologów. Miałam i mniej i bardziej przyjemne doświadczenia. W każdym razie uważam, że trafić na dobrego ginekologa, to prawie jak wygrać 6 w totka. Ostatnimi czasy, w związku z tym, że "mój" Pan Ginekolog zmienił miejsce pobytu, a wizyty w jego nowym miejscu pracy (Londyn) są nierealne, zaczęłam poszukiwać nowego lekarza w tej specjalizacji. Koleżanka poleciła mi właśnie Pana Michała. I to było właśnie jak przysłowiowa wygrana w totka. Super podejście do pacjenta, wszystko rzeczowo wyjaśnione, diagnostyka bez zastrzeżeń (nie na zasadzie, a może to, a może tamto, a może konsultacja, tylko konkrety). Uważam, że jest to tzw. jeden z nielicznych lekarzy obecnie z tzw. powołania

Opinia dodana przez: Danuta

dr n. med. Adam Bitner

szpital madurowicza
wileńska
Łódź

wspaniały kompetentny lekarz, delikatny i wrażliwy. B. szybko podjął decyzję o rozwiązaniu mojej ciąży i uratował moją córcie. jestem mu b. wdzięczna!!!

Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Bartosz Kulig

CZMP Łódż Poradnia Ginekologii Operacyjnej
ul. Rzgowska281/289
Łódź

Znakomity kontakt z pacjentem.Można Panu Doktorowi zaufać.Wytłumaczył mi chorobę i sposób leczenia/operacja/. Jestem już po operacji laparoskopowej,którą Pan Doktor wykonywał/przypadek zdecydował był w zespole operatorów/w CZPM.Polecam .