Lekarze Ginekolog Lublin

dr n. med. Barbara Kułak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Szczerbowskiego 13/1
20-012 Lublin

Pani doktor mnie operowała i jestem bardzo zadowolona z jej leczenia. Bardzo kompetentna i wnikliwa. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Anetta

lekarz Ireneusz Haratym

Sanitas
ul.Hempla
Lublin

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.
Opinia dodana przez: joanna

dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Do doktor Poniedziałek- Czajkowskiej trafiłam w ubiegłym roku, zachęcona pozytywnymi opiniami - w znaczącej większości pozytywnymi. To najlepszy ginekolog z "moich" dotychczasowych, co potwierdziła kolejna, niedawna wizyta. Uzasadnienie: dokładny wywiad, umiejętność słuchania, szczegółowa interpretacja zgłaszanych objawów, dokładne i bezbolesne badanie, pobieranie materiału do badania cytologicznego szczoteczką (co powinno być już standardem, a niestety nie jest). Pani doktor na bieżąco informowała mnie o tym, co robi i co stwierdza (podczas badania ...

dr n. med. Michał Samberger

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Trafiłam do doktora z wynikami od innego ginekologa trochę się obawiałam, że mnie potraktuje lekceważąco. Myliłam się przejął się moim problemem, od pierwszych chwil wzbudził moje zaufanie, mimo że postawił niezbyt optymistyczną diagnozę poczułam się bezpiecznie w jego rękach. Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam do tej pory ( mam 44 lata). Nie mogę mu niiiic zarzucić.

dr n. med. Jacek Bartosiewicz

Ginekolog położnik, USG ginekologiczne

Gabinet
Lublin

Wykonane przez doktora Bartosiewicza zdjecia USG byly wiele lepsze i dokladniejsze niz te, które wczesniej zrobiono w Austrii. Dzieki temu uniknelam niepotrzebnej operacji! Goraco polecam!
Opinia dodana przez: Alina Hofmann

prof. dr hab. n. med. Andrzej Semczuk

Ginekolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Andrzej Wróbel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i ...
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Konrad Futyma

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 60 lok 58 (wejście od ul. Długosza)
20-068 Lublin

Sposób w jaki profesor Futyma traktuje pacjentki jest rzadko spotykany. To czy lekarz faktycznie jest dobrym lekarzem można dopiero zweryfikować będąc w szpitalu i widząc jak traktuje drugiego człowieka. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa, spokój i poczucie, że wie co robi, można mu zupełnie zaufać. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora, jego wiedzy i empatii. Perfekcyjnie też wykonuje operacje, a to już nie tylko moja opinia, ale też kilku innych ...
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Ginekolog onkolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

Ginekolog onkolog

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Profesor Kotarski to wspaniały lekarz i cudowny,ciepły człowiek.Jego wiedza,profesjonalizm i kultura osobista,której powinien uczyć się niejeden lekarz sprawiają,że polecam Pana Profesora każdej kobiecie,która zmaga się z problemami ginekologicznymi.Jestem pewna, że Pan Profesor nie zostawi żadnej z nas bez pomocy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Marek Grzechnik

20-093 Lublin

Z czystym sumieniem polecam dr.Grzechnika. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby,

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

ulica Kraszewskiego 2
20-431 Lublin

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Dariusz Zwolski

Głębocka
20-612 Lublin

Witam Powiem tak, dziewczyny Dr n. med. Dariusz Zwolski to specjalista ginekologii w I Wojskowym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, jeśli wybieracie się do ginekologa to tylko do Pana Doktora, wiem co mówię ponieważ niedawno byłam jego pacjentką i takiej opieki ze strony lekarza i położnych nie ma nigdzie, a byłam już w kilku szpitalach . Doktor Zwolski najpierw bada chorobę a potem ją leczy, a nie odwrotnie(z czym się niejednokrotnie ...
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Alina Wesołowska-Przystupa

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor. Konkretne wskazówki, rzeczowo i na temat. Ze spokojem sumienia polecam 😁
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Dorota Teresińska

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Super lekarz,indywidualne podejście do pacjęnta.Pierwszy raz po kilkunastu latach poczułam się podczas wizyty objęta troskliwą opieką. Pani doktor pobrała wycinek do badania cytologicznego, zbadala piersi i zrobiła usg.Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iuliia

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Dariusz Włodarczyk

Ginekolog onkolog

ulica Skołuby 10
20-837 Lublin

Trafiłam do Pana Dariusza ponad rok temu. Jest świetnym lekarzem, traktuje pacjentów z szacunkiem, zawsze odpowiada na pytania, nawet te które mogą wydawać się głupie. Jeszcze nigdy nie wyszłam od Pana Doktora zawiedziona czy zaniepokojona, ma ogromną wiedzę i świetnie z niej korzysta. Poświęca na każdego pacjenta tyle czasu ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Monika Maciejczyk-Pencuła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin

Bardzo kompetentna Pani Doktor. Prowadziła moje obydwie ciążę. Zawsze miała czas, na wysłuchanie moich obaw i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Ewa Baszak-Radomańska

Seksuolog, Ginekolog położnik

ulica Pogodna 34
20-333 Lublin

Bardzo ciepła, kompetentna i profesjonalna pani doktor. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, od ręki naprawia błędy popełnione przez innych 'specjalistow'. Naprawdę polecam!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Dariusz Szymula

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " AB OVO " Centrum Zdrowia Rodziny Sp. z o. o.
ulica Bociania 6
20-542 Lublin