Czy chodziło Ci o lekarzy:

Ginekolog   (+1 więcej)

Luxmed
Królewska 11

Średnia ocen: 5/5

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem.
Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale.
Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta
Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka.
Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie.

Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw

2016-04-29

Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Andrzej Wróbel

ulica Spokojna 2a
Łuków

Średnia ocen: 5/5

Witam serdecznie. W dniu wczorajszym byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Tak naprawdę nie miałam możliwości się zapisać więc poszłam po prostu na oddział. Oczywiście Pan doktor znalazł chwilę i dla mnie. I jest jedno wazne słowo, które go opisuje: niezwykłą dokładność. Po każdym jego słowie widać wiedzę jaką posiada. Zaufałam mu. Dobrze się czułam przy nim. Zrobił mi usg, ponieważ u innego lekarza wyszło mi że mam mięśniaki i chciałam się dowiedzieć u innego źródła czy to co poprzedni lekarz mi przepisał jest w porządku. Skonczyło się na tym że będę leczona zupełnie inaczej. I wiem że jestem w dobrych rękach. Chciałabym opisać tu przebieg całej wizyty, która naprawdę trochę trwała, ale miejsca nie starczy ;). Polecam każdej niepewnej kobiecie :)

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Dariusz Zwolski

Głębocka 22/16

Średnia ocen: 5/5

Witam Chciałabym polecić dr Dariusza Zwolskiego ze Szpitala Wojskowego w Lublinie.Przebywałam tam kilka dni opieka ze strony dr Zwolskiego bardzo dobra w końcu ktoś mi pomógl. Opieka i atmosfera na oddziale bardzo dobra . Polecam jeszcza raz

Opinia dodana przez: Renata

lekarz Eugeniusz Jarzębowski

ulica Kraszewskiego 2

Średnia ocen: 5/5

Dr Jarzębowski jest moim lekarzem od wielu lat. Uprzejmy, miły, delikatny, cierpliwy. Cudowny lekarz. Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: Małgorzta

lekarz Cezary Skórzewski

ulica Lipińskiego Karola 13/28

Średnia ocen: 5/5

bardzo dobry lekarz cudowny człowiek. zawsze ma czas dla pacjenta.polecam pana doktora. zawsze uśmiechnięty. i otwarty

Opinia dodana przez: pacjentka

Jerzy Hławacz

Ginekolog

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry specjalista, ze znakomitym podejściem do pacjenta. Doradza, opiniuje, konsultuje, daje poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Nigdy dotąd nie spotkałam takiego ginekologa a jestem kobieta po trzydziestce. Gorąco polecam.

Opinia dodana przez: Ilona

dr n. med. Elżbieta Poniedziałek-Czajkowska

SPSK 4
Jaczewskiego 4
Lublin

Bardzo kompetentny lekarz. Bardzo polecam kobietom, które poroniły lub nie mogą zajść w ciąże. Na prawdę działa cuda. Dziękuje Pani Doktor.

lekarz Ireneusz Haratym

PROFEMINA
HEMPLA 5
Lublin

Spośród grona lubelskich ginekologów u których byłam na przestrzeni lat, dr Haratym zdecydowanie wyróżnia się podejściem do pacjentki, wnikliwością przy stawianiu diagnoz i czasem poświęcanym na wizytę. Wybrałam go do prowadzenia mojej ciąży i jestem zadowolona. Mimo że ciąża przebiegała z komplikacjami, czułam się dobrze "zaopiekowana" i poprowadzona przez pana dr. Chodzilam prywatnie do luxmedu.

Opinia dodana przez: joanna

dr n. med. Ireneusz Zych

Chmielna
Lublin

pomógł mi. nie mogłam zajść w ciążę a teraz czekam na narodziny mojego dziecka:)