lubuskie ginekolog

Sortuj

lekarz Lakshman Maleuwe

Wschowa

Średnia ocen: 5/5

Profesjonalny, konkretny, serdeczny i pełen pozytywnej energii. Godny polecenia. Mm nadzieję, że nie da się pożreć polskiej biurokracji i systemowi punktowemu NFZ:》Joanna

Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Katarzyna Bandrowska

gabinet prywatny
Podgórna 45
Zielona Góra

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor prowadziła moją ciążę o która bardzo długo się starałam. Zdiagnozowane mialam przez pania doktor PCOS i niedoczynnosc tarczycy. Ciaza rowniez nie przebiegała ksiazkowo. Pani doktor zawsze słuzyła pomoca zarowno w gabinecie jak i w szpitalu. Zlecala duzo badań, ale teraz wiem ze bylo warto. Ciesze sie piekna, zdrowa polroczna córeczką. polecam. Sa długie terminy ale nie zamienie pani doktor na zadnego innego lekarza

Opinia dodana przez: kamila

lekarz Agnieszka Walkowiak-Mikosz

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
ulica Chałubińskiego 7
Nowa Sól

Średnia ocen: 5/5

Cudowne podejscie do pacjentki, nowatorskie metody diagonozy i leczenia. Szczerze polecam panią doktor

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Teresa Jurak

Prywatny Gabinet Stomatologiczny E.Krause-Howis
Stefana Wyszyńskiego 40A/12
Zielona Góra

Średnia ocen: 5/5

Super lekarka. Prowadzi moją ciąże. Zawsze wszystko wyjaśni. Badanie usg robi bardzo dokładnie. Ostatnio trwało ok 30 minut, bo chciała dokładnie sprawdzić jak rozwija się dziecko. Najlepszy ginekolog w ZG.

Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Leszek Pawlak

Ginekolog   (+1 więcej)

PRYWATNE CENTRUM CHIRURGICZNE ESKULAP-GABINETY SPECJALISTYCZNE
ulica Moniuszki 2

Średnia ocen: 5/5

Polecam z czystym sumieniem. Uprzejmy i profesjonalne podejście.Lekarzem moim jest od lat i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Andrzej Cieślak

Kasprzaka 21
Żary

Serdecznie polecam tego lekarza . Lekarz ma podejście do pacjentow . Wszystko dokładnie tlumaczy , kulturalny i zawsze ma czas . Moim zdaniem jest lekarzem z powolania .

dr Andrzej Kowalski

Ginekolog

SZPITAL
cybinka
Sulęcin

Leczyłam się u pana doktora przez dłuższy czas,potem była operacja,ciąża,teraz jestem szczęśliwą mamą.Super lekarz ,wspaniały człowiek,polecam

Opinia dodana przez: Renata

Waldemar Juszkiewicz

Ginekolog

Żary

Jest to mój pierwszy lekarz-ginekolog i jestem naprawdę bardzo mile zaskoczona. Jak kazda kobieta bałam sie pierwszej wizyty, lecz jak się potem okazało niepotrzebnie, do tej pory mile ja wspominam(jeśli mozna tak nazwać wizytę). Muszę przyznać, że regularnie odwiedzam ten gabinet. Pan dr jest miły, delikatny, odpowiada na kazde pytanie oraz doradza. Naprawdę polecam tego lekarza każdej kobiecie!

Małgorzata Niedźwiecka

NZOZ Na Wyspie
Pokoju 2 m.10
Żary

Jestem bardzo zadowolona z pani doktor :) świetne podejście do pacjenta, życzliwość i przede wszystkim kompetencja!!!

lekarz Bogumiła Turos-Dejnowicz

Drzymały 10
Gorzów Wielkopolski

Chodzę do niej na wizyty od 2 lat, nie mam większych problemów zdrowotnych więc ciężko mi powiedzieć na temat leczenia czegoś więcej niż małej infekcji. Mi osobiście Pani dr bardzo odpowiada.