Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Malbork

lekarz Joanna Chęć

Chodkiewicza 46
82-200 Malbork

Bardzo profesjonalnie podejście do pacjenta.Zainteresowanie pacjentem do końca . wszystko super wytłumaczone skromna empatyczna kobietka Polecam panią doktor szczerze.
Opinia dodana przez: Beata
Polecam! Prowadził moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Zleca wszystkie konieczne badania, zawsze znajduje dla mnie czas, gdy coś mnie niepokoi lub budzi wątpliwości. Na każdej wizycie badał mnie dokładnie i przekazywał zdjęcie USG. Do tego wszystko tłumaczy i zwraca uwagę na dietę. Dodatkowym atutem było to, że był podczas mojego porodu, ponieważ pracuje na naszym oddziale położniczo-ginekologicznym :)
Opinia dodana przez: Paula

lekarz Piotr Błaszczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Marii Konopnickiej 6
82-200 Malbork

Z czystym sercem mogę polecić tego lekarza. Wykonuje swojá pracę profesjonalnie.Swietnie potrafi wytłumaczyć chorobę i jej dalsze leczenie .Za każdym razem jest bardzo uprzejmy.
Opinia dodana przez: Marta Gapińska

lekarz Wojciech Werner

Cytolog, Ginekolog położnik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nutrimed Ziemia Pomorska
al. Armii Krajowej 105/106
82-200 Malbork

Dla mnie to nie lekarz, znienawidziłam tego człowieka, nikomu go nie polecam nawet najbardziej zdesperowanym kobietom które szukają lekarza na już. Parę miesięcy temu kiedy okazało się że moja 26tyg córka w brzuszku nie oddycha, pech chciał że trafiłam na oddział na dyżur tego Pana. Kiedy wywoływany był poród, z bólu leżąc na podłodze poprosiłam lekarza do pokoju, pan przyszedł i zaczął się na mnie wydzierać ze juz rodziłam i ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Janusz Andrzejczuk