Czy chodziło Ci o lekarzy:

Ginekolog   (+2 więcej)

EWA MED
Piłsudskiego 9
Radom

Super babka bardzo pomogła mi pod czas ciąży jak i przy porodzie. Choć miałam spore komplikacje. Polecam w 100%

Opinia dodana przez: Ada

mazowieckie ginekolog

Sortuj

dr Kamil Zalewski

MediSpace
ul. Spokojna 5

Doktor Zalewski to prawdziwy profesjonalista, a do tego bardzo miły człowiek. Więcej takich lekarzy!

Najbliższy termin: dzisiaj o 17:30

dr Janina Szymańska

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

Ochota, Warszawa

Bardzo dobre podejście do pacjenta, dzięki czemu nawet przez chwilę nie czuje się skrępowania. Pani Doktor miła, kompetentna i rzeczowa. Zdecydowanie polecam.

Najbliższy termin: 3 Sie o 18:40

lekarz Magdalena Hołownia

Centrum Medyczne CMP Ochota
Grójecka 132

Średnia ocen: 5/5

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Najbliższy termin: 19 Sie o 16:30

lekarz Witold Świechowski

Ginekolog

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Ursynów, Warszawa

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Opinia dodana przez: marlena

dr Robert Gardocki

Ochota, Warszawa

fantastyczny lekarz, bardzo długo szukałam ginekologa który budziłby moje zaufanie. Dr Gardocki jest bardzo sympatycznym, ciepłym i przede wszystkim cierpliwym lekarzem. Rozwiewa wszystkie wątpliwości w razie potrzeby :) Polecam - z czystym sumieniem!

Opinia dodana przez: Paulina Słodkowska
Najbliższy termin: jutro o 16:20

dr Katarzyna Suchta

Ochota, Warszawa

Jestem pacjentką Pani Doktor już od ponad roku. Pani Doktor jako pierwszy ginekolog, do którego poszłam zainteresowała się moimi problemami hormonalnymi - skierowała na specjalistyczne badania do szpitala a następnie właściwie zdiagnozowała i dobrała odpowiednie leki, które bardzo mi pomogły. Dzięki jej wiedzy wreszcie dowiedziałam się co mi dolega i jak to się leczy. Jest to lekarka bardzo kompetentna a przy tym miła i energiczna. Kiedy wchodzę do gabinetu Pani Doktor zawsze wita z uśmiechem - nigdy nie dała po sobie poznać zmęczenia czy rozdrażnienia, nigdy nie ma się u niej wrażenia, że zawraca się głowę. Zawsze cierpliwie tłumaczy a żadne zadane pytanie nie jest dla niej głupie. Polecam wszystkim kobietom, ale w szczególności takim z problemami hormonalnymi, szukającym kompleksowego podejścia do problemu pacjenta - Pani Doktor jest również specjalistką od endokrynologii, na pewno nie zawiedzie.

Opinia dodana przez: Maria
Najbliższy termin: jutro o 17:00

lek. med. Jacek Kostrzewa

Kos-Med
Pl. Konstytucji 3 m. 60

Wizyta u tej osoby to przykład tego jak NIE powinien wyglądać profesjonalny kontakt z pacjentem. Wyszłam z jego gabinetu zapłakana i roztrzęsiona, ale przede wszystkim upokorzona.
Pan Kostrzewa nie potraktował mnie jak człowieka, ale jak kolejną sprawę do zaliczenia.
Przez cały czas czułam Pan Kostrzewa wzbudzał we mnie wstydu i poczucie winy za to, że w ogóle żyję, że przyszłam do niego, a na dodatek ośmielam się zadawać mu pytania.
Na przykład, gdy zaczęłam przedstawiać mój problem od opisania ogólnych dolegliwości, które pojawiły się tym samym momencie, co problemy z okolicami intymnymi (m.in. wysypka na twarzy, dreszcze, kaszel) oraz przebieg wizyty i internisty (internista nie był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną moich dolegliwości), Pan Kostrzewa skomentował to w ten sposób “Proszę się rozebrać, nie będę przecież leczyć pani twarzy. Ja się zajmuję tylko moją działką, a nie chorobami zakaźnymi”.
Po badaniu okolic intymnych Pan Kostrzewa zaczął wypisywać w komputerze listę leków, które mam wykupić, nie patrzył na mnie i nie wyjaśnił, co mi właściwie dolega. Gdy próbowałam dowiedzieć się, co to za choroba  i co może być jej przyczyną, czy może powinnam zmienić coś w swoim trybie życia, aby uniknąć w przyszłości podobnych problemów, zbywał mnie, nie dając konkretnej odpowiedzi.
Ponadto Pan Kostrzewa sugerował również, że nieodpowiednio dbam o siebie i nie leczyłam nadżerki (po raz kolejny wprawiając mnie w zawstydzenie). Gdyby jednak zadał sobie trud przejrzenia mojej historii (od 5 lat leczę się w Lux Medzie, większość wyników badań miałam przy sobie), zobaczyłby, że wielokrotnie leczyłam się na nadżerkę i regularnie konsultuję się z moim lekarzem prowadzącym, regularnie wykonuję badanie cytologiczne i USG piersi. Gdy mu o tym powiedziałam, stwierdził, że “to nie było żadne leczenie” i że powinnam na poważnie się za to zabrać. Na moje pytanie, co ma na myśli, Pan Kostrzewa rzucił tylko, że “możemy to Pani wymrozić”, ale nie wyjaśnił, na czym ta metoda polega, jak się do niej przygotować, jakie są przeciwwskazania itd.
Jakby tego było mało, gdy zapytałam go, czy mogę brać leki przepisane przez niego (antywirusowe na opryszczkę + globulki na nadżerkę) jednocześnie z antybiotykiem, który tego samego dnia, pół godziny wcześniej, przepisał mi internista na objawy infekcji górnych dróg oddechowych, nie odpowiedział na pytanie, zasłaniając się tym, że on “zajmuje się tylko tym, co na dole, a twarz i inne problemy” powinnam wyjaśnić z innymi lekarzami.
W skrócie: SKANDALICZNIE nieprofesjonalne, nieludzkie, nieuprzejme zachowanie.
Cały czas czuję niesmak po tej wizycie i zażenowanie. Że już nie wspomnę o strachu związanym z brakiem wiedzy, co mi tak właściwie dolega, czy coś grozi mojemu partnerowi, czy mogę teraz myśleć o zajściu w ciążę, czy jak będę brała te wszystkie leki na raz, czy nic mi ie grozi itd.

Opinia dodana przez: Marta