Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Oborniki

lekarz Amanuel Solomon

Czarnkowska
Oborniki

polecam super miły i rozsądny dzięki niemu moje dziecko urodziło się żywe coprawda juz z objawami niedotlenienia ale tylko dzięki jego decyzji zrobiono mi cesarkę!!

dr n. med. Małgorzata Kampioni

Ginekolog, Ginekolog położnik

USI Poardnia Ginekologiczno-Położnicza ul. Szewska 5/6, Poznań
64-600 Oborniki

Chciałbym podzielić się zupełnie negatywną oceną pracy z pacjentem tej Pani. Jeżeli chodzi o wiedzę i doświadczenie - tu nie mogę się wypowiadać, lecz jeżeli chodzi o traktowanie pacjenta przez tego lekarza i jego współpracowników - tu już mogę przytoczyć kilka kwestii. Pierwszą oznaką zupełnego braku poszanowania czasu pacjenta jak i jego osoby jest czas oczekiwania, który tutaj gigantycznie długi (dla określenia w jednostkach czasu - 1,5 do 2 godzin ...
Opinia dodana przez: Konrad

lekarz Ireneusz Krysztofiak

przy szpitalu 111 poznan
Droga Leśna 45 lok. 1
64-600 Oborniki

Serdecznie polecam pana doktora, prowadzi już moja druga ciąże i jestem bardzo bardzo zadowolona. Zawsze dopytuje o samopoczucie, dolegliwości czy choroby które pacjentka posiada. Czasem jest opóźnienie w czasie ale zawsze wizyta przebiega prawidłowo

lekarz Marek Girek

marsz. Piłsudskiego 76 lok. 26a
64-600 Oborniki

Byłam dzisiaj pierwszy raz na wizycie u Pana doktora Gierka. Bardzo kulturalny i miły lekarz. Odpowiedział rzeczowo na pytania ,które zadałam i zapisał leki na dolegliwości z kórymi się zmagam. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Mirosław Moskalewicz

Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich MIRMAR s.c.
ulica Obrzycka 115 A
64-600 Oborniki

Byłam dziś na pierwszej wizycie u Pana doktora w ramach NFZ Jestem zachwycona podejściem,ogromem wiedzy i spokojnym podejściem do pacjentki. Umówiłam już kolejna wizytę.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Robert Meyer

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Lekarz godny polecenia jestem niepełnosprawna na wózku,dał sobie rade i mnie zbadał,mało tego wytłumaczył wszysko,bardzo mi pomagał ,bez skrepowania i potraktował mnie jak człowieka ,polecam

lekarz Marcin Rajewski

ulica Szpitalna 2 A
64-600 Oborniki

Szczerze nie polecam w pełni zaufałam lekarzowi u którego znałałam się z polecenia. Głównym i najważniejszym moim problemem były zakażenia intymne które pojawiały się co miesiąc. Doktor pobierał wiele próbek do badań z których podobno nic nie wynikało. Ja bardzo sfrustrowana całą sytuacją nie przeglądałam wnikliwie badań bo jeśli lekarz mówi że jest ok to stwierdziłam że tak jest, ale zakażenia nadal się pojawiały. Wszystkie wizyty odbywały się w bardzo ...
Opinia dodana przez: Gosia

Dariusz Plesiński

Gabinet Lekarski
64-600 Oborniki

Nie polecam , jak dla mnie 1* to i tak za dużo, arogancki i odpychający . Współczuję wszystkim którzy trafia na dyżur do tegoż dr😭

lekarz Anna Lebioda

Pomoc Psychologiczna i Psychoterapia Anna Napiórkowska