ginekolog olszewski

Ginekolog   (+2 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Henryk Edward Olszewski

Ostrów Mazowiecka

Średnia ocen: 5/5

Wielka szkoda, że Pan Doktor już nie przyjmuje, bardzo dobry lekarz. Profesjonalista, kompetentny i miły.

Opinia dodana przez: Aga

dr n. med. Maciej Olszewski

Ginekolog położnik   (+1 więcej)

MAGODENT
Fieldorfa 40

Średnia ocen: 5/5

Świetny lekarz, przeprowadził u mnie operację, której bardzo się bałam. Może sprawiać wrażenie nieco chłodnego, ale jest w pełni profesjonalistą, który bardzo rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog   (+1 więcej)

Wadowice

Anioł. Lekarz z powołania. Prowadził moje 2 ciąże. Obie z problemami.Polecam w 100%. bardzo uprzejmy,kompetentny i wszystko wytłumaczy.

Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Jarosław Olszewski

al. Grunwaldzka 87/91 lok. 4
Gdańsk

Odwiedzałam wielu lekarzy lecz tylko ten zdiagnozował mnie prawidłowo. Zawdzięczam mu życie mojego dziecka. Szczerze polecam!!!!!!