opolskie ginekolog

Szpital
Os. XXX lecia 21
Krapkowice

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy ginekolog jakiego znam,prowadził moją ciążę.Jestem w 100% zadowolona,bardzo uprzejmy,miły i kompetentny.Naprawdę polecam!

Opinia dodana przez: Ania

lekarz Joanna Chwiłowicz-Faryan

Szpital Powiatowy
Opolska
Strzelce Opolskie

Średnia ocen: 5/5

Młoda przyjemna lekarka z dużą wiedzą i przede wszystkim bardzo miła i delikatna

lekarz Ewa Turniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
Nysa

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor była moim pierwszym ginekologiem i gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, zapewne do tej pory regularnie byśmy się widywały. Kompetentna, konkretna, ale przy okazji słuchająca pacjentki i nastawiona na pomoc. Dużą zaletą jest też to, że wprowadza bardzo dobrą atmosferę, w której swobodnie i bez żadnego skrępowania można porozmawiać o swoich przypadłościach. Profesjonalistka z ogromnym stażem.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Piotr Klimczak

Ginekolog   (+2 więcej)

Prywatny gabinet
Generała Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

SUPER! oddany pacjentkom, uprzejmy i bardzo kompetentny. Jego optymizm i fachowość dodają otuchy, a to dla chorego najważniejsze.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Joanna Tomiczek-Szwiec

Ginekolog   (+3 więcej)

Gabinet Lekarski
Gen. Zajączka 6/1

Średnia ocen: 5/5

Bardzo fachowa, cierpliwa i pełna empatii. Serdecznie i szczerze polecam, zwłaszcza przyszłym mamom i paniom z problemami z zajściem w ciąży albo donoszeniem ciąży.

dr n. med. Hanna Żwirska-Lembrych

Mickiewicza 2
Chwałkowice, Opole

Bardzo dobra lekarka. Delikatna, kompetentna, spokojna, uprzejma. Nigdy nie spotkałam lepszego ginekologa. Polecam gorąco.

Opinia dodana przez: Regina Krzywoń

dr Katarzyna Seweryn-Serkis

Gogolin

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Miła, delikatna, profesionalna. Troszczy się o pacjentki. Polecam.

lekarz Piotr Niesłony

Gabinet ginekologiczno-położniczy Olesno ul Pieloka 4
Oleska 5
Kozłowice

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny,
ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam ...

Dusza nie człowiek! Kompetentny, rzeczowy i do tego taki ludzki, normalny,
ciepły. Wspaniale się u niego czujemy. Całkiem niedawno trafiłam do Pana
Doktora, ale już od dosyć dawna staramy się o dziecko i czuję, że z nim się
uda... :)

Opinia dodana przez: stopsign

lekarz Jarosław Kłuskiewicz

szpital
szpitalna
Prudnik

Lekarz ze specyficznym poczuciem humoru, które może się nie każdemu spodobać ale taki jego urok:) Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Troszczy się o pacjentki można do niego zadzwonić lub napisać w każdej chwili, służy radą i pomocą. Wybierając tego lekarza za prowadzącego ciąże ma się poczucie dobrego wyboru i bezpieczeństwa. Szkoda, że nie przyjmuje w Prudniku.

lekarz Lesław Gromek

Prywatny Gabinet Lekarski Ginekologiczno-Położniczy

Bierutów

Bardzo miły i kompetentny lekarz, jest zaangażowany oraz dokładny w badaniach, naprawdę stara się wyleczyć a nie tylko leczyć. Szczerze polecam go wszystkim paniom, a szczególnie tym, które zawiodły się na innych lekarzach:)