Filtruj terminy

Lekarze Ginekolog Pleszew

lekarz Edward Horoszkiewicz

Zachodnia 17
63-300 Pleszew

bardzo dobry lekarz mily poswiecaduzo czasu czujesz sie uniegojak u kogos bliskiego taki dobry doktor przy tym bardzo kompetentnyiz zasadami

lekarz Maciej Cieślak

Poradnia kobiet
pleszew
63-300 Pleszew

Miły, uprzejmy, spokojny, lekarz anioł serdecznie polecam!! Zawsze wysłucha, wytłumaczy wszystko, wysłucha.
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Łukasz Sroka

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Wspaniały lekarz! Moja ciąża jest cudem i doszło do niej za sprawą nowatorskiego leczenia wdrożonego przez doktora Srokę (a doktor był szóstym lekarzem, do którego się zgłosiliśmy i prawdę mówiąc już traciliśmy nadzieję). Jesteśmy przeszczęśliwi!
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Natalia Lesz

63-300 Pleszew

Chciałbym bardzo PODZIĘKOWAĆ Pani doktor!!! Pełen profesjonalizm, uprzejma, poświęca dużo czasu dla pacjentów który tego potrzebują. Potrafi wytłumaczyć doradzić i przedewszystkim zna się na swojej pracy!!! Polecam NAPRAWDE BARDZO!!!! Widać że robi to Pani z powołania i świetne są tego efekty. Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Natalii!!!

lekarz Miłosz Matuszczak

Ginekolog, Ginekolog położnik

63-300 Pleszew

Lekarz z ogromną empatią, kompetencjami. Specjalista, który oprócz profesjonalnego podejścia wzbudza zaufanie i spokój. Bardzo dobry operator, bardzo wnikliwy doktor z holistycznym podejsciem do pacjenta. Jestem zadowolona i wdzięczna, że to właśnie do tego doktora trafiłam.
Opinia dodana przez: Mirosława

Jarosław Czechmanowski

Krzywosądów
Pleszew

Dobry lekarz, który woli dmuchać na zimne, niż bagatelizować sprawę. Dzięki opiece, wskazówkom, rygorowi w zagrożonej przedwczesnym porodem ciąży cieszymy się naszą małą córeczką. Godny polecenia.

lekarz Artur Mazur

Zakład
Wyspiańskiego 8
63-300 Pleszew

Nigdy nie poznałam tak kompetentnego lekarza . 3,5 roku temu wykonał operację Richardsona ( w Internecie noc na jej temat nie było w tamtym czasie ) Mialm wtedy 23 lata ! Więc bardzo młoda jak na tą operację . Do tej pory jestem pacjentka Pana doktora. Po roku czasu zaszłam w ciążę. Wszystko było tak dobrze zrobione że nic nie uległo zniszczeniu. Urodziłam cesarskim Cięciem (ponieważ inaczej nie mogę) Doktor ...
Opinia dodana przez: Paulina

Ryszard Boscki