Filtruj terminy

lekarz Karol Kisielewski

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Płocku
Kolegialna 17
09-402 Płock

Polecam z całego serca. Dr. Kisielewski prowadził moje trzy ciążę i nie zamieniłabym go nigdy na innego lekarza. Super podejście i pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Marek Pazdrak

Prywatny Gabinet Lekarski
Hubalczyków 7 lok. 12
09-410 Płock

Chyba najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Dzięki szybkiej diagnozie odzyskałam pełnię zdrowia. Myślę, że wszystkie pacjentki dr Pazdraka mogą śmiało powiedzieć, że są w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tadeusz Żurawik

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Terapia"
Łączniczek 2
09-409 Płock

Polecam. Fachowa obsługa, miły człowiek, pomocny, wiedzą, kultura, ma tyle czasu dla pacjenta ile potrzeba.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Piotr Gierzyński

1-go Maja 7A
09-402 Płock

Polecam. W uzupelnieniu dodam, ze diagnozuje trafnie i leczy skutecznie. Ta cecha u lekarzy jest dla mnie najwazniejsza. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Martyna

dr Klaudiusz Ciepliński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "RODZINA" Filia nr 2
Armii Krajowej 21
09-410 Płock

Najlepszy lekarza jaki moze byc mily sympatyczny lepszego lekarza jak dla mnie nie ma w płocku z sercem podchodzi do pacjenta..!!!! Polecam

lekarz Bogdan Więcek

Prywatne Gabinety Lekarskie Więcek
Bytnara 10
09-402 Płock

Polecam gorąco, jest to najlepszy ginekolog na świecie, prowadził całą moja ciąże jest profesjonalny w tym co robi, indywidualne podejście do każdej pacjentki.
Opinia dodana przez: piisa

lekarz Roman Paszta

Gierzyńskiego 27 lok. 19
09-407 Płock

Lekarz,którego poleciłabym każdej kobiecie.
Opinia dodana przez: izabela8772

lekarz Waldemar Kujawa

al. Jachowicza 21 lok. 2
09-402 Płock

Podziękowania dla Szanownego P.Doktora Waldemara Kujawy za wyjaśnienie problemu zagrożenia nowotworowego-oby wszyscy ginekolodzy byli empatyczni i profesjonalni, WTEDY ŚWIAT BYŁBY LEPSZY- życzę długich lat życia w dobrym zdrowiu.Fotograf Waldemar Błaszkiewicz Szwecja

lekarz Witold Piechna

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

Absolutnie NIE POLECAM tego lekarza. Zgłosiłam się do doktora z problemem bolesnego miesiączkowania na kasę chorych, po czym przekierował mnie do swojego prywatnego gabinetu, w celu zrobienia zastrzyku antykoncepcyjnego, który jak przekonywał Pan doktor miał mi złagodzić bóle. Pomógł mi w taki sposób, że całkowicie zatrzymał miesiączkę, a spowodował szereg innych nieprzyjemnych dolegliwości, jak śpiączka, silne bóle głowy, rozdrażnienie (i tak przez 3 miesiące).Lekarz przyznał, że takie objawy się pojawiają ...

lekarz Sławomir Artymiak

Królewiecka 3 lok. 49
09-402 Płock

do Dr.Artymiaka chodzę od 15 lat.Faktycznie jest bardzo miły,ale niestety jeśli ktoś oczekuje zainteresowania i opieki w szpitalu to nie bardzo sie interesuje.Ja byłam w szpitalu 2tyg.nie odwiedził mnie ani razu.ALE URATOWAŁ MOJĄ CIĄŻĘ.Godny polecenia lekarz.Jest bardzo delikatny

Maciej Hawryluk

Ginekolog położnik, Ginekolog

Jasna 6a
09-400 Płock

Maciej H. nie dość, że gbur - niestety ale często moje wizyty kończyły się tym, że jeśli sama nie zapytałam co i jak wyszło na mojej wizycie to sam jaśnie pan nic by nie powiedział ( być może wina wypalenia zawodowego ). Koleją kwestią jest to, że dr H. ewidentnie się na mnie obraził, gdyż sami bez konsultacji z nim umówiliśmy się na wizytę do androloga bez konsultacji z nim. ...
Opinia dodana przez: Kaja

Waldemar Kujawa

Płock

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy i delikatny. Zawsze dokłanie tłumaczy mi i odpowiadał na wszystkie pytania. Zawsze mogłam liczyć na szybka pomoc i fachową.

lekarz Piotr Pędraszewski

Płock,ul. 1 Maja 6/10
09-402 Płock

Bardzo polecam Pana Doktora, wszystko wytłumaczy, jest bardzo miły . Spełnia na 100% moje oczekiwania jako lekarz specjalista 🙂
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Jacek Rybczyński

ulica Jachowicza 8 B
09-402 Płock

Lekarz w 100% godny zaufania. żałuje tylko,ze wczesniej nie dowiedziałam sie o tak dobrym lekarzu. wyleczył mnie z endometriozy.Bo inni lekarze których było 4 zle zobili mi nadzerke. fantastyczny lekarz bardzo go polecaam!!!!!!!!!!1

lekarz Marcin Bąk

Prestige Medical
Medyczna 8
09-400 Płock

polecam bardzo rzeczowy a przy tym uprzejmy lekarz sam tłumaczy zawiłości ginekologiczne nie trzeba to ciągnąć za język wyrozumiały i bardzo życzliwy

dr Dariusz Ostrowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Terapia"
Łączniczek 2
09-409 Płock

Prowadziłam u tego doktora ciążę, jestem rh- a ojciec dziecka był +, nie otrzymałam zastrzyku na konflikt serologiczny choć dziecko było plusem... Niestety w szpitalu też się nie zainteresował... Brak zastrzyku mógł wyrządzić mojemu synkowi wielką krzywdę, dlatego też nie polecam
Opinia dodana przez: Aga

Ryszard Brzóska

Medifemme
09-402 Płock

Zdecydowanie odradzam! Poszłam do lekarza z powodu nieregularnej miesiączki, jak się okazało lekarz stwierdził wiele różnych chorób, które oczywiście były wymyślone przez doktora. Z tego co widzę nie byłam jedyną pacjentką, którą naciągnął na koszta i duży stres.W celu potwierdzenia diagnozy lekarza Brzóski poszłam do innego ginekologa już na NFZ. Jak się okazało jestem całkiem zdrowa, niepotrzebnie więc traciłam swój czas i niemałe pieniądze. Jak taki człowiek może być lekarzem, ...
Opinia dodana przez: Frania

lekarz Piotr Białecki

ulica Tysiąclecia 10/51
09-400 Płock

Odradzam. W gabinecie prywatnym powiedzmy, że jeszcze się stara. W szpitalu lub na NFZ nie zna pacjentki, nie patrzy nawet w jej stronę, nie odpowiada na pytania a tylko odburknie coś od nosem. W moim wypadku mi nie pomógł. Mimo kilkuletniego bycia jej pacjentką zrezygnowałam z dalszej współpracy. Ponadto doktor lubi mnożyć wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: magdaplit8

Marek Muchametczyn

Płock

Do Pana doktora trafiłam 14 lat temu, kiedy to jeden z lekarzy stwierdził, że już nie będę miała dzieci. A jednak dzięki doktorowi Markowi Muchametczyn udało się. Moja córka za pół roku skończy 14 lat. Do tej pory jestem pacjentką Pana doktora. Jest to lekarz, który angażuje się, który opiekuje się w szpitalu. Lekarz, który słucha pacjentki, który odpowiada na pytania.
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Nabil El-Khatib

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Królewiecka 16 lok. 6
09-402 Płock

Wspaniały lekarz, pierwszy który pomógł kompleksowo. Bylam u innych olali problem i chyba punkciki się dla nich liczą. Dr Nabil El-Khatib nigdy nie neguje poważnej sprawy wiem to ja i wiele innych ludzi którzy cenią sobie profesjonalizm. Już nie pójdę do innego lekarza.
Opinia dodana przez: Gosia