Lekarze Ginekolog Poznań

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinet ginekologiczny Joanna Krygowska-Zielińska
Heweliusza 3C
60-281 Poznań

Doktor Joanna Krygowska - Zielińska to przemiła kobieta. Niezmiernie troskliwa, ciepła i dbajaca o pacjentów. Zawsze ma w zanadrzu dobre slowo i potrafi pocieszyc nawet w tak trudnej sytuacji jak moja :( Bardzo mi pomogła po stracie dziecka i przekonała do tego abym się dalej starała o kolejne.. Swoim uśmiechem i podejściem do pacjenta potrafi sprawić że człowiek pod jej opieką czuje się całkowicie bezpieczny w szpitalu. Dziękuję Pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ginekolog onkolog
                                       dr n. med. Michał Pawlak

dr n. med. Michał Pawlak

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr Michał Pawlak
Jeleniogórska 7A/U10
60-311 Poznań

Pan doktor Michał Pawlak zrobił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego w swojej dziedzinie lekarza. Był bardzo uprzejmy , a przy tym rzeczowy, wyczerpująco odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wzbudził moje zaufanie,
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Elżbieta Nosek

Centrum Medicover Malta
Abpa. A. Baraniaka 88
61-131 Poznań

Pani Nosek była moim ginekologiem prowadzacym ciaze. na pierwszej wizycie zrobila na mnie pozytywne wrazenie. dokladnie zbadala, posiweciala czas na edukacje. wkierunku diety w ciazy , wagi, obrzekow, leczenia zebow etc. mialam wrazenie ze trafilam do lekarza kompetentego. kolje wizyty wygldalay nieco inaczej. gdy pytalam o mase dziecka plec czyli rzeczy podstawowe nie trzymywalam informacji, a jedynie taka ze na badania prenatalnych takie rzeczy sa badane. dodam ze wiyzty byly ...
Opinia dodana przez: agata

Ginekolog plastyczny

intimArt
Idzikowskiego 4, Poznań
98-200 Poznań

Jeżeli chcesz poczuć się zaopiekowana to polecam tego doktora. Przemiła atmosfera, szczegółowo tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie podczas wizyty jak i po :) Uprzejmy, sumienny i staranny. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na tak dobrego ginekologa.
Opinia dodana przez: Monika

dr Piotr Magnowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Witam Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

dr hab. n. med. Leszek Pawelczyk

Pielęgniarski Ośrodek Medycyny Środowiskowo- Rodzinnej "NOSOCOMA" s.c.
Grochowska 50
60-332 Poznań

Wizytę u profesora polecił mi mój ginekolog, który powiedział, ze jego wiedza w zakresie mojego leczenia się skończyła. Przed wizyta u profesora (jeszcze na Grochowskiej) naczytałam się opinii, ze wizyty są bardzo drogie i nie ukrywam, ze na pierwszy wizytę pojechałam z mieszanymi uczuciami. Jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Profesor już na pierwszej wizycie, która trwała prawie godzinę przedstawił mi plan wykonania badań, zabiegu i w zależności od wyników- leczenia. ...

dr Agnieszka Skotarczak

Klinika
ul. Polna
Poznań

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, wzbudza zaufanie i potrafi pomóc. Fachowa konsultacja i szybkie działanie w sytuacji kryzysowej. Mimo, że nie byłam jej pacjentką potrafiła mi pomóc i doradzić a także załatwić w ten sam dzień miejsce w szpitalu. Poroniłam i nie wiedziałam co zrobić dalej, ona potrafiła mi pomóc. Jestem jej wdzięczna.

lekarz Andrzej Chojnicki

Medicus Gabinet Ginekologiczny
os. Bolesława Śmiałego 35
60-682 Poznań

ja dopiero wybieram sie do dr.Chojnickiego.mam zamiar zaplanowac moja 2 ciaze:)po opiniach ktoe przeczytalam to uwazam ze warto pana dr odwiedzic:)jedyny minus to taki ze na nfz na wizyte czeka sie 2 miesiace:(
Opinia dodana przez: olga

Marian Mańko

Poznań

Do doktora chodzę już od lat i lepiej trafić nie mogłam! Pan doktor poprowadził całą moją ciążę trafnie ocenił płeć każda wizyta trwała ok. godziny. Jak miałam jakieś wątpliwości mogłam zadzwonić i pan doktor zawsze odbierał i służył dobrą radą! Z czystym sumieniem polecam każdemu!

lekarz Maciej Jenek

61-011 Poznań

Zaangażowany, pomocny, zawsze można do niego zadzwonić poradzić się, szczególnie w ciąży. W czasie każdej wizyty zbiera szczegółowe informacje, poświęca tyle czasu ile trzeba.
Opinia dodana przez: M
byl bardzo dobrym lekarzem W dzisiejszych czasach malo takich lekarzy sie spotyka . Zal tylko ze brak go wsrod nas. Zawsze bede go milo wspominac bo wiem ze niejedno zycie uratowal. I niejedno przyja na swiat.Bedziesz nazawsze w naszych sercach

dr n. med. Waldemar Turkowski

gabinet ginekologiczny
Starowiejska 1A/1
Poznań

Bardzo dobry lekarz, a przy tym fajny facet!

lek. med. Piotr Broda

Pro Life Clinic
Antoniego Kosińskiego 14/1
61-519 Poznań

Do tej pory przez żadnego lekarza nie czułam się tak otoczona wszechstronną opieką, jak przez Pana Doktora. Jest osobą bardzo kompetentną, podczas pierwszej wizyty poświęcił mi bardzo dużo czasu, wykraczając daleko poza ramy zwykłej wizyty. Wsłuchuje się w pacjentkę, wnikliwie analizuje usłyszane informacje. Cenię pana doktora za holistyczne spojrzenie na moje przypadłości, bardzo duży szacunek, sympatię i wysoką kulturę osobistą, która z niego emanuje w stosunku do ludzi. Wspaniały Fachowiec, ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr hab. n. med. Michał Pawlaczyk

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Wawrzyniaka 31/1
Poznań

Jeśli ktoś poszukuje lekarza, który jest kompetentny z doświadczeniem i wiedzą, to bardzo polecam. Z grona wielu ginekologów, których poznałam, tylko ten zasługuje na "5".

dr n. med. Krzysztof Podsiadło

Ginekolog położnik, Androlog

Noskowskiego 13
61-704 Poznań

Rewelacyjny lekarz polecam każdemu pan doktor zawsze znajdzie czas dla swoich pacjentów nigdy mi nie odmówił dzięki niemu mam wspaniałego syna

lekarz Emilia Połczyńska - Kaniak

ulica Polna 33
60-535 Poznań

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją pierwszą ciążę. Pani doktor zawsze poświęca pacjentkom tyle czasu, ile faktycznie go potrzeba, aby wszystko dokładnie omówić i wytłumaczyć. Polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Seremak-Mrozikiewicz

Oddział Diagnostyczny Poznań
Adama Mickiewicza 2
60-834 Poznań

Dzięki Pani Profesor Mrozikiewicz moja Córeczka ma już 4 lata. Wcześniej 2 poronienia u innego ginekologa, który nie był wstanie zdiagnozować problemu. Niezwykłe podejście do pacjenta, cierpliwość i życzliwość oraz ogromna wiedza. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Rafał Kocyłowski

Med Polonia Sp.z o. o.
Obornicka 262B
60-693 Poznań

Bardzo dobry Specjalista. Wizyta w przyjemnej atmosferze, doktor wszystko spokojmnie tłumaczy. Polecam z całego serca.

lekarz Piotr Szymański

Słowiańska 55 C
Poznań

Bardzo polecam dr Piotra Szymańskiego, który zawsze dokładnie omówi wykonane badania, poświęca dużo czasu na przeprowadzenie badań i sprawdzenie czy wszystko jest dobrze. Dzięki takiemu podejściu pacjentka wie, że lekarz zajął się tematem w 110% i jest się spokojniejszym. Dr Piotr Szymański jest bardzo zaangażowany w opiekę nad ciężarną kobietą. Sam od siebie zadzwonił do szpitala w innym województwie, żeby dowiedzieć się jakiego stopnia referencyjności jest szpital, w którym planuję ...
Opinia dodana przez: Katarzyna