Filtruj terminy

lekarz Sławomir Dąbrowski

Prywatny Gabinet Lekarski
Starowiejska 15 lok. 27
97-500 Radomsko

Mój ginekolog od 5 lat.Rewelacyjny diagnosta,wręcz maniak badań,kompetentny i uprzejmy.Jestem spokojna o swoje zdrowie i nie trzęsę się przed każdą wizytą, a to najważniejsze.Polecam!
Opinia dodana przez: małgosia

Krzysztof Sypniewski

Gabinet prywatny
Piastowska 37/35 Radomsko
97-500 Radomsko

Cała ciaża prowadzona przez tego doktora, a jak przyszło co do czego to udaje że nie zna pacjentki. Komunikacja slaba, zero wyjasnien czegokolwiek, podczas wizyt zona dostawala zdawkowe odpowiedzi bez szczegolowych wyjasnien.. Przez cala ciaze dostalismy 1 zdjecie dziecka !! Teraz juz wiemy ze szkoda bylo czasu i pieniedzy na taka opieke, a w zasadzie jej braku ! Koniec koncow okazalo sie ze zona ma nieskracalna szyjke i mozliwe jest ...
Opinia dodana przez: Łukasz
Po prostu perfekcja pod każdym względem. Badania,rozmowa wszystko przebiegało tak jak powinno. Jestem zadowolona i z chęcią polecę tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Jolanta Szczepanik-Błada

prywatny gabinet
97-500 Radomsko

Byłam kolejny raz i nie zawiodłam się! Mimo iż jestem młoda, to nie czułam żadnego skrępowania na wizycie, dodatkowo moje problemy zostały przedstawione tak, aby się nie martwić, czyli pełne wsparcie wiedza tej Pani doktor. Czułam się wysłuchana, od razu jak powiedziałam co mu dolega, pani doktor przeczuwała co to może być. Wszystkie wskazówki, oraz pełen profesjonalizm i sympatia tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze wybrałam odpowiedniego ginekologa. Z całego ...
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Andrzej Gburek

Stodolna 49
97-500 Radomsko

Polecam mojego Pana Doktora. Wizyty co roku kompleksowo wykonane, pobrana cytologia, skierowanie na usg piersi rozmowa podczas nadania na rozluźnienie czasem nawet Doktor żarcikiem rzuci. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Monika
Bez mrugnięcia okiem mogę polecić dr Ledwocha. Rozumiem, że ile kobiet tyle opinii. Ja mam z nim bardzo dobre doświadczenia, zawsze jest miły, wszystko wyjaśni, zleca wszystkie potrzebne badania. Pozdrawiam.

lekarz Ewa Rogulska

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
ul. Piastowska 21
97-500 Radomsko

Porażka, pani w 5 tygodniu mojej ciąży podczas wizyty nie potrafiła nawet powiedzieć, który tydzień, już nie wspomnę o braku chęci wystawienia zwolnienia w pracy, gdyż napewno mam lekka prace. Nie dowiedziałam się na pierwszej wizycie nic !
Opinia dodana przez: Marta

dr Małgorzata Piwnik

Radomsko

Co to za lekarz!!??Niekompetenta i nie sympatyczna.Wykryła u mnie w 4 mies. ciąży prawdopodobieństwo poronienia,stwierdzając oschle że pewnie i tak poronie...To był koszmar te kilka dni zanim udałam się do innego lekarza.
Opinia dodana przez: małgosia
PORAŻKA! Poszłam do niego w trybie awaryjnym, zgodził się mnie przyjąć, jak powiedziałam. Świeżo parę dni po zrobienu testu ciążowego, który wyszedł pozytywny, zaczęłam krwawić. Nawet mnie nie zbadał, tylko powiedział, że to krwawienie implantacyjne i odesłał do domu, kazał przyjść za tydzień na umówioną wizytę. Żeby sprawdzić czy ciąża rozwija się prawidłowo. Nie rozwinęła się. To było poronienie.

lekarz Adam Wlazłowski

PZP
Radomsko ul. Mickiewicza 16 gabinet nr 2
97-500 Radomsko

NIE Polecam lekarza ginekologa doktora Wlazłowskiego!! Bardzo niemiły i nieprzystępny lekarz. Na pytania odpowiadał smiechem, stwierdził że jesli pacjentka nie potrafi się zapisać do swojego lekarza mimo że nie było wolnych miejsc, tylko przychodzi do niego to powinna sie puknąć w głowę!! Wyszłam z gabinetu zaplakana. Nie dziwię sie, że do tego lekarza są wolne miejsca nawet dzien wczesniej. Po prostu pacjentki nie chcą do niego chodzić! Szczerze odradzam
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Stefan Zejda